Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Gdzie najtaniej kupić Overwatch?
News Ważna informacja

Gdzie najtaniej kupić Overwatch?

Do premiery Overwatch już niedaleko, ale po głębszych poszukiwaniach postanowiliśmy stworzyć dla was zestawienie, dzięki któremu dowiecie się, gdzie najtaniej można kupić Overwatch. Gra nie jest droga biorąc pod uwagę to, że po zakupie otrzymujemy wszystko za darmo, nie musimy płacić abonamentu, jednak w grze pojawi się sklep, ale kredyty będą wypadać ze skrzynek, więc nie ma potrzeby wydawania na nie pieniędzy, chyba że bardzo chcemy.

Kup Overwatch

W Polsce cena Overwatch nie jest jakaś niezwykle wysoka. Niektórzy gracze preferują wersję pudełkowe inni cyfrowe, ale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli preferujecie sam klucz znajdziecie całkiem niezłe oferty. Edycję Origins można kupić już za 167zł. W tym przypadku otrzymujemy sam klucz, który można aktywować na platformie battle.net, więc jeżeli nie jest wam potrzebne pudełko, chyba warto jest skorzystać z tej opcji.

Niektórzy jednak wolą tradycyjną wersję pudełkową i tutaj również każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny oscylują w graniczy 200-250 zł za edycję Origins i 500zł za edycję kolekcjonerską.

Overwatch za 20zł?

W sklepach z sieci Empik, Media Expert i pochodnych można kupić Overwatcha za 20zł, jednak jest to jedynie rezerwacja. Płacimy 20zł za samo opakowanie, a w dniu premiery jeżeli pokażemy sprzedawcy paragon wraz z opakowaniem, będziemy mieli pierwszeństwo zakupu gry, oraz gra będzie tańsza o wcześniej już zapłacone 20zł.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ