Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nowa skórka Bastiona za udział w BlizzConie 2016
News

Nowa skórka Bastiona za udział w BlizzConie 2016

Wszyscy gracze, którzy zakupią wirtualny bilet na udział w konwencie Blizzcon otrzymają m.in. unikalną skórkę dla Bastiona!

[blizzardquote]Aby uczcić wyjątkową okazję jaką jest każdy konwent BlizzCon®, za każdym razem obdarowujemy jego uczestników oraz posiadaczy wirtualnych biletów prawdziwymi skarbami. Sprawdźcie, jakie prezenty w grach otrzymacie, jeśli dołączycie do nas podczas BlizzConu 2016.

World of Warcraft® – Legionista Męcik i Kapitan Sir Męcik

Blizzcon2016_Goodies_444x250_WoW.jpg

Przychodzi taki czas, kiedy każdy murlok musi opowiedzieć się po jednej ze stron. Czy zamierzacie mrglgglllglować za Hordę wraz z Legionistą Męcikiem czy też stanąć do walki po stronie Przymierza pod wodzą Kapitana Sir Męcika?

Overwatch® – skórka BlizzCon 2016 dla Bastiona

Blizzcon2016_Goodies_444x250_OW.jpg

Na korytarzach lokalnego konwentu graczy pojawił się pewien ciekawski robot. Wykorzystajcie tę pamiątkową skórkę BlizzConową Bastiona w swoim kolejnym meczu.*

Diablo® III – zwierzak Diablo na 20 rocznicę serii

Blizzcon2016_Goodies_444x250_D3.jpg

Uczcijcie dwie dekady grozy dzięki temu tematycznemu, rocznicowemu zwierzakowi Diablo wzorowanemu na projekcie Mrocznego Władcy z pierwszej części gry.*

Hearthstone® – rewers „Witamy w karczmie”

Blizzcon2016_Goodies_444x250_HS.jpg

Usiądźcie przy kominku w karczmie na BlizzConie i rozegrajcie kilka partyjek kartami z nowym rewersem inspirowanym tegoroczną edycją konwentu.

Heroes of the Storm® – wierzchowiec Nexiański Tygrys

Blizzcon2016_Goodies_444x250_HotS.jpg

Przedstawiamy najnowszego, blizzconowego zwierzaka do waszej menażerii – Nexiańskiego Tygrysa! Wskoczcie na pola bitew na tej dzikiej bestii – niech drużyna przeciwników wie, że czeka ich ciężka przeprawa.

StarCraft® II – prezent-niespodzianka

Blizzcon2016_Goodies_444x250_SC2.jpg

Wykorzystajcie nowy portret i pokażcie swoim przeciwnikom, że uczestniczyliście w BlizzConie – dodatkowo jako pierwsi będziecie mogli odblokować fantastyczną, nową zawartość do Starcrafta II.† Więcej szczegółów już wkrótce!

Tegoroczna kolekcja wspaniałych prezentów będzie dostępna po rozpoczęciu konwentu dla wszystkich nabywców wirtualnego biletu oraz posiadaczy wejściówek na BlizzCon 2016 (wystarczy zrealizować kod na prezenty otrzymany przy zakupie wejściówek).

Prezenty zostaną odblokowane w grze tuż przed konwentem – już wkrótce podamy więcej informacji. A tymczasem do zobaczenia na BlizzConie!

Zamów wirtualny bilet na BlizzCon

*Zawartość dodatkowa do Diablo III jest dostępna wyłącznie w wersji PC/Mac. Aby odebrać zawartość do Overwatch dla PlayStation 4 lub Xbox One, gracze muszą przypisać swoje konto Battle.net do konta PlayStation Network® lub Xbox Live®. Więcej informacji o przypisywaniu kont można znaleźć pod adresem: https://eu.battle.net/support/article/linking-your-battlenet-account-on-consoles.

[/blizzardquote]

9 komentarzy

Dodaj komentarz

 • hmmm dwóch rzeczy nie można odmówić Blizzowi ;p
  Tego, że robią super gierki no i tego, że chcą nas kroić na kasę, na każdym kroku.
  Naprawdę rozumiem, że niektórzy ludzie mają czas i kasę na te wszystkie eventy itp ale hmm płacić 30 euro za to, żeby na komputerze oglądać relacje z tej imprezy to trochę przesada, a kupować bilet tylko po to, żeby dostać te jakże „UNIKATOWE” gadżety to głupota. Chyba, że mama i tata dadzą albo ma sie kasy jak lodu aleee…. dzieci w Afryce z głodu umierają ;p a tu bilety za 30 euro XDDDDD

  • Dlatego są to rzeczy kosmetyczne, które absolutnie nic w grze nie zmieniają. Poza tym za jakieś 3-4 lata te „gadżety” będą warte 4x tyle dla kolekcjonerów, więc można to rozumieć jako inwestycję. Nie porównuj naszego świata ze światem Afrykańskim. Jasne dla nich to jest dużo, ale jak pokazuje nam kryzys migracyjny to jest ICH sprawa, a nie nasza. Do tego jeszcze trzeba dodać że to na co ktoś wyda pieniądze jest sprawą INDYWIDUALNĄ. Więc proszę nie pisz takich rzeczy.

   • 4x warte hmmm ciekawa dedukcja ;D Wysnułeś ją na podstawie czego? Bo nie chce mi się wieżyc ze sprzedasz bilet z tymi gadżetami za 120 euro XD.

    I proszę będę pisać co mi się żywnie podoba i nie chodzi o żaden kryzys migracyjny tylko o zobrazowanie tego ze 30 euro to nie jest wcale mało za oglądanie konwentu PRZEZ INTERNET. Bo Blizzard na prawdę robi cudowne gry, ale tak samo cudownie zdziera kasę :)

    Komentowanie jest po to żeby wyrazić swoją opinie na temat zawarty w artykule wiec napisałem że dla mnie to zdzierstwo. Wiec nie musisz mi Wojciechu pisać co omeg robić a czego nie mogę. Chyba, że zabolało, o Blizzardzie?! Wybacz <3

    • Sprawdź sobie na ebay-u. 4x to bardzo ostrożne szacunki. Bardziej 10x. Wirtualny bilet jest pewną formą alternatywy dla ludzi którzy chcieliby wziąć udział w Blizzconie ale nie mogą z racji odległości czy czasu, a którzy chcieliby otrzymać to wirtualne gadżety. Sam zastanawiam się nad kupnem biletu i skrzynki z „fizycznymi” gadżetami.

     • Fizyczne gadżety to trochę inna sprawa niż wirtualne nie uważasz? Dla tego rozumiem ludzi którzy np kupują edycje kolekcjonerskie gier z czymś namacalnym ;] mimo, że mnie nie kręci posiadanie takich fantów to nie znaczy ze innych też nie. A jeśli chodzi o ebay to hmm to że ktoś sobie wymyśli jakąś cenę za dany przedmiot, to nie znaczy, że znajdą się chętni na kupno za absurdalną cenę.

     • To czy kogoś obchodzą gadżety wirtualne czy namacalne czy w ogóle go nie interesują to już w sumie kwestia osobista. Ja sam nigdy nie miałem problemu z wydaniem dodatkowego siana na kosmetykę do gier które mnie szczególnie pochłonęły. I choć też uważam że to kretynizm zapłacić za np.zwierzaka do gry, tyle co za nowego kompa, tylko dlatego że jest „limitowany”. Ludzi chętnych na takie rzeczy jest niewiele ale jednak są. Można to zobaczyć np na CS-GO. Gdzie ktoś potrafi wywalić kilka tysięcy na skórkę do noża. Idiota z za dużą ilością kasy zawsze się znajdzie :) Ale tak czy inaczej uważam że Blizz zachowuje się w tym temacie całkiem spoko. W końcu każda firma jest po to by zarabiać a oni nie przeginają pały. Za gry liczą sobie sporo ale przynajmniej masz pewność że nie wyskoczą z jakimś DLC albo nie zamkną serwera po dwóch latach.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ