Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Nowy bohater coraz bliżej? Zmiany na PST specjalnie pod niego?
News

Nowy bohater coraz bliżej? Zmiany na PST specjalnie pod niego?

Wczoraj na serwery testowe zawitała nowa aktualizacja. Wiele osób skupiło się na nowej mapie, kompletnie olewając inną, bardzo ważną zmianę.


Zmiany na PST:

Nieodnawialne zdrowie, osłony i pancerz są teraz tracone przed odnawialnymi.

  • Wcześniejsza kolejność priorytetów: nieodnawialne osłony, odnawialne osłony, nieodnawialny pancerz, odnawialny pancerz, nieodnawialne zdrowie i odnawialne zdrowie.
  • Nowa kolejność priorytetów: nieodnawialne osłony, nieodnawialny pancerz, nieodnawialne zdrowie, odnawialne osłony, odnawialny pancerz oraz odnawialne zdrowie.

Jeden z graczy stworzył specjalną infografikę, dla ukazania tego, co dokładnie się zmieniło i jak to interpretować.

Czyli mamy teraz nieodnawialne życie i nieodnawialny pancerz na początku. To bardzo duża zmiana, którą odczuje wiele postaci. Gracze od razu wyczuli pismo nosem:

Zgaduję, że nowa postać będzie miała jakąś zdolność uzdrawiania tych dwóch rzeczy.

Faktycznie, może coś w tym być. Tak nagłe zmiany tak kluczowych spraw nie mogą być podyktowane tylko chęcią balansu obecnych postaci. W przeszłości mieliśmy już przypadki, gdzie jakaś mechanika była zmieniana z myślą o nowych postaciach, może tym razem jest podobnie?

Czyli wsparcie? A może tank?

To daje nam również spore pole do spekulacji o klasie bohatera. Oczywiście, obecny podział postaci jest bardzo prosty, jednak nadal w świadomości graczy istnieją tanki, wsparcie, atak i obrona. Kim będzie nowa postać? Wydaje się, że wybieramy z ataku i wsparcia, ale może Blizzard kompletnie zaskoczy?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ