Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nerf Burzyciela wprowadzony na PST!
News

Nerf Burzyciela wprowadzony na PST!

Burzyciel otrzymał lekkiego nerfa na serwerze testowym!


Na serwer testowy została wprowadzona nowa aktualizacja, zawierająca w zasadzie te zmiany, o których pisaliśmy kilka dni temu. Nowością jest osłabienie Burzyciela i ponowna zmiana odległości, z jakiej wykrywana jest Sombra.

Zmiany bohaterów 

Sombra

EMP

 • Wyłącza pole minowe Burzyciela na 10 sekund

Niewidzialność

 • Odległość wykrycia zmieniona na 2 metry z 4 metrów

Translokator

 • Może być zniszczony (przez Sombrę) za pomocą przycisku interakcji, bez patrzenia na niego
 • Znacznie ściszono jego dźwięki

Burzyciel

Pazur

 • Prędkość poruszania się zmniejszona z 22 metrów na sekundę na 20 metrów na sekundę

To jednocześnie pierwsze osłabienie nowej postaci, od momentu jej zaprezentowania i cóż, nie jest najgorzej. Większość graczy spodziewała się zapewne większej ingerencji w liczby u Burzyciela, tymczasem wyszło to dość lekko.

175 komentarzy

Dodaj komentarz

    • „komuś?” powinno być. Naucz się interpunkcji. I nie chodziło mi o poprawianie. Gość niech lepiej napisze na forum blizzarda bo znów jakiś debil będzie mu pisał że jako hitscan musi przewidywać gdzie ktoś będzie. Weź dzieciaku z bronzu obejrzyj sobie np. Dafrana. Gość celuje tam gdzie JEST grając Soldem, a nie tam gdzie będzie za chwilę.
     Najzabawniejsze jest to że ośmioro debili uważa to samo co ty. No chyba że polajkowali bo połowa komentarza była według nich ok, to inna bajka.

     • Bierzesz za przykład człowieka, który wygrywa 1v1 Soldier z gościem co ma ulta odpalonego, a on nie.
      „Dafran one of the best, if not the best one hitscan” Your Overwatch 2017, 2018
      „Dafran is winning thx to his rough aim. Its disgusting” Jayne 2018
      Nie popuść w majtki z ekscytacji dafranem. To jest człowiek, który w wieku 10, 11 lat rozwalał całe mecze w CS.
      Dzieciak zadał proste pytanie. Co ma zrobić „POCZĄTKUJĄCY” Hitscan. Dla mnie kluczem do opanowania podstawy hitscana jest nauczenie się przewidywania wroga.
      Jeśli grasz a przed tobą dance-off odwala lucio na speedbooście telepiąc się na prawo i lewo to celujesz tam gdzie w danym momencie jest jego głowa?
      Jeśli chcesz wyzywać od debili to zacznij od upewnienia się, że sam jednego z siebie nie robisz. Podajesz mi za przykład człowieka, który potrafi zrobić oneclip tracer na lucio ze speedboostem jadącym po ścianie w temacie kogoś kto ledwo w gre zaczyna grać.

     • Mimo wszystko, tak jak napisałem wyżej, każesz celować obok grając jako hitscan. To nie jest moj jedyny argument ale ten jeden wystarcza abyś się zamknął.
      A skoro już dałeś przykład jak Dafran zabił tego jadącego na scianie Lucio, to możesz podać link? Nie widziałem raczej tego filmu ale na 100% jestem pewny że nie celował w miejsce gdzie Lucio będzie za sekunde, tylko tam gdzie był w trakcie oddawania strzału. Prościej pisząc. Jestem na 100% pewny że jego celownik był na przeciwniku.
      A tak na marginesie to kluczem do opanowania hitscanów są fliki, miktofliki albo aim tracking a nie jakieś przewidywanie XD

     • Nie ja nie każę celować obok. Ja każę przewidywać.
      Zamknąć się mam ? każesz mi ? Mama Ci dała jakąś mylną informację na temat tego nad czym masz władzę, a nad czym nie ?

      No super to ty mnie prosisz o klip ? ty sie wiedzy na temat dafrana z klipów 3 minutowych doszukujesz ? ja spędzam godziny na jego streamach, a ty mi z wiedzą z YT wyskakujesz ? Tak był na wrogu. Dlatego dalej tumanie chyba nie rozumiesz tego co do Ciebie wcześniej pisałem. Co mu mam poradzić ? trzymaj celownik na wrogu ? Idiotyczna rada. To nawet nie rada. To wie każdy przychodząc do tej gry. Jako przykład podajesz mi Dafrana z aimem boga bogów. Co mam mu powiedzieć ? jak zostać hitscanem ? bądź jak dafran … no genialna rada. Poleciłem mu robić to co sprawdziło się u mnie. Zwykłą rada czy Ci się to podoba czy nie. Wyzywanie od debili jedyne czemu dowodzi to uwłacza twojej matce, że wychowała aroganckiego dupka, który zamiast „nie nie zgadzam się […]” będzie się starał pokazać swoją wyższość w świecie 0 i 1 wyzywając ludzi.

     • Czekaj, jak to było… ticz mi maj master? „zwykłą rada”?
      Napisałem „debil” bo dawanie takich rad to czysty idiotyzm. Masz rację, nie powinieneś mu dawać rady że ma trzymać celownik na przeciwniku. To jest oczywistość.
      Nigdzie nie napisałem „bądź jak dafran”. Gadałeś głupoty to cie poprawiłem. Napisałeś: „Celuj tam gdzie będzie nie tam gdzie jest.” Tyle że po co ma tam celować? To nie konsola żeby celować tam gdzie będzie bo i tak konsolowy aimbot ci pomoże.

  • Dla początkującego doomfista ? opanuj podstawowe combo dla każdej sytuacji i kombinacji. Na YT masz pełną listę poradników. Nie daj sie zabić.
   Dla Hitscana ? Celuj tam gdzie będzie nie tam gdzie jest. „Simple geometry” :3
   nie daj sie zabić.

    • Nie ucz mnie czym jest co. Jeśli celujesz w miejsce gdzie ktoś jest i trafiasz to twój cel jest za głupi, żeby sie ruszać. Jeśli chcesz trafiać HS jako cree, widdow, trafiać więcej strzałów jako soldier to musisz przewidywać gdzie cel będzie.

     • Jak grasz Wdową, to celujesz w cel, a nie tam gdzie będzie za 2 sekundy, tak samo u każdego hitscana.

     • 1. Nie dopowiadaj mi czego na usprawiedliwienie własnego zdania. Ja nie kazałem mu przewidywać gdzie ktoś będzie za 2 sekundy.
      2. A jak Ci cel robi strzał na ilios:ruins z 2 końca mapy i to w powietrzu to też celujesz tam gdzie jest ? Jeśli ktoś charakteryzuje się techniką flickshoot zawsze trzymając crosshair np po prawej stronie przeciwnika ? Dzieciak napisał dla „początkującego” a to znaczy, że najlepszą metodą dla mnie na opanowanie jest po pierwsze przewidzenie gdzie przeciwnik będzie.

     • Mogę wszystko, nic nie muszę. Przewidywanie powinno być opanowane na każdej postaci, nawet na Mercy, czyli rada dla początkujących graczy Overwatcha, nie hitscanów i Doomfista.

     • Tak z pewnością widząc łaskę zastanawiam się najpierw gdzie będzie za 2 sekundy. OMG. JUST FKN SHOT

     • Co do drugiego punktu: „A jak Ci cel robi strzał na ilios:ruins z 2 końca mapy i to w powietrzu to też celujesz tam gdzie jest ?”. Tak. Celujesz tam gdzie jest.
      „A hitscan weapon/ability has no travel time, and will hit a target within the shooter’s crosshairs as soon as the weapon/ability fires. Examples include McCree’s Peacekeeper and Widowmaker’s Widow’s Kiss.” – OW gamepedia
      „Jeśli ktoś charakteryzuje się techniką flickshoot zawsze trzymając crosshair np po prawej stronie przeciwnika ?” To zdanie jest po prostu głupie. Technika flikowania/mikro flikowania polega na doskakiwaniu celownikiem NA przeciwnika. Nie ma różnicy czy trzyma celownik po prawej stronie, po lewej czy na dole. Flik to flik.

   • „Overwatch Terms Explained: What is Hitscan” – wpisz sobie na YT, żebyś głupot nie pisał bo debila z siebie robisz.
    To samo się was dotyczy: @coldstrawberry:disqus @disqus_c6huCqSC6m:disqus @Airshot @disqus_RyS7pUHLAP:disqus @Mike Canion @Hunter @Michał Grunwald @Hero of Olympus (większości oznaczyć nie umiem)

    • Dzięki, wpiszę sobie i zobaczę o co chodzi.

     Tak poza tym to jak długo szukałeś tych wszystkich osob?

     • Nie tak długo. Rozwinąłem tylko listę osób które polubiły pierwszy komentarz cervesta. Uznałem że nie za bardzo wiesz czym jest hitscan. Jeśli jest inaczej to zignoruj.

  • Graj :) Serio to najlepsze co uczy. Nie zniechęcaj sie jak na cały mecz nie zabijesz nikogo. Ja gdy nim zaczynałem przez kilka godzin nie miałem ani jednego zabitego.

     • staram się, jak widzisz średnio wychodzi, specjalnie robisz konto aby mi dopiec ? Na tej stronie to niezłe popierdoleńce, wiem że masz wakacje i jest ciepło ale pora schłodzić troszkę mózg proponuję iść do pracy.

     • 1. zdanie rozpoczynaj wielką literą
      2. przed „?” nie stawiaj spacji
      3. nie przeklinaj
      4. „jesteście tępi , chyba zrobię swój kanał będę edukować” – pewien gość z wielkim ego 2018

  • Dla hitscana – ustawiasz odpowiednio niską czułość myszy, oraganizujesz sobie odpowiednio dużą podkładkę, odpalasz Ana boty i siedzisz na nich długimi godzinami, aż ręka nie wyrobi sobie pamięci mięśniowej, żeby wiedzieć o ile ma się ruszyć, żeby dotrzeć z jednego punktu który widzisz na ekranie (twój celownik) do drugiego (głowy przeciwnika). Tak się wyrabia aim.
   Resztę czyli pozycjonowanie, game sense itd. uczysz się jak każdą inną postacią, grając i analizując własne błędy, a także oglądając lepszych graczy w danej roli od ciebie (najlepiej prosów) i zastanawiając się dlaczego oni robią coś innego, niż ty byś zrobił na ich miejscu.

 • Po cholere tłumaczą nazwy bohaterów. Wrecking ball ma taki memiczny potencjał związany z Miley Cyrus, a tu jakiś Burzyciel :P

 • Ja czekam na nerf kuli na linie. Na niektórych mapach ta umiejętność jest zbyt op. Lubię nią grać, jednak ograniczyłbym czasowo ile moze się on kręcic na linie.

  • No to właśnie jest nerf tej umiejętności :D Tylko, że spowolnili jego prędkość, a nie ograniczali czasowo :P Ale zgadzam się, ta linka mogłaby po prostu się przerywać po jakimś czasie, bo to kręcenie się bez ustanku burzyciela jest irytujące.

   • Nie zmienia tak wiele. Jeżeli dobrze sie zaczepisz, to możesz cały mecz spędzić kręcąc się w koło, co jest głupie. Postac fajna bo potrafi rozbić formacje przeciwnika.

    • Odnośnie tego kręcenia się w koło, jak na przykład wokół ładunku, to wydaje mi się że to „naprawią”. Obstawiam że będzie się zrywać tak jak hak Wieprza.

  • Nie będzie się tak szybkonkręcił nie tyle chodzi o to aby sprawić by było go łatwiej trafić ale aby go spowolnić bo dzięki tej zdolności bardzo szybko może przemieszczać się po mapie na przykładzie załużmy że od punktu a do punktu b jest 100m teraz zajełoby to mu 5s wcześniej jakoś4,5s na większych dystansach byłaby to większa różnica liczb taki nieozorny ale tak naprawde mocny nerf

    • „komuś?” powinno być. Naucz się interpunkcji. I nie chodziło mi o poprawianie. Gość niech lepiej napisze na forum blizzarda bo znów jakiś debil będzie mu pisał że jako hitscan musi przewidywać gdzie ktoś będzie. Weź dzieciaku z bronzu obejrzyj sobie np. Dafrana. Gość celuje tam gdzie JEST grając Soldem, a nie tam gdzie będzie za chwilę.
     Najzabawniejsze jest to że ośmioro debili uważa to samo co ty. No chyba że polajkowali bo połowa komentarza była według nich ok, to inna bajka.

     • Bierzesz za przykład człowieka, który wygrywa 1v1 Soldier z gościem co ma ulta odpalonego, a on nie.
      „Dafran one of the best, if not the best one hitscan” Your Overwatch 2017, 2018
      „Dafran is winning thx to his rough aim. Its disgusting” Jayne 2018
      Nie popuść w majtki z ekscytacji dafranem. To jest człowiek, który w wieku 10, 11 lat rozwalał całe mecze w CS.
      Dzieciak zadał proste pytanie. Co ma zrobić „POCZĄTKUJĄCY” Hitscan. Dla mnie kluczem do opanowania podstawy hitscana jest nauczenie się przewidywania wroga.
      Jeśli grasz a przed tobą dance-off odwala lucio na speedbooście telepiąc się na prawo i lewo to celujesz tam gdzie w danym momencie jest jego głowa?
      Jeśli chcesz wyzywać od debili to zacznij od upewnienia się, że sam jednego z siebie nie robisz. Podajesz mi za przykład człowieka, który potrafi zrobić oneclip tracer na lucio ze speedboostem jadącym po ścianie w temacie kogoś kto ledwo w gre zaczyna grać.

     • Mimo wszystko, tak jak napisałem wyżej, każesz celować obok grając jako hitscan. To nie jest moj jedyny argument ale ten jeden wystarcza abyś się zamknął.
      A skoro już dałeś przykład jak Dafran zabił tego jadącego na scianie Lucio, to możesz podać link? Nie widziałem raczej tego filmu ale na 100% jestem pewny że nie celował w miejsce gdzie Lucio będzie za sekunde, tylko tam gdzie był w trakcie oddawania strzału. Prościej pisząc. Jestem na 100% pewny że jego celownik był na przeciwniku.
      A tak na marginesie to kluczem do opanowania hitscanów są fliki, miktofliki albo aim tracking a nie jakieś przewidywanie XD

     • Nie ja nie każę celować obok. Ja każę przewidywać.
      Zamknąć się mam ? każesz mi ? Mama Ci dała jakąś mylną informację na temat tego nad czym masz władzę, a nad czym nie ?

      No super to ty mnie prosisz o klip ? ty sie wiedzy na temat dafrana z klipów 3 minutowych doszukujesz ? ja spędzam godziny na jego streamach, a ty mi z wiedzą z YT wyskakujesz ? Tak był na wrogu. Dlatego dalej tumanie chyba nie rozumiesz tego co do Ciebie wcześniej pisałem. Co mu mam poradzić ? trzymaj celownik na wrogu ? Idiotyczna rada. To nawet nie rada. To wie każdy przychodząc do tej gry. Jako przykład podajesz mi Dafrana z aimem boga bogów. Co mam mu powiedzieć ? jak zostać hitscanem ? bądź jak dafran … no genialna rada. Poleciłem mu robić to co sprawdziło się u mnie. Zwykłą rada czy Ci się to podoba czy nie. Wyzywanie od debili jedyne czemu dowodzi to uwłacza twojej matce, że wychowała aroganckiego dupka, który zamiast „nie nie zgadzam się […]” będzie się starał pokazać swoją wyższość w świecie 0 i 1 wyzywając ludzi.

     • Czekaj, jak to było… ticz mi maj master? „zwykłą rada”?
      Napisałem „debil” bo dawanie takich rad to czysty idiotyzm. Masz rację, nie powinieneś mu dawać rady że ma trzymać celownik na przeciwniku. To jest oczywistość.
      Nigdzie nie napisałem „bądź jak dafran”. Gadałeś głupoty to cie poprawiłem. Napisałeś: „Celuj tam gdzie będzie nie tam gdzie jest.” Tyle że po co ma tam celować? To nie konsola żeby celować tam gdzie będzie bo i tak konsolowy aimbot ci pomoże.

  • Dla początkującego doomfista ? opanuj podstawowe combo dla każdej sytuacji i kombinacji. Na YT masz pełną listę poradników. Nie daj sie zabić.
   Dla Hitscana ? Celuj tam gdzie będzie nie tam gdzie jest. „Simple geometry” :3
   nie daj sie zabić.

    • Nie ucz mnie czym jest co. Jeśli celujesz w miejsce gdzie ktoś jest i trafiasz to twój cel jest za głupi, żeby sie ruszać. Jeśli chcesz trafiać HS jako cree, widdow, trafiać więcej strzałów jako soldier to musisz przewidywać gdzie cel będzie.

     • Jak grasz Wdową, to celujesz w cel, a nie tam gdzie będzie za 2 sekundy, tak samo u każdego hitscana.

     • 1. Nie dopowiadaj mi czego na usprawiedliwienie własnego zdania. Ja nie kazałem mu przewidywać gdzie ktoś będzie za 2 sekundy.
      2. A jak Ci cel robi strzał na ilios:ruins z 2 końca mapy i to w powietrzu to też celujesz tam gdzie jest ? Jeśli ktoś charakteryzuje się techniką flickshoot zawsze trzymając crosshair np po prawej stronie przeciwnika ? Dzieciak napisał dla „początkującego” a to znaczy, że najlepszą metodą dla mnie na opanowanie jest po pierwsze przewidzenie gdzie przeciwnik będzie.

     • Rozumiem mniej więcej co chcesz powiedzieć ale kompletnie się nie zgadzam.

     • Jesteś mainem Wdowy, tak? Grając nią, celujesz obok przeciwnika żeby go zabić, czy w niego?

     • Zdecydowanie „na” przeciwnika, a nie „przed” niego.
      Wiesz gdzie masz celownik, patrzysz gdzie jest cel i jednym szybkim ruchem przemieszczasz kursor NA cel i klikasz. Przynajmniej ja mam taki styl celowania, można to jeszcze zobaczyć na moich starych filmikach z Overwatcha https://www.youtube.com/channel/UCOYJVlDBGxuxaDED-rvia9g

      No chyba, że mówicie o celowaniu na konsoli to z tego co widzę tam faktycznie się zgaduje gdzie ktoś będzie i czeka aż wejdzie ci pod celownik. Swoją drogą to ma być poziom „diamond” na konsoli? Pfff… to wygląda jak gra z botami w zwolnionym tempie -.-
      https://www.youtube.com/watch?v=6wX1sjTV_hI

     • Ja dodam tylko małe sprostowanie tutaj do tego ośmieszającego, tendencyjnego postu bo jak to nazwać. Który wybiera najgorszy filmik jaki jest w internecie o grze Wdową na konsoli. Zwykłą nudną grę jakiegoś przypadkowego gracza nawet nie maina Wdowy kontra swoje przeciętne montaże sklecone na komputerze jakich pełno. Na konsoli PS4 od około roku kiedy bardzo naprawili płynność celowania bo były z tym problemy jest dużo dobrych Wdów. Do tego grających na padach. Pierwszy lepszy filmik typu „montaż” z PS4. Jako ciekawostkę podam, że tan gracz gra na identycznym ustawieniu pada jak ja i przy okazji polecam. Tam jest kilka komentarzy i on nawet pisze o tym. Tak wyglada gra Wdową na konsoli. Przede wszystkim w filmie jest płynność i montaż a Koordy dobrał zwykły film który tą płynność miał obniżoną. Miłego oglądania. A cha przy okazji widać jak bardzo ten gracz umie przewidzieć to gdzie znajdzie się wróg. Czyli mniej więcej to o czym pisze Corvest za co został nazwany debilem a ja przy okazji bo dałam mu plusika. Zapraszam na filmik.
      https://www.youtube.com/watch?v=NXUkZySuFV8

     • Przewidywaniem nazwałem to lekkie zawahanie przed wieloma jego strzałami. Może i topowi gracze nie prezentują takiego stylu ale jest użyteczny. Po prostu jedni nazwą to zawahaniem inni przewidzeniem pozycji przeciwnika. Wciąż jednak lepiej być debilem niż niewychowanym dupkiem :3

     • Ja wiem o co Tobie chodzi. Na konsoli jest to bardzo ważne dlatego, że pady nawet najlepsze nigdy nie będą myszkami i klawiaturą i upłynie dużo czasu zanim taki pad zrobią. Na komputerach pewnie też i to zależy od stylu gry. Trafiać trzeba ale sposób może myć nieco inny. Mój przykładowy filmik nie jest może niczym nadzwyczajnym bo to jednak konsola ale gra na konsoli naprawdę czasem wygląda bardzo dobrze. I ja tylko chciałam pokazać, że można coś zrobić inaczej i że coś może wyglądać inaczej niż jak ktoś o tym pisze tendencyjnie tworząc obraz katastrofy w tendencyjnie dobranym materiale. To jest moja odpowiedź na poziom komentarzy tutaj i sposób prowadzenia dyskusji też. Czasem warto wrzucić na luz. To tylko gra. A my jesteśmy wszyscy zwykłymi graczami.

     • Czy ja Ci tumanie każę trzymać celownik w miejscu gdzie ktoś będzie ? Nie. Ja polecam przewidywać. On zaczyna grać. 90% jego strzałów zapewne nie siada na celu. Ja zaczynałem tak jak mu polecam. Przewidywałem gdzie ktoś będzie i w taki sposób siadało mi więcej strzałów. Do dzisiaj mam taki nawyk dzięki czemu na Hogu mam 80% hook accuracy.

     • Hook to projectile, w dodatku z hitboxem „na pół ekranu”. Zupełnie coś innego i wg mnie zupełnie inaczej się tym celuje niż Widow/Mccree.

     • Oj już tak mi haka nie wyolbrzymiaj. Hitbox ma to wyjątkowo wahający się. Czasem siada na dashującym genjim a czasem nie siada na reinie :3

     • Oj już tak mi haka nie wyolbrzymiaj. Hitbox ma to wyjątkowo wahający się. Czasem siada na dashującym genjim a czasem nie siada na reinie :3

     • Nie zmienia to faktu, że to zupełnie co innego. Sam jak gram hogiem to zupełnie inaczej nim celuje niż hitscanami. Dla hoga to co piszesz jak najbardziej ma sens, zarówno dla hooka jak i shotguna, ale jak już pisałem ciężko mi jest to sobie wyobrazić u Widow/Mccree.

     • A jednak działa. Kiedy jestem zmuszony grać dps to taki mam właśnie styl.

     • Jak ci wpadnie jakieś fajne potg czy coś to zgraj i wrzuć, bo aż ciekawy jestem jak to wygląda o czym mówisz :p

     • Nie wiem jak to u niego wygląda, ale ja nazywam to „lazy aim”, kiedy wolę ustawić celownik i poczekać niż sama pokierować na głowę. Działa to dosyć dobrze, zwłaszcza z przewidywalnym ruchem przeciwnika (np kiedy przeciwna Widow robi hookshota), ale przeciwko lepszym graczom jest nieopłacalne (bo mnie zabiją szybciej niż ja zareaguję). Niemniej jednak są sytuacje takie jak halt, hook, bash itd gdzie przewidywanie pozycji jest bardziej pewne, bo nie zawsze wiadomo kiedy twój dokładnie twój sojusznik wykona ruch
      Przykład: https://imgur.com/a/mw4GLXP
      Pierwszy strzał ofc (i botowi przeciwnicy z qp :D)

     • Przecież to jest normalny strzał, z tym, że wiedziałaś tylko, że jest tam na co czekać. Genji ci wyskoczył z celownikiem na klacie, więc szybki ruch na głowę. Przynajmniej ja miałem wrażenie, że Cervest miał na myśli ustawianie celownika na drodze celu i klikanie w momencie kiedy ten pod niego wejdzie, czyli coś co można zaobserwować na tym filmiku randoma z konsoli, który wrzuciłem w poprzednim poście.

     • Dlatego nie mówię ci, że robisz coś źle, a po prostu, że się nie zgadzam ;p
      Uważam, że celując przed kogoś i czekając aż ci wejdzie pod celownik, żeby klinkąć zbyt długo jesteś odsłonięty, w szczególności w Widow vs Widow. W dodatku taki rodzaj celowania wydaje mi się bardzo nienaturalny i jak miałbym być szczery to nie polecałbym go nawet początkującym graczom, bo można się nabawić złych nawyków, które później ciężko wykorzenić.
      No chyba, że jednak źle rozumiem o co ci chodzi…

     • Problem w tym, że ty porafisz zaakceptować to, że mam odmienny styl. Na plus mogę powiedzieć, że taka technika sprawdza się obecnie i bardzo dobrze przewiduję movement przeciwnika. Szybko nastrajam się do jego stylu. Każdy robi to jak lubi. Ale inni lubią wyzywać od debili :3

     • Mogę wszystko, nic nie muszę. Przewidywanie powinno być opanowane na każdej postaci, nawet na Mercy, czyli rada dla początkujących graczy Overwatcha, nie hitscanów i Doomfista.

     • To pisz sobie brednie i wkładaj własne zdania w cudze usta dalej zobaczymy jak długo tak pociągniesz :3

     • Już długo tak ciągnę i jeszcze nic mi się nie stało, więc będę kontynuować, a jeśli wg ciebie przewidywanie ruchów przeciwników, by uniknąć zbędnego używania umiejętności, lub by uniknąć zbędnych śmierci jest brednią, no to cóż, przykro mi.

     • Tak z pewnością widząc łaskę zastanawiam się najpierw gdzie będzie za 2 sekundy. OMG. JUST FKN SHOT

     • Co do drugiego punktu: „A jak Ci cel robi strzał na ilios:ruins z 2 końca mapy i to w powietrzu to też celujesz tam gdzie jest ?”. Tak. Celujesz tam gdzie jest.
      „A hitscan weapon/ability has no travel time, and will hit a target within the shooter’s crosshairs as soon as the weapon/ability fires. Examples include McCree’s Peacekeeper and Widowmaker’s Widow’s Kiss.” – OW gamepedia
      „Jeśli ktoś charakteryzuje się techniką flickshoot zawsze trzymając crosshair np po prawej stronie przeciwnika ?” To zdanie jest po prostu głupie. Technika flikowania/mikro flikowania polega na doskakiwaniu celownikiem NA przeciwnika. Nie ma różnicy czy trzyma celownik po prawej stronie, po lewej czy na dole. Flik to flik.

     • Uspokój się cervest,
      asfsd ma rację i to ty powinnaś coś się poduczyć

   • „Overwatch Terms Explained: What is Hitscan” – wpisz sobie na YT, żebyś głupot nie pisał bo debila z siebie robisz.
    To samo się was dotyczy: @coldstrawberry:disqus @disqus_c6huCqSC6m:disqus @Airshot @disqus_RyS7pUHLAP:disqus @Mike Canion @Hunter @Michał Grunwald @Hero of Olympus (większości oznaczyć nie umiem)

     • No, mało być „pisał”… wow, wytykasz mi literówkę kiedy ty uważasz, że grając jako McCree trzeba celować obok.

     • Zniżam się do poziomu rozmówcy. Ty poprawiasz ludzi to ja poprawię Ciebie donico.

    • Dzięki, wpiszę sobie i zobaczę o co chodzi.

     Tak poza tym to jak długo szukałeś tych wszystkich osob?

     • Nie tak długo. Rozwinąłem tylko listę osób które polubiły pierwszy komentarz cervesta. Uznałem że nie za bardzo wiesz czym jest hitscan. Jeśli jest inaczej to zignoruj.

    • Przepraszam, czasami nie wyrażam się wystarczająco jasno. Team fight się zaczyna ale Ty jako doomfist wbijasz się w nich najszybciej i najgłębiej bo po wsparcie. Pasuje wywowac zamieszanie, ew kogoś zabić i uciec żywym. Dalej chcecie się czepiać szczegółów?

  • Graj :) Serio to najlepsze co uczy. Nie zniechęcaj sie jak na cały mecz nie zabijesz nikogo. Ja gdy nim zaczynałem przez kilka godzin nie miałem ani jednego zabitego.

    • wyraz – znak interpunkcyjny – spacja – wyraz
     Naucz się wreszcie.

     • staram się, jak widzisz średnio wychodzi, specjalnie robisz konto aby mi dopiec ? Na tej stronie to niezłe popierdoleńce, wiem że masz wakacje i jest ciepło ale pora schłodzić troszkę mózg proponuję iść do pracy.

     • 1. zdanie rozpoczynaj wielką literą
      2. przed „?” nie stawiaj spacji
      3. nie przeklinaj
      4. „jesteście tępi , chyba zrobię swój kanał będę edukować” – pewien gość z wielkim ego 2018

  • Dla hitscana – ustawiasz odpowiednio niską czułość myszy, oraganizujesz sobie odpowiednio dużą podkładkę, odpalasz Ana boty i siedzisz na nich długimi godzinami, aż ręka nie wyrobi sobie pamięci mięśniowej, żeby wiedzieć o ile ma się ruszyć, żeby dotrzeć z jednego punktu który widzisz na ekranie (twój celownik) do drugiego (głowy przeciwnika). Tak się wyrabia aim.
   Resztę czyli pozycjonowanie, game sense itd. uczysz się jak każdą inną postacią, grając i analizując własne błędy, a także oglądając lepszych graczy w danej roli od ciebie (najlepiej prosów) i zastanawiając się dlaczego oni robią coś innego, niż ty byś zrobił na ich miejscu.

 • Po cholere tłumaczą nazwy bohaterów. Wrecking ball ma taki memiczny potencjał związany z Miley Cyrus, a tu jakiś Burzyciel :P

 • Ja czekam na nerf kuli na linie. Na niektórych mapach ta umiejętność jest zbyt op. Lubię nią grać, jednak ograniczyłbym czasowo ile moze się on kręcic na linie.

  • No to właśnie jest nerf tej umiejętności :D Tylko, że spowolnili jego prędkość, a nie ograniczali czasowo :P Ale zgadzam się, ta linka mogłaby po prostu się przerywać po jakimś czasie, bo to kręcenie się bez ustanku burzyciela jest irytujące.

   • Nie zmienia tak wiele. Jeżeli dobrze sie zaczepisz, to możesz cały mecz spędzić kręcąc się w koło, co jest głupie. Postac fajna bo potrafi rozbić formacje przeciwnika.

    • Odnośnie tego kręcenia się w koło, jak na przykład wokół ładunku, to wydaje mi się że to „naprawią”. Obstawiam że będzie się zrywać tak jak hak Wieprza.

  • Nie będzie się tak szybkonkręcił nie tyle chodzi o to aby sprawić by było go łatwiej trafić ale aby go spowolnić bo dzięki tej zdolności bardzo szybko może przemieszczać się po mapie na przykładzie załużmy że od punktu a do punktu b jest 100m teraz zajełoby to mu 5s wcześniej jakoś4,5s na większych dystansach byłaby to większa różnica liczb taki nieozorny ale tak naprawde mocny nerf

 • fajny by był skin do burzyciela
  a:DiscoMmond (jak jest w pełnej postaci ma części kuli disco ale jak jest w kulce jest kulą disco która się świeci.JEgo miny to kule disco)
  b:Kula do wyburzania (epicki skin mała zmiana typu jakieś taśmy budowlane , a hammond ma okulary budowlane.)
  c:Mózgomik (halloween) (na czole zamiast czołą i górnej części jest szkło a w środku wielki mózg (oczywiście homik, jest ubrany w kitelek laboratoryjny.) (mech: w plamach od różnych kwasów i dwie tesle na plecach)
  d:lato: mechokop : jak się toczy jest piłką do nogi i homik ejst w stroju piłkarza
  e: zima: (epicki) nic szczególnego wielka snieżka na brzuchu, a jak się toczy to jest cały w śnieżkach)
  f: rocznica (epicki) gracz (wiecie jak ma być zastepca d.vy) ( nie skin tylko potg) najpierw walka włącza sobie tarcze jest w trybie kuli i jest rentgen i w środku trzyma laptopa xd

 • fajny by był skin do burzyciela
  a:DiscoMmond (jak jest w pełnej postaci ma części kuli disco ale jak jest w kulce jest kulą disco która się świeci.JEgo miny to kule disco)
  b:Kula do wyburzania (epicki skin mała zmiana typu jakieś taśmy budowlane , a hammond ma okulary budowlane.)
  c:Mózgomik (halloween) (na czole zamiast czołą i górnej części jest szkło a w środku wielki mózg (oczywiście homik, jest ubrany w kitelek laboratoryjny.) (mech: w plamach od różnych kwasów i dwie tesle na plecach)
  d:lato: mechokop : jak się toczy jest piłką do nogi i homik ejst w stroju piłkarza
  e: zima: (epicki) nic szczególnego wielka snieżka na brzuchu, a jak się toczy to jest cały w śnieżkach)
  f: rocznica (epicki) gracz (wiecie jak ma być zastepca d.vy) ( nie skin tylko potg) najpierw walka włącza sobie tarcze jest w trybie kuli i jest rentgen i w środku trzyma laptopa xd

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ