Dołącz do naszej grupy!
Wydarzenie Odwet!
Strona główna » Newsy » News » Najbardziej przeceniana postać w Overwatch według społeczności!
News

Najbardziej przeceniana postać w Overwatch według społeczności!

Domyślacie się, jaka może być najbardziej przeceniana postać w całym Overwatch?


Społeczność po raz kolejny zdecydowała, jaka postać jest najbardziej przeceniana w całej grze. Dość mocno wygrała… Fara!

Fara naprawdę bywa uciążliwa

Jeszcze te dwa miesiące temu pojawiały się informacje o planowanych zmianach Fary, jak widać nic takiego nie miało miejsca. Wygląda na to, że Overwatch zmienił się na tyle, że combo Fara i Łaska przestało być tak niesamowitym problemem.

I nadal na wielu poziomach często spotykamy Farę, która niesamowicie uprzykrza życie, samemu Żołnierzowi nieraz jest bardzo trudno się jej pozbyć i sam tego doświadczałem.

Sporo się zmieniło? 

@ZiyoLing

No właśnie sam się zastanawiam. Gdzieś 2 miesiące temu w podobnym głosowaniu Fara była wśród najbardziej niedocenianych postaci, teraz nagle wylądowała kompletnie z drugiej strony. Co się przez ten czas zmieniło? Wzrosła na pewno popularność mobilnych postaci, w tym Winstona, który może sobie do Fary skakać. Pojawiło się też więcej osób mainujących D.Vę, która połyka wszystkie rakiety (lol). Ana z kolei dostała nerfa jakiś czas temu, więc już nie jest taką mocną kontrą.

Kurcze ciekawa sprawa, nie? Ja tak po cichu obstawiam, że ma to dużo wspólnego z Łaską. W końcu walcząc combo Fara+Łaska wyłączamy tak naprawdę dwie postacie i w pojedynkach na bliski dystans robi nam się 4v6. Od kiedy Łaska jest jedną z kluczowych postaci, to jej brak w teamfighcie zwyczajnie boli.

Co myślicie na ten temat? Skąd taka zmiana?

Tagi

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...