Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nowa aktualizacja – Co się zmieniło?
News

Nowa aktualizacja – Co się zmieniło?

Wtorek, trochę napięcia i aktualizacja. Od razu napiszę, szału nie ma.


Aktualizacja skupiła się głównie na poprawie błędów. Nie ma zmian bohaterów, no może poza Sombrą, której się oberwało na Odwecie.

AKTUALIZACJA ROZGRYWKI

Odwet

 • Teraz statek ewakuacyjny pozostawi unieruchomionych graczy z tyłu, aby możliwe było ukończenie misji.

POPRAWKI BŁĘDÓW

Odwet

 • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał poprawne odtwarzanie kwestii Brigitte w języku japońskim.
 • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał jednostkom Szponu atakowanie graczy, którzy weszli na pokład statku.
 • Naprawiono błąd złego umieszczenia panelu bohatera podczas oglądania powtórki z misji Odwet.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że Złomiarz liczył się jako dwóch bohaterów, kiedy wchodził na pokład statku ewakuacyjnego podczas korzystania z Mord-Opony.
 • Naprawiono błąd w fazie ewakuacji, który uniemożliwiał uwzględnienie graczy, którzy zostali obezwładnieni wewnątrz statku.
 • Naprawiono błąd w fazie ewakuacji, który uniemożliwiał uwzględnienie graczy, którzy znajdowali się w rogach statku ewakuacyjnego.

Insurekcja

 • Naprawiono błąd, który pozwalał Impulsowi Elektromagnetycznemu Sombry na natychmiastowe eliminowanie wybuchaczy.

Może tym razem Wy nam zadacie pytanie?

37 komentarzy

Dodaj komentarz

 • „Teraz statek ewakuacyjny pozostawi unieruchomionych graczy z tyłu, aby możliwe było ukończenie misji.”
  W KOŃCU.

  „Naprawiono błąd, który uniemożliwiał jednostkom Szponu atakowanie graczy, którzy weszli na pokład statku.”
  NIEEEEEEEE, koniec z łatwym nabijaniem punktów ;-;

  • Bez tego nieprzejde już na ekspercie. Narazie ukończyłem na ekspercie z wszystkimi bohaterami i to był koszmar (a przynajmniej końcówka).

     • Moim zdaniem klucz w przechodzeniu tej misji nie jest specjalnie skomplikowany – oczywiście potrzeba jednak trochę szczęścia ale:

      1. Szybko zabijamy zwykłych trooperów (gruntów czy jak im tam)
      2. Nie zbliżamy się, choćbyśmy byli reaperem, do gości ze strzelbą na bliskie odległości,
      3. Szybko eliminujemy snajpera i zabójczynię koncentrując się na niej we czwórkę.
      4. Do grubasa nie podchodzimy gdy pluje serią – ukrywamy się za budynkami.
      5. Nie rozdzielamy się zbytnio.

      I imho powinno się udać. Najwięcej głupich śmierci miałem na skutek „poniesienia w ferworze walki”. Jak puścisz ulta żniwiarzem wśród dwóch gości ze strzelbą to ten ult zbytnio nie ratuje.

     • Graliśmy wieloma różnymi składami głównie zen, moira i jakiś tank. Discord orb jest bardzo przydatny. A na regularnym trybie to jest strategia co robic w konkretnych miejscach ale tego nie będę pisał bo za długo by zajęło. Znajdź coś na YT

     • Spoko, thx. Na moje oko najlepszy skład to orisa, bastion, moira i zen, ale jestem ciekawy doświadczeń innych ;)

     • Aa wy wszyscy bohaterowie. Ja miałam na myśli standardowy skład (Genji, Moira, Reaper, McCree). Wszystkich to ja równiez przeszłam..

     • Jeżeli chodzi o porady to kiedy wchodzisz do budynku w którym żołnierze wskakują przez okno, zabij ich i czekajcie tam wszyscy. Dajcie przeciwnikom podejść. Jak wszystkich zabijecie wezcie sie za snajperów. Można je zabić odbijając pociski jako genji albo teleportować się jako reaper do nich i ulitować (kiedy zaczynają się pojawiać Wieść reszta musi bardziej uważać. Gdy przejdziecie przez most wejdźcie wszyscy do pomieszczenia po lewej. Niech jedną osoba pójdzie kawałek dalej żeby pojawiła się zabójczyni po czym niech wróci do reszty. Tak samo jak wcześniej czekajcie aż sami podejdą. Pamiętajcie ze zabójczynię można zrzucić z sojusznika tylko uderzajac ją. Gdy ja zabijecie zwróćcie uwagę na budynek po prawej (chyba niebieski). Gdy pojawi się heavy musicie uciekac przed nim dookoła budynku (WSZYSCY MUSZĄ BYĆ RAZEM). Trochę to potrwa ale to najłatwiejszy sposób. Jeżeli któryś z was zginie a heavy jest blisko nie ratujcie go. Kontynuujcie rotację i niech jedna osoba za chwilę pojdzie szybciej go wskrzesic. Gdy wejdziecie do następnego budynku (tego okrągłego pomieszczenia) wszyscy jak najszybciej przebiegnijcie nie zabijając nikogo. Jak przejdziecie przez drzwi one się zamkną i będziecie bezpieczni. Teraz szybko wejdzcie na górę i idźcie prosto aż do malutkiego pomieszczenia w wieży. Jest tam najbezpieczniej. Tak samo czekacie aż przeciwnicy sami do was podejda. Gdy pojawi się heavy zaczekajcie aż wejdzie na górę. Gdy zacznie szarżować (i się nie zatrzyma o jakiś słupek) zeskoczcie na prawo(nie schodźcie schodami). Tutaj zaczynacie nową rotację. Drugi heavy powinien spaść niedaleko was. Wejdźcie po schodach na prawo stańcie w bezpiecznym rogu. Musicie tam zostac dopóki dwaj heavy nie będą iść obok siebie. Rotację robicie dookoła całego miejsca. Gdy od strony wody wejdziecie po schodach spowrotem będziecie obok małego pomieszczenia. Musicie tam zaczekać aż oboje heavy zaczną wchodzić po schodach. Zeskakujecie i robicie rotację od nowa. Gdy Już ich zabijecie jak najszybciej wejdźcie na górę czekając na wasz statek.

      Uff to chyba tyle ^^

     • Słyszałam o tym pomijaniu drugiej zabójczyni w galerii, ale sądziłam, że i tak za nami będzie szła. Najwidoczniej się myliłam. Dzięki za pomoc.

   • To wcale nie jest takie złe, jak się wydaje. Wciąż można przechodzić go bez problemu (jeśli chodzi o akcję z samolotem), ponieważ gdy przylatuje samolot, wrogów jest mniej, więc nie ma co Cię atakować :P

 • Czy tylko mi coś z dźwiękiem się zacina? Gram w polskiej wersji językowej i mój komputer bez problemu odpala ov na średnio wysokich z 144fps.

  • Dla mnie baja. Insurekcja miała świetny klimat, ale tutaj przyjemniej się grało – nie było tak „męcząco”. I te skiny (Reaper, Reaper, Reaper)… Szkoda tylko, że grałam jedynie w ostatni weekend, jak do domu pojechałam. Półtora dnia to za mało, ale co się nagrałam to jednak moje :D

 • Teraz statek ewakuacyjny pozostawi unieruchomionych graczy z tyłu, aby możliwe było ukończenie misji. Co to znaczy?

  • Pewnie to, że osoby, które na czas nie zdążą wejść do statku lub będą to robić specjalnie, będą miały mecz uznany jako przegrany, a osoby w statku jako wygrany.

   • Albo jak ktoś zostanie obezwładniony to nie trzeba do niego lecieć i go podnieść tylko do razu odlatuje.

     • Był gdzieś temat o trollach, którzy specjalnie nie wchodzili do statków, tylko walczyli dalej. Może jednak Blizzard zwrócił na to uwagę.

 • Zauważyliście zmianę punktu kontrolnego na Blizzard World oraz nerf dopalaczy D.vy? (zmniejszono obrażenia przy trafieniu z 25 do 10 punktów).

 • mam pytanie bo to sie robi chore, czemu blizzard blokuje mi konto na 2m i jest napisane ze informacja mam na mailu, tam nic nie ma a przez to trace juz drugi raz 50 sr, blokade mam na czat, to moze dlatego ze reportuje ludzi czesto czy jak?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ