Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nowa odsłona Overwatch.pl i informacje o nas
News

Nowa odsłona Overwatch.pl i informacje o nas

Wraz z upływem czasu musi nadejść ten moment, kiedy należy przygotować się na zmiany, my nie stoimy w miejscu i cały czas chcemy się rozwijać, dlatego pojawiły się drobne zmiany wizualne na stronie, które sprawią, że będzie się wczytywać się znacznie szybciej nie tylko na urządzeniach stacjonarnych, a także mobilnych. Nowy wygląd to też nowe możliwości, niedługo znajdziecie u nas rozwiązania, które mamy nadzieję przypadną Wam do gustu.

Oczywiście jeżeli macie jakieś propozycje, z chęcią ich wysłuchamy, możecie o nich wspominać w komentarzach.

Przy okazji chcemy, abyście dowiedzieli się nieco więcej o nas. My z dnia na dzień również poznajemy Was coraz lepiej. Nasza przygoda zaczęła się od gry Battlefield Heroes, o której widzieliśmy, że kilka osób gdzie nie gdzie wspomniało. Tysięcy złotych wydanych na owy produkt EA nie odzyskamy, ale dzięki temu możemy pochwalić się doświadczeniem, którego nie posiadają inni. Pewnego dnia nadarzyła się okazja otwarcia forum poświęconego właśnie BFH. Wtedy byliśmy najpopularniejszym forum o tej produkcji, ale z dnia na dzień wydawało się, że gra umiera i nie można było skupiać się tylko na niej, następnie zdecydowaliśmy się na otworzenie strony PolscyGracze.pl, ta sama społeczność cały czas się z nami trzymała, z resztą do dziś jest wiele osób z tamtej epoki, którzy świetnie nas kojarzą, ale wraz ze spadkiem zainteresowania BFH rozwijaliśmy Polskich Graczy i robimy to do dziś. Miliony wizyt miesięcznie utwierdzają nas w przekonaniu, że robimy to dobrze. Ze względu na zdobyte doświadczenie i wiedzę dzięki Battlefield Heroes, po ujrzeniu pierwszego zwiastuna Overwatch wiedzieliśmy, że jest to coś czym musimy się zainteresować. Dlatego u nas możecie liczyć na zawsze najświeższe informacje.
Osoby, które nadal są zainteresowane wskrzeszeniem Battlefield Heroes, mogą spać spokojnie, ponieważ strona RenegadeLine.pl również należy do nas.

Może nie zawsze mamy czas na to, aby skupić się na tej jednej stronie, ponieważ nie jest to już tylko zabawa, cały czas prowadzimy kilka witryn i mamy też masę innych obowiązków, ale staramy się, abyście czuli się u nas jak najlepiej. Mamy nadzieję, że zmiany się Wam podobają.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ