Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nowy tryb Death Match?
News

Nowy tryb Death Match?

Niektórzy gracze w Overwatchu skupiają się tylko na tym, aby wypaść jak najlepiej, zdobyć jak najwięcej zabójstw i przyczynić się rzekomo do wygrania gry. Obrażenia są dosyć ważne, tak jak to, aby nie brakowało bohaterów leczących drużynę, a także aby nie brakowało tanków. Overwatch to gra drużynowa, a niektórzy traktują ją jak typowego FPSa skupiającego się tylko na zabijaniu, z tego powodu gracze zaproponowali dodanie nowego trybu Death Match, który właśnie miałby się skupiać tylko i wyłącznie na zabójstwach, a nie przejmowaniu punktów. Jeff Kaplan podchodzi do tego w nieco sceptyczny sposób, ponieważ Overwatch nie jest typową grą gdzie pierwszorzędną rolę odgrywają zabójstwa.

[blizzardquote]Bylibyśmy otwarci na dodanie go jako tryb „alternatywny” (myślę o Rozróbie Tygodnia), ale tak naprawdę nie chcemy, aby znalazło się to w rdzeniu Overwatcha (Szybka Rozgrywka i tryb Rywalizacji), mówimy tu o prostym trybie Death Match.[/blizzardquote]

8 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Moim zdaniem nie jest to zły pomysł, ale jeśli gracze tak bardzo chcą tryb death match to mógłby on zostać na stałe i być tym czym jest tryb ARAM w Leauge of Legends. Zapobieganie zbyt mocnemu skupieniu na meczach death match mogłoby być zagwarantowane mniejszą ilością zdobywanego doświadczenia. :)

  • Kocham te porównania Overwatch’a do jakiejś śmiesznej gry moba. To nie moba tylko drużynowa gra fps. A sama koncepcja death match nie pasuje do słowa „drużynowa”. Poza tym taki tryb zaroi się od dzieciaków którzy będą wyzywać innych gdy ktoś im „ukradnie” killa. Wydaje mi się że dodanie takiego trybu jako rozróba tygodnia jest lepszym pomysłem i pozostaje tylko mieć nadzieje ze „Łowcy Fragów” po prostu zrozumieją, że nie na tym polega gra drużynowa.

    • Moze najpierw przeczytaj, bo jest wyraznie napisane ze Jeff nie chce tego wprowadzac i ewentualnie zrobi z tego rozrobe tygodnia.

  • Mnie już znudziło pchanie wózka i stanie na punktach… a chciałbym najzwyczajniej w świecie postrzelać do innych bez strachu ze payload się nie przepcha.

  • Mnie również by pasował tryb „Death Match” Każdy sam i kto w ustalonym czasie zdobędzie więcej fragów wygrywa. Przynajmniej byłby to tryb dla ludzi nie mających ekipy,a nie zawsze się człowiek dogaduje z burgerami jeżeli chodzi o grę zespołową.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ