Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Następny bohater będzie płci męskiej. Żegnaj Królowo Junkertown, Sojourn i Echo!
News

Następny bohater będzie płci męskiej. Żegnaj Królowo Junkertown, Sojourn i Echo!

Blizzard potwierdził w najnowszych wiadomościach od twórców, że nowy bohater będzie płci męskiej.


Wczorajsze wiadomości od twórców nie przyniosły nam tego, co chcieliśmy. Dowiedzieliśmy się tylko tyle, że Blizzard żyje i nadal planują wypuszczać nowości.

Niestety, na prawdziwy powiew świeżości w postaci nowej postaci będziemy musieli poczekać.

Męska postać

Co jednak ciekawsze od samej daty wypuszczenia bohatera (która ustanowiona jest na „soon”), to nowa postać ma być rodzaju męskiego. W związku z tym odpadają praktycznie wszystkie dotychczasowe strzały:

 • Królowa Junkertown
 • Sojourn
 • Echo

Kto w takim razie został? Oczywiście Mauga, o którym pisaliśmy już wcześniej, tajemniczy Omnik, jakiego widzieliśmy końcu misji fabularnej Czarne Chmury, Antonio czy Sanjay Korpal. Typów jeszcze trochę zostało. Pytanie, czy rzeczywiście któraś z nich dołączy do Overwatch jako grywalna postać.

BLIZZARD ENTERTAINMENT

31 bohater powinien się pojawić w połowie wakacji, teraz Blizzard wspomina o nieco późniejszym terminie, niż zwykle. Sierpień, wrzesień? Trudno powiedzieć.

Tagi

28 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Wiesz, Reyes teoretycznie też nie żyje, a jednak.
   Może Blizzard chce zainicjować powrót czarnych charakterów?

   • Tylko po co wskrzeszać prawie kompletnie nic nie znaczącą postać która była przygotowana wręcz tylko pod event i Reyes żyje ale publika myśli że nie, nie znaleziono ciała zarówno Reyesa jak i Morrisona więc uznano ich za zmarłych, a tutaj no nie wiem czy zwykły biznesmen przeżył by strzał z metra z shotguna w pierś, przebicie się przez okno, upadek z ok. 5 m do wody

   • >Postacie transseksualne nie są patologiczne
    >Mamy już w tej grze różne orientacje jednej płci, to czemu nie mielibyśmy mieć różnych płci jednej orientacji
    >To jest Blizzard, tu wszystko jest możliwe

  • KEK SIEMA BRATNIA DUSZA. SORKA ZE PISZE Z CAPSLOCKIEM ALE SIE PODJARALEM, BO WLASNIE NAPISALEM TO SAMO NIE CZYTAJAC WCZESNIEJ TWOJEGO KOMENTARZA xd

 • Raczej nie dadzą martwej już postaci – Antonia. Sanjay byłby super, rozwinąłby trochę wątek Symmetry i sekretnej współpracy Vishkar ze Szponem. Byle tylko nie był dpsem.

 • A moim zdaniem właśnie nie możemy wykluczać tych trzech postaci co w tytule. Od razu mówię, nie mam nic do lgbtq ale wkurza mnie gdy wplata się to wszędzie tak jak robi to właśnie blizzard. No a z racji tego, że blizz wypuściło już tęczową odznakę „blizzard pride”, powiedziało, że smuga jest homo to możliwe, że następny bohater jest trans, co oznacza, że królowa junkertown przeszła operację, i jest teraz królem junkertown!

 • Przypominało mi się że w komiksie z Torbjornem wystąpiła postać która swym designem, w przeciwieństwie od np. Maksymilienów czy innych zwykłych biznesmenów w garniturach których nieraz proponowaliście, wyglądała jakby faktycznie miała być grywalnym bohaterem. Mówię to ponieważ przy wyborze możliwych przyszłych bohaterów jest on często przez was pomijany (najpewniej przez fakt że komiks z nim jest już „dosć stary”).

 • Jak dotąd dodano 4 healerów, 3 DPSów (+ przeniesiona Symmetra) i 2 tanków. Stawiam na Maugę

 • WTF? Kogo wy typujecie, najwyżej Mauga ma jakieś szanse, ale pozostali… Przecież nie mają żadnej charakterystycznej broni, ani umiejętności. Stawiam na jakiegoś pobocznego gościa z mechem lub dziwacznego omnika. Pamiętacie ashe i baptiste? Nie mają jakiejś ważej roli w uniwersum, a mają rzadkie bronie.

  • Co to to nie. Ashe i Baptiste są dosyć ważnymi postaciami jeżeli chodzi o fabułę. Przeszłość McCree, historia przyjaciela Sombry, to wszystko ma znaczenie.

 • Wciąż cicho liczę, że może kiedyś dodadzą postać, która pojawiła się w jednym z komiksów, Lynx 17. Miał/o ciekawy wygląd, trochę pokombinować i można by dać całkiem interesujące umiejętności, a do tego skoro już Blizzard idzie w tolerancję, dlaczego by nie omnic określający się jako „oni”?

 • Oł jea kolejny bohater nie będący żadną oczywistą nudą na którą wszyscy tak siarczyście czekają.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ