Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Kim jest Efi Oladele, przecieki, teorie! Dziewczynka steruje pająkiem?
News

Kim jest Efi Oladele, przecieki, teorie! Dziewczynka steruje pająkiem?

Wczoraj światem Overwatcha dosłownie wstrząsnęła informacja o tajemniczej dziewczynce. Dzisiaj możemy powiedzieć o niej nieco więcej.


Wiek dziewczynki

Wywiad z Efi był przeprowadzany, gdy dziewczynka miała 11 lat. Bardzo dużo osób spekulowało, że prawdopodobnie jest to rozmowa z przeszłości i w grze otrzymamy starszą o kilkanaście lat bohaterkę.

Micheal Chu, główny projektant Overwatcha zdecydowanie zaprzeczył tej teorii na swoim koncie Twitter.

To po prostu czas „naszego realnego świata”. Wywiad ma miejsce w czasie teraźniejszym.


Przeciek i Anchora

9 stycznia na 4chanie ukazał się post, który jak do tej pory idealnie się sprawdza. Potwierdził się Rok Koguta, nowe skórki do Mei oraz to, że Doomfist nie będzie następnym bohaterem.

Widnieje tam wzmianka o Anchorze z afrykańskim akcentem. Być może Anchora było pierwszym imieniem i Blizzard je zmienił.


Efi steruje pająkiem?

Bardzo ciekawą teorię przedstawił serwis pvplive.net. Na filmie animowanym z Sombrą widzimy sieć połączeń. Gdy dobrze się przyjrzymy, dostrzeżemy tam wizerunek pająka.

Sam pająk połączony jest z rękawicą Doomfista, która jak wiemy z poprzednich wiadomości najprawdopodobniej została wykradziona. Być może Efi będzie sterować pająkiem, który tę rękawicę wykradł.

Ciekawy jest tutaj także ten wątek:

Sam wiek Efi sugeruje, że nie będzie ona bohaterką grywalną. Spekuluje się, że postać będzie stała na respie i sterowała stamtąd robotycznymi stworzeniami.


Pająk po raz drugi

Na jednym z filmów Overwatch widzimy walkę jakiegoś robota, który kształtem przypomina jakiegoś robota/pająka. Być może Efi chciała stworzyć coś, co będzie zapewniało bezpieczeństwo ludzkości, ale wymknęło jej się to spod kontroli.

Podobnego mecha widzieliśmy już podczas BlizzConu 2015. Wtedy toczyła się tam dyskusja właśnie tego typu bohaterach.

Co myślicie? Macie jakieś własne teorie?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ