Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Następny komiks będzie o Zarii? O czym mówią wszyscy od rana?
News

Następny komiks będzie o Zarii? O czym mówią wszyscy od rana?

Pewnie wiecie, że obecnie trwa impreza San Diego Comic Con.


Na reddicie pojawił się post, który ciężko było przegapić. Jako redaktor czuję się zobowiązany Wam to przedstawić nawet, gdy sam mam wątpliwości.

Przyznacie, że tytuły dość mocno jednoznaczne. Także o co tutaj chodzi?

Skąd ta informacja o komiksie?

Ktoś zrobił takie oto zdjęcie, które w bardzo szybkim tempie rozeszło się po świecie Overwatch.

Według całej masy graczy, jest to ewidentne potwierdzenie nadchodzącego komiksu z Zarią w roli głównej. Z tego co wszyscy piszą na reddicie wynika, że prawdopodobnie będzie to historia o:Z

 • Zarii, która mimo wszystko nauczyła się ufać omnikom,
 • Zarii, która nie ufa omnikom i wyjaśnia dlaczego (wiemy już, że jednym z powodów jest zniszczenie Rosji podczas drugiego Kryzysu Omnicznego).

Chcielibyście komiks z Zarią?

Do wszystkich zarzucających plotkarstwo. Ja przekazuje wszystko o czym mówi się w świecie Overwatch, podobnie jak dziesiątki innych dziennikarzy/blogerów. Nie widzę najmniejszego sensu omijać czegoś tylko przez swoje własne odczucia. Może się sprawdzi, może nie, o tym jest głośno i to przekazujemy.

27 komentarzy

Dodaj komentarz

 • W sumie chętnie bym poczytał taki komiks ale wolę aby zabrali się za historię innych postaci bo Zarya ma dosyć jasne motywacje.

 • równi dobrze to może być coś podobnego do filmiku insurekcji, czyli komiks z podkładanym głosem

 • Widać, że kilka osób stoi przed Zarią, a ona trzyma broń skierowaną w najprawdopodobniej ich stronę. Wygląda to jakby ktoś zaatakował tego omnika i Zarię. Następną rzeczą jest czaszka Sombry na ścianie. Jak dla mnie sytuacja wygląda tak: Pod koniec filmu animowanego „infiltracja”, Volskay’a zleca Zarii jakieś zadanie. Możemy przypuszczać, że chodzi o znalezienie, pojmanie, a może nawet zabicie Sombry. Jako, iż Volskay’a jest bardzo wpływową osobą, mogła dowiedzieć się, gdzie ostatnio widziano Sombrę lub jakie było ostatnie miejsce jej zamieszkania. Zaria podczas śledztwa wpada na gang Los Muertos [dlaczego Los Muertos? Wiemy, że są dość agresywni, atakują ominki(to by wyjaśniało dlaczego stoją przed Zarią i tym omnikiem z bronią) i mają kontakty z Sombrą] i zostaje postawiona w niekomfortowej sytuacji. Może walczyć razem z omnikiem, lub walczyć sama przeciwko niemu oraz gangowi. Tu najprawdopodobniej będzie jakaś scena walki.

  Trochę się rozpisałam, ale przedstawiłam jak dla mnie wygląda ta sytuacja.

  • Możesz mieć sporo racji, tym bardziej, że na obrazku widzimy cienie, jakie rzuca kilka postaci stojących przed Zarią i Omnikiem. A te jednoznacznie kojarzą się z Los Muertos (irokez na głowie, kij baseballowy – wystarczy ponownie obejrzeć animację „Bohater”)

   Rzecz jasna najpiękniej by było, gdyby ten „plakat” był swoistą zapowiedzią kolejnej animacji, która to byłaby kontynuacją ostatniej, zatytułowanej „Infiltracja”.

  • Mam nadzieję, bo bardzo lubię klimat i charakter frakcji Los Muertos. Fajnie by było poznać więcej osobistości stamtąd, w tym może nowego bohatera (niekoniecznie Meksykanina) z typowo punkową stylówą

 • Ja bym bardzo chciał rozwinięcie historii Zarii. Jak na razie to jest ona trochę zostawi ona w tyle

  • A co do ludzi, którzy narzekają, że newsy z dupy i że nic nie wnoszą zrobić nawet ich nie słuchajcie

 • Zdjęcie przedstawia stanowczą Aleksandrę, która broni przerażonego omnika przed gangiem Los Muertos. Dowodem tego są cienie na płocie, którzy przypominają ich z animacji „Bohater”. Przez to możemy spodziewać się Jacka.
  https://uploads.disquscdn.com/images/2c8ad53881960c3e4c60d54278df520eec65af9ef8c6b9a6a442ba4fbcbbda84.jpg
  W komiksie musiała być scena, kiedy Zaria zobaczyła jak ludzie potrafią być bezwzględni wobec niewinnych omników.
  Na płocie widnieje czaszka, znak rozpoznawczy Sombry, a przez jej historię wiemy, że miała związek z tym gangiem. Czyli będzie Szpon.
  https://uploads.disquscdn.com/images/a14c7be76d60172d948f33fc236041ee97233f12c8b7a2d630a6bccd174ba15f.jpg
  Dzięki animacji „Infiltracja” wiemy, że Sombra i Zaria mają ze sobą porachunki. Komiks „Maskarada” jeszcze to utwierdza.
  https://uploads.disquscdn.com/images/67583cbe88d34dcb5c1e57b2bd4f4786a9f0ffe39af0789eec837dff124ae470.jpg
  Podsumowując, czego możemy się spodziewać w kolejnym komiksie?
  – Szponu, czyli Żniwiarza, Trupiej Wdowy, Sombry i Pięści Zagłady
  – Katii Wolskaji z Zarią na czele
  – Konfliktu tych dwóch organizacji, więc byli agenci Overwatch mogą interweniować, m.in. Żołnierz-76.

  • Małe niedopatrzenie – Żołnierz działa teraz na własną rękę (z małą pomocą Any ;P)… gdyby ktoś mi zarzucał mi, że info wyssane z palca, zacytuję samego Jack’a – „Przywrócić Overwatch…? Po co?”

   • Czy ja piszę, że Jack jest za Overwatchem? On chce wyplenić zarazę, która spowodowała jego i tej organizacji upadek. Szuka zemsty. Z jednej strony mamy Jacka, który najprawdopodobniej chce zlikwidować cały Szpon, a z drugiej Gabriela, który chce zlikwidować wszystkich byłych członków Overwatch. Takie koło.
    Wszyscy członkowie Overwatch mieli do czynienia z kryzysem omnicznym i Szponem. Nawet, jeśli byli członkami Overwatch, to każdy z osobna może interweniować na własną rękę do tej sytuacji. Nie widzieć o sobie, a jednak tam się spotkać.

    PS: Powyższy komentarz napisałem przed zobaczeniem komentarza MewtwoGirl, lecz opublikowałem po niej. Nie szukajcie w tym, że od niej ściągałem.

  • Nie wydaje mi się aby cały szpon był zamieszany, jedynie Sombra, to jest jej sprawa. Szpon może się pojawić, ale pewnie w formi jedynie rozmowy, Noe sądzę aby odgrywał większą rolę

 • Ja lubię gdybać i spekulować. Komuś nie pasuje to wystarczy pominąć wątek. Albo jeszcze lepiej. Idźcie se gdzieś indziej

 • Cienie ukazują sylwetki zbirów z los muertos. Zariia najlewniej dostała za zadanie zdobycie inf. o Sombrze.

 • jak dla mnie to Zaria tylko udaje ze troszczy sie o omniki a tak naprawde ma jakis ukryty cel w tym :P

 • To chyba kreska Katarzyny Niemczyk, polskiej rysowniczki. Z tego co widziałam na jej fejsbukowym profilu, zaczęła pracować dla Blizzarda.

 • Dla mnie? Dla mnie to jest ściema, styl nie jest typowy dla komiksów blizza. I tak wszyskiego dowiemy się dopiero tego słynnego 7 listopada.

  • Ale zdajesz sobie sprawę, że dla Blizzarda pracują różni artyści? Poza tym, to może być ktoś nowy?
   Odsyłam od mojego komentarza niżej.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ