Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nadchodzi komiks? Blizzard coś kombinuje!
News

Nadchodzi komiks? Blizzard coś kombinuje!

Coś się szykuje. Pytanie tylko co.


Wczoraj wieczorem zorientowaliśmy się, że strona MEDIA na oficjalnej stronie po prostu przestała działać.

Po wejściu otrzymywaliśmy komunikat, że po prostu jej nie ma. Dzisiaj teoretycznie wszystko już działa. Szukając ewentualnych zmian natknęliśmy się na ciekawy fakt. Otóż jedyną zmienioną sekcję okazała się ta z komiksami.

Wcześniej najeżdżając na komiksy mieliśmy ikonkę lupy, teraz jest to PDF. Wszystkie komiksy doczekały się takiej zmiany. Przypomnijmy, że lupa odnosiła do specjalnej podstrony comic.playoverwatch

Kilka dni temu

Teraz

Czyli wszystkie komiksy zostały ostatecznie zmienione na format PDF. Pytanie po co i dlaczego. Skąd taka nagła zmiana? Odwet był już wcześniej jako PDF, więc może ujednolicenie podstrony?

Być może jest to jakaś zapowiedź nowego komiksu. Taka delikatna, ale może faktycznie podczas eventu, lub jeszcze przed nim zobaczymy nowy komiks?

16 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Wszystko wskazuje na komiks. Przez ostatnie dni dostaliśmy skórki nie powiązane z misją, a po co dodawać wygląd skórek przed wydaniem komiksu? Więc myślę, że dziś o godzinie 18 dostaniemy komiks, ponieważ nic praktycznie nie wiemy o tym jak doszło do tej misji.

  • Komiks albo opowiadanie. Po prostu może chcą tu wrzucać wszystkie rzeczy związane z lore, a że Blizzard teraz idzie w opowiadania to możliwe że i do eventu zamiast komiksu wrzucą opowiadanie.

  • Wszystko wskazuje na komiks, tylko obyśmy nie musieli czekać do dnia eventu, fajnie by było poznać nieco wcześniej więcej szczegółów misji

  • Każde dotychczasowe archiwa mają swój komiks, więc może Blizz chce to kontynuować? Fajnie by było dostać coś takiego szczególnie, że jak na razie nie wiele wiemy o misji, jej przyczynach, skutkach oraz samym przebiegu.

  • Jakoś nie widzę powiązania między nowym formatem komiksów a powstaniem nowych komiksów. Równie dobrze możecie powiedzieć, że zmiany balansu torbjorna mogą spowodować rozwinięcie jego historii.

    • Ale jednak dosyć często na kanałach różnojęzycznch Overwatch są aktualizowane playlisty [mimo że nic sie tak naprawdę nie zmienia] a kilka godzin/dni później wjeżdża nowy film :) Tak może być i w tym przypadku

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ