Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Fale zaproszeń do zamkniętej bety
News

Fale zaproszeń do zamkniętej bety

Wiele spekuluje się odnośnie zaproszeń do zamkniętych beta testów. Niejednokrotnie słyszałem opinie, że Blizzard nie planuje wypuszczać nowych zaproszeń i baza graczy nie zostanie powiększona, do momentu wydania gry.

Oczywiście nie są to informacje prawdziwe, co potwierdza samo studio.

To, kiedy i ile fal zaproszeń będzie, zależy od naszych potrzeb, związanych z testowaniem Overwatcha.

Jeżeli nadal czekacie na swoje zaproszenie, to wystarczy uzbroić się w cierpliwość. Bowiem na sto procent, już niedługo kolejni gracze dołączą do zabawy. Jednocześnie pojawiły się małe informacje, co do „stress testów”.  Zapytany Blizzard o datę takowych, odpowiedział dość wymijająco.

Jeszcze nie wiemy! Jeżeli będą/kiedy będą, to mocno zależy od naszych potrzeb testowania.

2 komentarze

Dodaj komentarz

  • Bardzo ciekawe rzeczy dzieją się z tymi BETAMI. Już przy pierwszej fali Overwatch pisałem do jednego z polskich przedstawicieli od Blizzarda, z prośbą o oflagowanie mnie, podając za argument przedstawienie tej gry na moim kanale YouTube (20k widzów), streamy itd. Otrzymałem odpowiedź, że zostanę oflagowany jeszcze tego samego dnia, pan zapytał mnie o email konta, nazwę, ja mu ją podałem i tylko czekałem na oflagowanie. Minęło sporo czasu i mimo moich kolejnych maili – zero kontaktu. Nie wiem o co chodzi i z niecierpliwością czekam na możliwość zagrania w tą cudowną gierkę :D Pozdrawiam – FRODOnap

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ