Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » Romans w Overwatchu? Nowy bohater na horyzoncie?
News

Romans w Overwatchu? Nowy bohater na horyzoncie?

Blizzard już wcześniej informował nas, że w te walentynki nie będzie żadnych eventów. Okazuje się, że jednak coś otrzymamy w to święto zakochanych.


Jeff Kaplan zapewniał, że nie będzie żadnego wydarzenia sezonowego podczas walentynek. Tymczasem mamy powody, by uważać, że to nie do końca może być prawdą. Zacznijmy od lżejszego tematu.


Nowe kwestie

Do gry trafiły jednak nowe kwestie, które prawdopodobnie mają duży związek ze świętem zakochanych. Sugerują one romans pomiędzy Łąską a Genjim.Okej, ale kwestie dotyczą czekoladek, więc jak to się łączy z walentynkami? Jak wszyscy wiemy, Genji jest z Japonii – tamtejsza tradycja nakazuje w walentynki dać właśnie słodkości chłopakowi, który podoba się danej dziewczynie.

Znalazła się także nowa kwestia Hanzo.


Nowy bohater

Na oficjalnym koncie Twitter popularnego Youtubera – Unit Lost, pojawiła się informacja o zaktualizowaniu playlist na rosyjskim kanale Overwatcha. Od razu pojawiły się spekulacje, że prawdopodobnie niedługo do gry zostanie dodany nowy bohater, nowe wydarzenie, nowy film oraz nowa mapa.

Sprawa o tyle ciekawa, że zaktualizowano cztery playlisty, a na żadnej nie pojawił się nowy film. Bystre oko zauważy, że dwie playlisty zostały właśnie dodane i dlatego Youtube pokazuje, że zaktualizowano je dzisiaj. O wiele ciekawsze są dwie pozostałe, które już istniały – te z filmami o bohaterach i filmami animowanymi.

Kanał Overwatch RU wczoraj:

Kanał Overwatch RU dzisiaj:

Sumując całość, są podstawy, by przypuszczać, że Blizzard ma przygotowanego nowego bohatera i lada moment opublikuje o nim informacje. Podobnie sprawa ma się z filmem animowanym.

Przypomnijmy, że dokładnie w ten sam sposób dowiedzieliśmy się o nadejściu Sombry. Historia się powtarza?

Jednocześnie zaznaczmy, że może to nie mieć większego znaczenia. Póki co jest to jedynie teoria.

Co o tym myślicie? Czy będziemy mieć jednak walentynki? Czy może poczekamy do Chińskiego Nowego Roku?