Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nowy bohater ma zmienić metę Overwatch!
News

Nowy bohater ma zmienić metę Overwatch!

Świeżutkie informacje o nowym bohaterze!


Dobra, w końcu mamy coś więcej, niżeli samo „będzie świetny”. Na dzień dzisiejszy Blizzard kończy prace nad historią i skórkami, skille i sam gameplay są już zaprojektowane i gotowe. Tego mogliśmy się w zasadzie domyślać, ale wygląda na to, że to będzie naprawdę genialna postać. Sami zobaczcie, co mówił Jeff Kaplan:

Najbardziej ekscytujące o tym bohaterze jest to… Czasami mieliśmy pewne trudności z nowymi bohaterami w przeszłości, gdzie potrzebowali oni dłuższego czasu, by zadziałać w naszych umysłach. Robiliśmy przy tym duże i drastyczne zmiany.

Ten bohater jest super solidny. Po playtestach wiedzieliśmy, że na pewno tak będzie wyglądać nowa postać, jest świetna. Zespół pracuje nad nią cały czas, robiąc znaczne postępy. Będzie ekscytująco (tu zapadła chwila ciszy). Bohater zmieni metę, odważę się i to powiem.

Czyli możemy się spodziewać prawdziwego przełomu. Wiecie doskonale, że od razu się podjarałem i w ogóle nie myślę racjonalnie, ale cholera. Nie przypominam sobie, żeby Blizzard kiedykolwiek tak mówił o jakiejkolwiek postaci. Bohater, który ma zmienić metę? Tak po prostu? Jedna postać i kompletna zmiana mety?

To musi być naprawdę kozacki projekt i nie mogę się doczekać, kiedy go ujrzymy!

Myślicie, że da radę zmienić całą metę jednym bohaterem?

24 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ