Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Kto będzie następnym bohaterem w Overwatch?
News

Kto będzie następnym bohaterem w Overwatch?

Chociaż Sigma znajduje się na PST i jeszcze nie wszedł na normalne serwery, to gracze już spoglądają w przyszłość i myślą, kto może być następny.


Możliwości na kolejną postać jest naprawdę sporo. Wiemy już, że Mauga rzeczywiście miał być wprowadzony właśnie teraz, ale jego osobowość nie pasowała Blizzardowi do umiejętności.

Kto w takim razie może być następny?

Pomocna grafika

Choć sami nie zgadzamy się trochę z niektórymi podziałami na grafice, to naprawdę jest ona pomocna. Pokazuje, jak wiele postaci ma szansę pojawić się, jako pełnoprawni bohaterowie. Niestety, niektórzy już na pewno się nie pojawią, gdyż zostali zlikwidowani w świecie Overwatch.

Jak widzicie, całość została stworzona jako tierlista. Na samej górze najbardziej możliwi bohaterowie, na dole ci najmniej prawdopodobni.

Tagi

13 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Kto wymyślił Emily jako bohatera? :facepalm:
  Albo Efi, Dr. Winstona i Katyę?

  Z drugiej strony chciałabym zobaczyć D.Mon w grze.

 • U mnie top tier to:
  – JunkerQueen – zapowiadana od dawna, teasowana wielokrotnie, ma już nawet ustalony wygląd. Jedyny minus to fakt że ona nie wygląda ani na Tanka ani na Supporta, a tych nadal jest w grze za mało.
  – Sojourn – po pierwsze jak najbardziej pasuje do roli wsparcia, jako były dowódca taktyczny. Po drugie jest to czarnoskóra kobieta więc Blizzard dzięki temu zamknąłby usta tym wszystkim narzekaczom, których ostatnio było słychać na Twitterze.
  – Dark Omnic ponieważ nie jest człowiekiem, więc nie będzie kontrowersji, jako robot może spokojnie mieć budowę ciała odpowiednią dla Tanka.
  Wykluczyłem Echo, bo Jeff powiedział że będzie długo teasowana, tak jak Doomfist. A poza tym, że uwolnił ją Mccree na drodze 66 to nie wiemy nic. Czyli odpada. Wywaliłem również Maugę. Po pierwsze Sigma jest już tankiem Szponu. Po drugie Mauga miał początkowo jego zdolności i o ile myślę że model postaci i kwestie już mogą być nagrane o tyle przygotowanie specjalnego zestawu zdolności pewnie zajmie Blizzardowi trochę czasu. Zwłaszcza że mówili że mają zapas bohaterów do publikacji na dwa lata wprzód.

 • Według mnie nie dodadzą już martwych postaci, albo tych których normalni bohaterowie mają już skórki (patrz Balderich).

 • Tia nie chce nic mówić ale ta lista jest beznadziejna. Na przykład Antonio, Balderich i Gerard nie żyją ale to taki mały szczegół…

  • Poza tym nie wiem czy twórcy tej listy pamietają ale Jeff powiedział że nie będzie nigdy Jetpack Cata jako grywalnej postaci. Co utwierdza mnie w przekonaniu że ta lista jest wyssana z palca.

  • Mam wrażenie, że redakcja widząc losowe grafiti z jakąś rozmazaną twarzyczką jakiegoś dziecka w tle mówi: „oooooo to na pewno będzie nowa postać. Strzelmy o tym artykuł!!”

 • Już widzę Efi walczącą w wielkim Transformersie lub Antonio jako ducha nawiedzającego i straszącego przeciwników, Emily tuptającą w tym szaliku od Leny, Dr. Winstona na wózku inwalidzkim i Maxa rzucającego we wszystkich monetami xD

 • Czemu Antonio, Volskaya, Nguyen a nawet Efi mają większe szanse dostania się do OW niż „Dark Omnic” ? Połowa postaci na tej liście nie jest nastawiona bojowo to biznesmeni albo postacie które spełniły swoje role w fabule i nie wrócą jak Balderich. Czemu ludzie widząc postać w tle na zdjęciu sprzed 5 lat mówią ,,Ooo to będzie pewnie nowa postać” i tak Blizz ma nieskończone pole do popisu wymyślając nowe postacie, patrz-Sigma, Ash, Baptiste, Chomik

 • Nie ma to jak wróżenie z fusów kto będzie kolejnym bohaterem. Ale kliki muszą się zgadzać co nie?

 • Genialna lista. Albo ktoś nie żyje albo jest całkowicie niezdolny do walki, hmm zobaczmy kogo tu mamy. Tier A: Świętej pamięci Antonio, poruszający się na wózku inwalidzkim doktorek, Pani K. Wolskaja która pewnie prędzej by sobie pistoletem łeb odstrzeliła niż trafiła w wroga i robocik Maxymilian, który to już w ogóle nie ma sensu.
  Tier B: kot z odrzutowym plecakiem, 286 losowych i nikomu nie znanych postaci i mała dziewczynka.
  A dalej są już tak losowe postacie, że chyba nawet Dżef Kapłan nie wie kto to.
  Moim skromnym zdaniem już sam Pan Stefcio ma większe szanse na pojawianie się w overwatch niż niektórzy z grupy A

 • Echo i Mauga na pewno kiedyś będą.
  Echo z powodu tego, że Mcree wyciągnął ją z puszki i wspomniał, że OW ją potrzebuje. No to takie, może będzie w 80%
  Mauga to Jeff chyba nawet powiedział, że będzie on bohaterem.
  Dalej bym tylko chciał Junkqueen, taką koks babkę z bejsbolem albo maczugą >D . Total dps, obrażenia fizyczne.

  Tier C ten z Yakuzy to chyba jakiś srogi żart.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ