Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Za-mei-bisty pomysł na event! Co wy na to?
News

Za-mei-bisty pomysł na event! Co wy na to?

Natknąłem się dzisiaj na fajny pomysł na event i jestem ciekaw waszego zdania.


Takie wydarzenie z pewnością przyczyniłoby się do zmniejszenia toksyczności na serwerach i to chyba najbardziej mi się podoba. Oryginalny pomysł zakłada uruchomienie głosowania bezpośrednio na serwerach. Czyli pykacie meczyk, ktoś jest bardzo pozytywnie nastawiony, dajecie mu punkt czy coś w tym rodzaju i na koniec wszystko jest zliczane. Osoby z największą ilością punktów otrzymują nagrody.

Autor początkowego pomysłu przewidział nagrody dla najlepszych 500 graczy. Według mnie to powinno działać trochę inaczej, ale o tym na dole.

Moim skromnym zdaniem trzeba by było to trochę przerobić. Dać może gorsze nagrody, ale za to większej ilości osób. Przykładowo przez miesiąc zbieracie na serwerach punkty i po przekroczeniu jakiegoś progu otrzymujecie nagrody.

Taki system wymagałby trochę pomyślunku, żeby nie było, że ktoś 10 meczów trolluje, kolejne 10 gra fantastycznie i ostatecznie dostanie nagrody.

Ciekaw jestem waszego zdania na ten temat. Czy takie wydarzenie ma sens?

 

42 komentarze

Dodaj komentarz

 • Może po prostu dać punkty pozytywne i negatywne. Trolling przez 10 gier i poważna gra przez 10 wyjdzie mu na zero lub gorzej więc nic nie dostanie. Zakładając, że będzie trollował to dostanie minusy od całej drużyny i przy dobrych wiatrach od przeciwników, a nie jest możliwe, żeby wyrównał to sobie przez następne 10 gier plusami, bo raczej nikt nie jest aż tak dobry.

  • Tylko, że trolle i cebule mogą dawać niewyróżniającym się albo dobrym graczom minusy, a chyba nie o to chodzi. Ogólnie system bycia ocenianym przez innych graczy za nagrody jest zbyt risky, w drugą stronę też można się zmawiać i jakaś grupa da sobie nawzajem plusy i dostaną nagrody

 • Moim zdaniem bez sensu, najwięcej punktów dostawałyby osoby „sławniejsze” typu YTberzy czy streamerzy. I też można by było w jakiś sposób przekupić ludzi czy się reklamować, jeszcze nie wiem jak (to, że ja nie wiem, nie znaczy, że ktoś inny nie będzie wiedział). Nie podoba mi się. Może sam pomysł wynagradzania graczy, ale jednak… Hmmm… Jakoś inaczej to zmienić.

  • Dokładnie, to nie będzie konkurs polegający na pozytywnym zachowaniu a na żebraniu i spamie a w tym top 500 będą sami najlepsi :D

  • Też uważam, że to nie przejdzie, do tego faworyzowane będą osoby jakie mają więcej czasu na grę by zebrać więcej głosów. Poza tym te nagrody, co ludzie się czepili tych złotych skinów czy diamentowych broni, jeszcze o zgrozo Blizzard faktycznie to wprowadzi.

   • Poniedziałek mamy zdarza się ; ) ale fajnie że wyłapujesz takie błędy , Ja nie wyłapie czegoś takiego bo tylko przelatuje szybko po tekście i nawet jak jest napisane „na” to i tak przeczytam „za”jeśli będzie pasować mi do kontekstu . Pozdrowienia dla Ciebie ładny masz awatar .

 • Nie gram rankedow i mi to lotto niech dadzą nagrody za wygranie 1000 QP/500 rankedow bo są dłuższe – byłoby fajnie doceniać gracza który gra już długo .

 • Hurra! Zróbmy competetive z postawy graczy! Od dziś każdy kto przekroczy 300 „punktów wdzięczności” dostanie animowaną naklejkę z Winstonem dającym buziaka!

  — Już widzę tych wszystkich Genji i Hazno pełnych pozytywnej postawy i miłości do innych graczy. („I need a healing – please!”)

 • Mi się tak średnio podoba pomysł. A w ogóle czemu to jest za-mei-bisty pomysł? Co do tego ma Mei?

   • A. Lol. Żeczywiście jak zauważył któryś z kolegów lub koleżanek poniżej: najgożej przetłumaczony tekst. Mogli go sobie darować.

    • Dobrze tłumaczony jest przecież.
     btw przypominam Ci o istnieniu czegoś takiego jak „rz”, bo z tego co widze to chyba znasz tylko „ż” xD

 • Bez sensu pomysł. Większość osób dostawałoby punkty po znajomości albo bo sławny itd. Ludzie dopiero by byli zdenerwowani na taki event i Blizzard miałby po za przeproszeniem dupie.

 • Od razu przypomniał mi się Gwint – tam jest coś podobnego. Pod koniec meczu możesz jednym przyciskiem wynagrodzić przeciwnika dodatkowym złotem, kompletnie za darmo. Jest to o tyle fajne, że prawie każdy to klika co daje naprawdę miły klimat :)

 • Fajnie by było jakby był event gdzie można zdobyć skórki z poprzednich eventów.

  • Co roku można dostawać te same skórki bo są cyklicznie, czyli nawet jeśli na te następne letnie igrzyska nie będzie temat igrzysk tylko… nie wiem plaży, to i tak muszą(MUSZĄ) dodać te stare skórki i resztę pierdół poza dodaniem nowych. Ale OBY one miały jakieś inne tematyki bo te jaki wybrali, może za pierwszym, drugim razem przejdzie ale w nieskończoność to nudne się stanie :p.

 • Slabe i bez sensu! Kazdy pewnie bedzie spamil „Give me points” albo ktos innym bedzie dawal te ujemne… To nie ma sensu!

 • Ja mysle ze za każdy ujemny glos zabiera ci od twojich eszystkich punktów np.ktoś ma 10 pkt później trolluje i dostaje np. -5
  To wtedy jego calkowity wynik powinien wynosic 5 i tak ciągle

 • Hejterzy będą w każdym meczu i będą mówić że grasz źle więc nie powinieneś mieć punktów – to by musiał oceniać system np. pod wskaźnikiem płomieni wskaźnik (np.) pracy zespołowej

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ