Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Niesamowity Cosplay Smugi z Overwatch!
News

Niesamowity Cosplay Smugi z Overwatch!

Mamy nadzieję, że weekend mija Wam bardzo dobrze. Na miły niedzielny poranek cosplay, który zatrząsł overwatchowym światem.


Shirogane jako Smuga idealna. Sam kostium jest naprawdę świetny. Przywiązanie do detali można podziwiać godzinami.

Fryzura, urządzenie, zbroja, wygląda, jak żywcem wyciągnięta z Overwatch.

Bardzo fajnie się na to patrzy. Można jednak sobie wyobrazić, ile czasu zajęło stworzenie tego stroju. Na pewno jest to wiele godzin. Czy warto? Na pewno, fani Shirogane dobitnie to pokazują, zachwycając się kreacją.

Podoba Wam się?

9 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Nie, czy możecie przestać bawić się w pudelka i przestać robić pojedynczy artykuł o każdym napotkanym cosplayu i koncepcie skina?

    • Czyżby na Overwatch.pl nie było innych artykułów? Nikt nie zmusza do oglądania każdego artykułu o tematyce cosplay, a z tego co mi wiadomo, niestety Pudelek nie pokazuje każdego napotkanego cosplayu z Overwatcha :(

      • Ale tu chodzi o to, że ta strona zamienia się w jakiś pudelkowy szajs i jej poziom cały czas spada. Robią pojedynczy artykuł o jakimś przeciętnym cosplayu albo pojedynczym, niczym nie zachwycającym skinie na siłę, żeby cokolwiek dodać. To jest chyba strona z newsami overwatcha, a to chyba nie jest żadną wiadomością o tej grze, nic nie wnosi, po prostu zwykły, przeciętny cosplay, który tak na prawdę nikogo by nie interesował i nie specjalnie się taka informacja komuś przydać.

        • Zazdrość bije po oczach ;/ Czemu w kobietach jest tyle nienawiści? Przeciętny cosplay? Ludzie uważają inaczej. Z pewnością nie jest przeciętny. Jest dobrze wykonany.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ