Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nowa prezentacja zagrania do Baptiste!
News

Nowa prezentacja zagrania do Baptiste!

Zobaczyliśmy drugą prezentację zagrania Baptiste!


Blizzard udostępnił na swoim Twitterze nagranie z nową animacją – prezentacją zagrania. Nie jest jakaś niesamowita, natomiast zawsze jest to coś nowego. Przy okazji pokazano kilka skoków, które w sumie nie wiadomo czym mają być.

Emotka

Dzięki @Genesys

Wszystkie przedmioty mogą zostać udostępnione już bardzo niedługo. Możliwe nawet, że dzisiaj w nocy.

12 komentarzy

Dodaj komentarz

  • ummm ty sie pytasz kiedy na serwach
   a)Nieśmeirtelnośc jest zbyt op
   b)Nie ma kosmetycznych rzeczy
   c) Nie ma dubbingu
   d)nie ma tekstów podczas stawiania zdolności
   e)nie rozmawia z innymi bohaterami
   f)ma kilka błędów jak np:Nie leczenie się własnymi granatami

   • hmmm…
    a) Uważam, że ta nieśmiertelność nie jest, aż tak OP jak większość uważa. Działa na konkretnym obszarze, robota można zniszczyć. Nazywanie jej też OP, bo niby kontruje ult Zaryi, a jest tylko zwykłą umiejętnością jest tak nie trafiony jak to tylko możliwe, Granat Biotyczny Any też jest zwykłą umiejką, a kontruje ult Zenyatty, jakoś nikt o to nie marudzi, że OP, to samo D.Va z matrycą i ulty McCree/Zaryi/Smugi itp. Według mnie to czy skill jest OP zależy nie tyle od skilla co, od tego czy ty umiesz go użyć i czy przeciwnik umie go skontrować.
    b)OK
    c)OK
    d/e) czy to nie łapie się pod brak dubbingu?
    f) To nie jest błąd, Jeff w „Wiadomości od twórców” powiedział, że on nie może się leczyć swoimi granatami (nie wiem, dlaczego, nie mówię, że to ma sens, ale tak jest)

 • Nie chce psuć zabawy itp. ale to potg było dostępne od wejścia Baptiste na stronie Overwatch’a w zakładce bohaterów i Baptiste’a. Były przedstawione jego skille krótkimi filmikami i już w pierwszym filmiku pokazującym jego tryby strzałów było to potg. Nie pisałem o tym bo myślałem że każdy już to widział.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ