Dołącz do naszej grupy!
Odliczanie do BlizzConu
Strona główna » Newsy » News » Najbardziej przeceniana postać w Overwatch według społeczności!
News

Najbardziej przeceniana postać w Overwatch według społeczności!

Domyślacie się, jaka może być najbardziej przeceniana postać w całym Overwatch?


Społeczność po raz kolejny zdecydowała, jaka postać jest najbardziej przeceniana w całej grze. Dość mocno wygrała… Fara!

Fara naprawdę bywa uciążliwa

Jeszcze te dwa miesiące temu pojawiały się informacje o planowanych zmianach Fary, jak widać nic takiego nie miało miejsca. Wygląda na to, że Overwatch zmienił się na tyle, że combo Fara i Łaska przestało być tak niesamowitym problemem.

I nadal na wielu poziomach często spotykamy Farę, która niesamowicie uprzykrza życie, samemu Żołnierzowi nieraz jest bardzo trudno się jej pozbyć i sam tego doświadczałem.

Sporo się zmieniło? 

@ZiyoLing

No właśnie sam się zastanawiam. Gdzieś 2 miesiące temu w podobnym głosowaniu Fara była wśród najbardziej niedocenianych postaci, teraz nagle wylądowała kompletnie z drugiej strony. Co się przez ten czas zmieniło? Wzrosła na pewno popularność mobilnych postaci, w tym Winstona, który może sobie do Fary skakać. Pojawiło się też więcej osób mainujących D.Vę, która połyka wszystkie rakiety (lol). Ana z kolei dostała nerfa jakiś czas temu, więc już nie jest taką mocną kontrą.

Kurcze ciekawa sprawa, nie? Ja tak po cichu obstawiam, że ma to dużo wspólnego z Łaską. W końcu walcząc combo Fara+Łaska wyłączamy tak naprawdę dwie postacie i w pojedynkach na bliski dystans robi nam się 4v6. Od kiedy Łaska jest jedną z kluczowych postaci, to jej brak w teamfighcie zwyczajnie boli.

Co myślicie na ten temat? Skąd taka zmiana?

Tagi
 • PROmateusz

  Pfff, mainuję łaskę ale gdy cały czas mój team wkurza przeciwna fara to po prostu zmieniam na chwilę na wdową i fara nie ma już tak łatwego życia :P

 • Dodladden

  A tera zróbcie artykuł o za bardzo faworyzowanej postaci.

  • Mercy

   To na pewno nie Tracer

   • Arcann

    Hanzo oczywiście…
    *sigh*

   • Dodladden

    NO JA NIE WIEM

 • FarąGram

  Bo wiecie, dla dobrego maina fary łatwo jest zdjąć żołnierza/wdowę, wystarczy się tego nauczyć.

 • Oscerida

  A zrobicie SWOJĄ top listę niedocenionych postaci?

 • DaX

  Teraz combo Reaper-Mercy to jest jakaś patola. Prędkość samoleczenie Reapera na sterydach od Mercy przechodzi ludzkie pojęcie.

  • Wallsky

   Heh swoją drogą, patrząc z drugiej strony, zwiększając Żniwiarzowi obrażenia zwiększa się mu leczenie