Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Mistrzostwa Świata Overwatch w Katowicach! Znamy składy reprezentacji, terminy etc!
News

Mistrzostwa Świata Overwatch w Katowicach! Znamy składy reprezentacji, terminy etc!

miniaturka

Przyszedł ten czas, kiedy Mistrzostwa Świata w Overwatch wchodzą w kolejną fazę. Znamy już wszystkie terminy, grupy oraz przede wszystkim, skład naszej reprezentacji!

Przedstawiam listę osób, które będą reprezentowały nasz kraj w mistrzostwach świat Overwatch!

Do reprezentacji trafiły osoby, które możecie kojarzyć z profesjonalnych drużyn, a także z transmisji live na platformie twitch!

Oto wszystkie grupy:

 

Miejsca, oraz daty Mistrzostw Świata Overwatch!

Pozostaje pytanie, gdzie dokładnie?

Wszystko odbędzie się w ESL Arena, w Katowicach(nie mylcie ze spodkiem). Wydarzenie będzie trwało przez 3 dni, od 4 do 6 sierpnia. Będziemy mogli oglądać starcia z grupy E oraz grupy F. Poniżej przedstawiam plan eventu:

 • Piątek, 4 sierpnia, 14:00–20:00
 • Sobota, 5 sierpnia, 14:00–20:00
 • Niedziela 6 sierpnia, 13:00–23:00

Bilety dostępne do kupienia tutaj za 25zł na jeden dzień, oraz 50zł za trzydniowy karnet.

Więcej informacji na ten temat, znajdziemy na oficjalnej stronie!

A czy wy zamierzacie się wybrać do Katowic, aby dopingować naszych? Koniecznie napiszcie w komentarzu!

Autor: ssclown

 

32 komentarze

Dodaj komentarz

     • No wiesz, na mistrzostwach świata w piłce nożnej ostatnio też się nikt 7-1 nie spodziewał. Co będzie to będzie, ale przewidywania swoje mam. Jak bym miał obstawiać własną kasę na wyniki w tej grupie, to
      1. Korea (100%)
      2. Holandia
      3. Polska
      4. Austria

  • Najwyższe noty mają Chiny. Polska na zwycięstwo nie ma dużych szans, ale z grupy raczej wyjdzie. Austria jest prawie najgorsza, a Holandia odrobinę wyżej.

   • Chiny mają najwyższe noty tylko i wyłącznie dlatego, że mają swój własny, osobny region. Te noty to nic innego jak średnie SR 100 najlepszych graczy z danego kraju. W regionie Chiny jest to oczywiście 100 najlepszych graczy (chyba oczywiste skoro tam są sami Chińczycy) – stąd ta zawyżona nota.

    Wygra Korea, drugie miejsce Francja – z racji, że ich skład to po prostu Rogue.

     • Czego ty nie rozumiesz?
      Masz 4 regiony w Overwatchu:
      – Americas
      – Europe
      – Asia
      – China

      Teraz wynik danego państwa to średnia rang 100 pierwszych graczy z danego kraju. Na tych regionach grają gracze z różnych państw. Dla takiej Polski wyciągamy średnią rang ze 100 najlepszych Polskich graczy. Załóżmy, że najlepszy ma 4560 i jest TOP30, najgorszy z tych 100 ma 3320 i jest TOPkilkatysięcy + rangi 98 polskich graczy pomiędzy nimi podzielić na 100. To jest polski wynik = tam 3700 czy ile tam polska miała (nie mam pojęcia, nie pamiętam, to tylko przykład, nieważne). W taki sposób wynik ten został obliczony dla każdego państwa po kolei.

      I teraz dochodzimy do Chin. Z racji tego, że to państwo ma swój własny region, na którym grają sami chińczycy, to najlepszy gracz to TOP1 z tego serwera, najgorszy ze 100 pierwszych to TOP100. Tym sposobem średnia 100 najlepszych chińskich graczy, to średnia 100 najlepszych graczy z całego regionu. Wynik ten jest przez to zawyżony, bo SR jest względne dla zakresu danego regionu. Jak dalej nie rozumiesz, to niestety muszę ci zaproponować powtórzenie edukacji na poziomie podstawowym.

     • no niby tak ,ale to tylko cyfry spowodowane wprowadzeniem Chin jako regionu i dlaczego to nie Azja?

 • Szkoda, że to będzie w malutkiej ESL Arenie. Skoro nie Spodek, to mogli chociaż wynająć audytorium z Międzynarodowego Centrum Kongresowego, tam gdzie odbywają się mecze Starcrafta 2 na IEM-ie.

  • Zapewne nie spodziewają się wystarczająco dużej frekwencji, żeby Spodek czy MCK wynajmować. Skoro i tak nie w spodku to mogli by to w jakimś przyzwoitym mieście zrobić.

 • przynajmniej nie będziemy walczyć z Koreą ,ale z drugiej stronh z chcęcią bym sie posmial z polakow

 • Zajebiś*ie , i polska do domu w fazie grupowej chyba że z drugiego miejsca . Ja miałem koszmary że bęedziemy w grupie z koreą

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ