Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Letnie igrzyska już niebawem, wyzwania i nowy bohater
News

Letnie igrzyska już niebawem, wyzwania i nowy bohater

Krótki developer update. O wydarzeniach, wyzwaniach i 31 bohaterze.


Jeff Kaplan opowiada o zmianach w harmonogramie wydawania nowej zawartości. Letnie Igrzyska powinny pojawić się wcześniej niż się spodziewamy wraz z opcją odblokowania skórek przez wykonywanie wyzwań, natomiast wydanie nowej postaci może się trochę opóźnić. Pojawia się także wzmianka o nowym systemie wykrywania oszustów, z którego Blizzard zdaje się być dumny.

Kolejny developer update już niedługo!

Mam dla was krótką wiadomość od twórców, ale bez obaw, już wkrótce pojawią się kolejne. Dzisiaj chcę porozmawiać o naszych planach na lato. Wielu graczy obserwuje nas od lat i sprawdza, co i kiedy udostępniamy. Przewidujecie w ten sposób, kiedy ukaże się coś nowego. Chcę ostrzec, że na to lato mamy inne plany. Przykładowo: powróci wydarzenie letnie igrzyska, ale zacznie się wcześniej niż dotąd. Wkrótce dowiecie się więcej i raczej będziecie zadowoleni. Dostaniecie letnie igrzyska wcześniej niż się spodziewacie. Będzie fajnie.

Letnie igrzyska czeka też inna zmiana. Jest niesamowita i na pewno wam się spodoba. Jak wiecie, organizujemy tak zwane wyzwania. Na przykład ostatnie wyzwanie Baptiste’a. W każdym z trzech tygodni kiedy trwać będą letnie igrzyska, pojawią się mini-wyzwania. Po jednym na tydzień. Będziecie mogli wygrać w nich epicką skórkę. Jesteśmy pewni, że nowy sposób zdobywania skórek będzie o wiele ciekawszy i spodoba wam się jeszcze bardziej. Wypatrujcie więc tych zmian i wielu innych, mniejszych, w harmonogramie letnich igrzysk. Ci, którzy od lat obserwują, co i kiedy udostępniamy, na pewno czekają też na nową postać. Nie martwcie się. Pracujemy nad nią.

Bohater numer 31 będzie niesamowity, jednak tym razem pojawi się nieco później. Ale bez obaw, stanie się to już wkrótce. Myślę, że dzięki temu postać będzie naprawdę niesamowita. Planujemy też wiele zmian dotyczących komfortu gry. Ostatnio dodaliśmy fantastyczną opcję napisów. Będziemy ją rozwijać. To świetne udogodnienie dla osób z niedosłuchem i dla tych, którzy po prostu lubią napisy widoczne podczas rozgrywki. To świetny dodatek do gry.

Cześć z was zauważyła pewnie że na PST pojawił się również ulepszony system detekcji oszustów. Teraz automatycznie zakończymy mecz, jeśli wykryjemy oszustwa i dopilnujemy, aby uczciwi uczestnicy nie byli karani po przerwaniu meczu. Jeśli więc gracie w Rywalizację, nie stracicie rangi umiejętności za oszusta w którejkolwiek z drużyn. Możecie być za to pewni, że jego surowo ukarzemy. To kolejny krok w rozwoju wykrywania oszustw w grze i jesteśmy nim zachwyceni.

Jak wspomniałem, tym razem się streszczam. Szykujemy zmiany letniego harmonogramu. Letnie igrzyska zaczną się wcześniej niż zazwyczaj. Nowa postać pojawi się nieco później, ale warto na nią czekać. Dodaliśmy napisy i wykrywanie oszustw. A już wkrótce pojawią się kolejne wiadomości od twórców. Na pewno będziecie nimi zachwyceni.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Kolejne Letnie Igrzyska… Normalnie, aż brak mi słów… Z jednej strony zarąbiście, wreszcie coś nowego będzie w tym evencie, ale z drugiej… Co mi po tych skinach, ja potrzebuję nowego gameplayu, a nie po raz milionowy Lucio Ball!! Ech…

  • Z tego co mówił Jeff obstawiam że Lucio Ball albo przejdzie spore zmiany albo dodadzą nowy tryb. Szkoda że nie zdecydowali się na całkowicie nowe wydarzenie ale cóż poczekajmy.

   • Dalej nie rozumiem sensu robienia, że można wszystko kupić na rocznicę, ale eventów samych w sb nie ma nowych. :p

  • Ale papa Jeff powiedział że to będzie coś nowego. Może chodziło mu o zmianę z Lucioball na inną dyscyplinę, nie dramatyzuj xD

 • Znowu ten Lucio Ball powróci eh Jeffowi kończą się już pomysły, bo z tymi wyzwaniami to taki „recycled content” i ja jakoś tego nie kupuje.

 • „Bohater numer 31 będzie niesamowity, jednak tym razem pojawi się nieco później.” – czytaj: „Jesteśmy w d… zwolniliśmy za dużo ludzi i nie ma kto u nas robić!”

 • „Bohater numer 31 będzie niesamowity, jednak tym razem pojawi się nieco później.” – czytaj: „Jesteśmy w d… zwolniliśmy za dużo ludzi i nie ma kto u nas robić!”

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ