Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nie ma co liczyć na Symmetrę i pochwały w tym tygodniu!
News

Nie ma co liczyć na Symmetrę i pochwały w tym tygodniu!

Wielu graczy zadawało Blizzardowi pytanie odnośnie terminu wydania nowych funkcji na normalny serwer.


Mieliśmy cichą nadzieję, że może to już wczoraj wprowadzona zostanie nowa wersja Symmetry i system pochwał. Niestety, tak się nie stało. Okazuje się, że są jeszcze dodatkowe problemy i studio nie chce ryzykować. Ten tydzień odpada.

Nadal pracujemy nad problemami na serwerze PST. Mamy przygotowane łatki z naprawą błędów dla pochwał i Symmetry. Nie jesteśmy jeszcze gotowi, by wypuścić tę aktualizację na live.

Trudno się dziwić

W sumie nic dziwnego, Symmetra na serwerze testowym ma obecnie masę błędów i dorównuje nawet Reinhardtowi. Do jutra raczej się nie wyrobią, w piątek aktualizacji nie ma, a potem mamy weekend. Celować trzeba w przyszły tydzień, może jeszcze dalej.

Czekacie na tę Symmetrę? Macie już skiny do niej kupione?

21 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Boję się tej nowej nowej Symmetry. Wiem, że te zmiany są uzasadnione fabularnie (w uniwersum Symmetra jest czymś w rodzaju szpiega/tajnego agenta), ale do starej wersji już się przyzwyczaiłam i miałam do niej taktyki….

  • Również się do niej bardzo przyzwyczaiłem, ba nawet jakiś czas ją main’owałem xD I to jest właśnie jedyny minus tego reworku. Na spokojnie można powiedzieć, że obecna Symmetra i jej nowa wersja, to dwoje różnych bohaterów. Dlatego większość taktyk, niestety już się na niej nie sprawdzi.
   R.I.P. Bariera Fotonowa :`(

   • R.I.P. Generator Osłon i najlepsza taktyka na Ayuttaya (nie wiem jak to pisać, jeśli zrobiłam błąd proszę mnie poprawić).

  • Wow. A myślałem że wszystkie skiny można kupić bez skrzynek oprócz kilku ktore akurat nie są do symetry. Widać się myliłem

 • Osobiście czekam na lekki nerf troszkę pogralem i uważam że niebieskim wpadło kilka niechcianych błędów z których być może nie zdają sobie sprawy , taka sytuacja wpada winston uzywa tarczy my ładujemy się na tarczy do prawie full i winston leży w pare sekund gdzie kiedyś był jednym z lepszych picków na nią , stawianie tarczy vs nowa symmetra to bardzo zły pomysł , niby musi blisko podejść ale to nie jakiś duży problem , uważam że obrażenia na tym ostatnim poziomie są ciut za duze jeśli ma się ładować na tarczach .

 • Lepiej niech naprawią Moirę. Ten „bugfix” sprawił, że teraz na PTR Moira nie może leczyć sojuszników stojących tuż przed lub obok tarczy Reina, czy Orisy…

 • System grup chyba nie będzie więcej zmieniany i gra potrzebuje go już teraz, ale Sym w tym momencie to jeden wielki niezbalansowany bałagan. Nie mogę się jej doczekać, jednak na 100% nie może pozostać w aktualnej formie i mam nadzieję, że ten jeden jedyny raz Blizz nie wypuści op reworku live, bo jak dotąd nigdy im to nie wyszło D:

 • Ekhem a co z bugiem Sombry? Chodzi o ten że jak wrzuci translokator w przepaść to on NIE ZNIKA a zostaje tam i możemy się tam teleportować na pewną śmierć.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ