Nadchodzi zmiana mety i nikogo to nie powinno dziwić! Moira genialnie przyjęta!


Praktycznie wszyscy zwiastują znaczną zmianę mety.


Osłabienie Łaski, wzmocnienie Any i nowa postać, która dosłownie zamiata. Co to oznacza? Zmianę mety na rankedach.

Moira genialnie przyjęta

Ta bohaterka chyba rzeczywiście wyszła Blizzardowi. Na forach nie widać jakiegoś większego narzekania, chociaż rzeczywiście, Moira obecnie jest bardzo silna. Powiedziałbym nawet, że niejednokrotnie można zapomnieć, że jest to support. Czymś zupełnie normalnym są złote medale w likwidacjach, leczeniu i obrażeniach w jednej gierce.

Jestem pewny, że będzie to bardzo często grana postać. Chyba, że Blizzard nagle postanowi ją jakoś poważnie znerfić. Pożyjemy, zobaczymy.

Łaska znerfiona, ale o tym króciutko

Krótko, bo o Łasce to już za dużo pisaliśmy. Postać mocno oberwała i tyle. Jej popularność na pewno spadnie koniec kropka.

Ana z buffem

Ana dostała buffa, na którego zasługiwała już od dłuższego czasu. W pewnym momencie praktycznie o niej zapomniałem. Zenek zdobył dużą popularność, Łaska tradycyjnie była gdzieś na szczycie, Lucek jeździł po ścianach, Symmetra to Symmetra, a Ana rzadko kiedy była wybierana. Teraz powinno się to zmienić.

To wszystko oznacza więcej ruchu. Ana zawsze kojarzy się z agresywną kompozycją. Bohaterka idealnie nadaje się do leczenia sojuszników z większej odległości i zapewne ponownie będziemy mogli pograć trochę takim tradycyjnym Dive Compem. Moira też jest bardzo mobilna, więc nic tylko się wbijać w przeciwników.

Z niecierpliwością czekam na moment, kiedy Moira zawita na rankedach i pierwsze zestawienia jej wyników popularności na tle innych supportów.


Podziel się ze znajomymi!

91 comments, 171

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...