Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Kiedy Overwatch 2? Data premiery ujawniona przez sklep?
News

Kiedy Overwatch 2? Data premiery ujawniona przez sklep?

Jeszcze przed BlizzConem 2019 jeden ze sklepów ujawnił okładkę Overwatch 2.


Sklepy internetowe nieraz tworzą tego typu „przypadkowe” wpadki. Przykład tego mieliśmy przed BlizzConem, gdzie w jednym ze sklepów pojawiło się do kupienia Overwatch 2.

Jak się potem okazało, wpadka była prawdziwa – choć zapewne dobrze zaplanowana.

Data premiery wyciekła w ten sam sposób?

Teraz inny sklep internetowy prawdopodobnie zleakował datę premiery Overwatch 2. Oczywiście nie zostało to potwierdzone przez Blizzarda, natomiast faktycznie – widzimy tutaj datę.

Grudzień 2020 – to jak najbardziej możliwa data. Po BlizzConie 2020 może zostać udostępniona pierwsza wersja gry i uruchomiona sprzedaż.

Pamiętajmy jednak, że może to być fałszywa informacja lub coś w rodzaju placeholdera. Nie jest to potwierdzona informacja przez Blizzarda, więc należy podchodzić do niej z dystansem.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

  • 31 grudnia to zdecydowanie za późno, jak już zostało powiedziane niżej. Bardziej bym to widział na początku grudnia. A okładka(nawet jesli to tylko projekt czy inszy placeholder, czy jak to tam się nazywa) jest słaba, bardziej wygląda jak jakiś dodatek, albo same skiny.

  • Znając Blizzarda wyjdzie pewnie dopiero w 2021 na wiosnę bo muszą dopracować szczegóły wszystkie etc. i w końcu mało się będzie w jedynce przez ten czas dziać.

    • Raczej nie, akcjonariusze by wpadli w szał nie dość że gracze ow1 dalej dostają za darmo aktualizacje, a gracze ow2 mogą przenieść kosmetyki za darmo to by wzięli Jeffa i ukrzyżowali by go przed siedzibą blizzarda.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ