Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Kilku nowych bohaterów, kilka nowych map i wielki projekt. Zaczęło się pompowanie balonika
News

Kilku nowych bohaterów, kilka nowych map i wielki projekt. Zaczęło się pompowanie balonika

Cała społeczność Overwatch czeka na nowości, jakie mają się pojawić w grze w ramach BlizzConu.


Każdy BlizzCon to tzw. Pompowanie balonika, czyli liczenie nie coś niesamowitego, co kompletnie odmieni Overwatch i inne gry Blizzarda.

W zeszłych latach wychodziło to dobrze, ale nie sprawiało, że OW stawało się zupełnie inną grą.

Na co liczy społeczność?

Społeczność ma nadzieję, że pojawi się cały blizzconowy pakiet, czyli:

 • Mapa
 • Bohater
 • Film animowany

Może też komiks, czy coś dodatkowego? W internecie można jednak znaleźć nadzieje na wiele więcej zawartości. Pojawiają się teorie o kilku bohaterach, kilku mapach, czy długiej animacji liczącej kilkadziesiąt minut. To wszystko byłoby oczywiście ekstra, ale bądźmy realistami – nie ma co napalać się na niesamowitą zawartość do Overwatch. Ostatnie lata pokazały, że są ogromne chęci, ale ograniczone możliwości.

Overwatch 2

Chyba największą nadzieją na rozwój gry jest „Overwatch 2„, czyli dodatek fabularny, może zestaw misji, czy jakiś projekt związany z uniwersum tworzone z Blizzarda.

Trzeba jednak pamiętać, że mówimy tutaj o Blizzardzie, który zapowiada ogromne zmiany i nowości, a kończy się na klockowym Bastionie. Nie liczmy na rewelacje, wtedy nie będzie większego zawodu, gdy nie pojawi się nic spektakularnego.

Tagi

31 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Zrobię to samo co autor newsa, przekleję,Wychodziło to dobrze? Obejrzycie sobie filmik z zapowiedzi diablo immortal czy jakoś tak…. overwatch też jakoś nie zaimponował z tego co pamietam, nigdzie nie było szału ….było przeciętnie, problem jest w tym że hype jest na zasadzie balonu do latania, a dostajemy taki do rzucania się na wodę …. Ps mam w tyłku animacje, bo ona gry przy życiu nie utrzyma i kolejek oczekiwania też nie skróci.

    • jak by tak wyliczać to tego więcej by było

     -sombra demon hantar miała być do zdobycia…
     -na przemłomie lata i jesieni miało byc cos super XD(jezeli to był lego bastion to wysmiewam)
     -z 2 lata temu pisali o nowym trybie „bardziej zbalansowani tajemniczy bohaterowie”
     -do tego dochodzą teorie spiskowe pokroju ov2 XD
     i tak dalej… i tak dalej…

     • Nie zapominajmy, o zawartości, która miała być dodawana co roku do zwykłych lootboxów (blizzard world i skiny.) :P

     • o patrz zapomniałam o tym, ze apropo skinów z uniwersów blizzarda jeff zapowiedział ze co roku będa dodwać nowe itemy do lootboxów -nie eventowe- by nie było za nudno… welp… skoro mi wypadło z głowy to jemu tym bardizej :V

     • tyle niespełnionych obietnic, ale i tak znajdzie sie rzecza zaślinionych fanów któzy będą sie cieszyc bo na blizzconie zapowiedzą nową postać czy mape – którą i tak by zapowiedzieli bo dodają je co 4 miesiące… btw wg kalendarza mapa powinna byc dodana w sierpniu a nie została (sierpień rok temu pusan, dwa lata temu junkertown, trzy eichenwalde) ale to przecież niemokurważliwe, bo przecież bedzie nowa mapa, nowa postać, po tylu miesiącach posuchy w nowym contancie… … to tak jakbyć zaskoczonym ze zimą jest śnieg #współczuje zaślepionym fanom

     • na przemłomie lata i jesieni miało byc cos super

      Przypominam, że skin do D.Vy miał

      zniszczyć internet

      (c) Jeff Kaplan.

  • Ogłoszenie zmiany zespołu zajmującego się grą na ludzi bardziej pewnych swoich decyzji i kierunku w jakim gra ma iść byłaby najlepsze bo już od premiery w ekipie overwatcha można zauważyć że boją się zrobić jakieś konkretne ruchy, blokada 2-2-2 to niby jest pewny ruch ale no zdecydowali się na to zbyt późno, nie zliczę opcji gdy blizzard robił jedno, myślał o drugim, robił trzecie, kończył na czwartym żeby piątym krokiem się wycofać bo nie potrafili dopiąć decyzji do końca przez to że była „zbyt duża”

   • Mam wrażenie że jakiś czas temu usunęli wyszukiwanie gier na podstawie mmr, bo z patcha na patch zmienił się czas oczekiwania na gry z kilku minut do kilkunastu sekund, teraz po wprowadzeniu 2-2-2 czekamy po kilkanaście minut, wiec dobrze nie jest

  • Hype na gierki mobilne jest, ale w chinach, reszta świata niezbyt się tym jara, gracze blizzarda to stare narzekające dziadki siedzące przed pc, co też często widać w wiecznym narzekaniu na wszystko, więc w przypadku diablo kompletnie zły target sobie wybrali

 • Nie ma co się napalać, już w przeszłości widzieliśmy, że rzeczy którymi podnieca się blizzard i pracuje nad tym miesiącami, niekoniecznie są tak odbierane przez społeczność i frajdę zapewniają przez pierwsze kilka gierek, potem staje się to już nudne
  Dobrym przykładem jest honor, po wprowadzeniu blokady ról mało kto na niego zwraca uwagę
  Moim zdaniem wyjdzie nowa postać, mapa i tyle

  • Zgadza się, pełno hype, trzęsą portkami jak to zajebiście będzie na blizzconie w tym roku, a późnej reakcja diablo immortal i to uszczypnięcie publiki(swoich pieniędzy) tego z**ba na wygwizdanie diablo, „nie macie telefonów?” …. myślę że po tragicznym poprzednim blizzconie nie będzie problemem go przebić, ale zwerbować nowych graczy oraz zadowolić graczy overwatch, będzie im trudno. Ja osobiście liczę na f2p albo ogarnięcie jakoś tego role queue, walą mnie te mapy i bohaterowie skoro i tak są niezbalansowani a kolejki długie, do tego stopnia że powstają całkiem ładne animacje wyśmiewające czas oczekiwania, jednak myślę że nie ma co liczyć na fajerwerki.

    • Tak też bym na to nie liczył, ale wiesz zawsze jest jakaś malutka szansa :) to jest taka moja mała nadzieja, która mogłaby wywalić popularność gry w KOSMOS .

   • Nie da się za bardzo ogarnąć role queue. Dpsy tak długo czekają ponieważ jest ich dużo. Nie da się wszystkich wrzucić do gry bo poprostu brakuje helarow i tankow. Blizzard już trochę ogarnął i daje nagrody za granie Tankiem.

 • A wiecie że to mogło być tak że to co mieliśmy dostać na jesień to oni tego nie wprowadzali ponieważ pracowali nad tym co ma być na Blizzcon I może od razu to wejdzie podczas Blizzconu , A wgl to blizz mówił że dodadzą rzecz o którą gracze prosili , no to chyba gracze nie prosili o skina do Bastiona Lego

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ