Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Aktualizacja » Opis najnowszej aktualizacji 1.39.2 w Overwatch
Aktualizacja

Opis najnowszej aktualizacji 1.39.2 w Overwatch

Nowa aktualizacja zawitała już na serwery! Oto jej pełny opis!


Aktualizacji nie ma póki co w naszym języku, więc zostawiamy w oryginale. Trudno powiedzieć, kiedy Blizzard stworzy PL wersję. Ostatnio zajmujemy im to kilka godzin, albo kilka dni. Zmian nie ma zbyt wiele.

Głównie wprowadzono możliwość instalowania bugfixów bez potrzeby restartowania klienta. Oprócz tego bugfixy.

Nowa Funkcja: Hotfixy

W tym patchu, klient Overwatcha na wszystkich platformach będzie automatycznie pobierał poprawki (hotfixy) bez potrzeby restartowania. Hotfixy wymagają połączenia z internetem, dostępu i miejsca na dysku.

Nowa Funkcja: Wspólna instalacja (PST i pełna gra)

Klienty Overwatch w wersji PST i pełnej mogą teraz dzielić tę samą ścieżkę dostępu na dysku. Powinno to zmniejszyć ilość przestrzeni wymaganej do instalowania i aktualizowania różnych klientów gry. Dzisiejsza wersja klienta PST wymagać będzie tylko około 1,2GB dodatkowej przestrzeni na dysku. Gracze, który posiadają poprzednie wersje klienta PST, mogą je odinstalować i zainstalować ponownie, aby skorzystać z funkcji.

Uwaga: Odtwarzacz powtórek Overwatch League również wykorzystuje funkcję wspólnej instalacji z klientami PST i pełnej gry.

POPRAWKI BŁĘDÓW

Ogólne

 • Gra dowolna – Naprawiono błąd, który powodował, że ustawienia wstępne zapisane z czasem działania teleportacji Symmetry były oflagowane jako nieprawidłowe.
 • Beta-sezon z dobieraniem ról – Naprawiono błąd, który uniemożliwiał graczom zdobywanie osiągnięć podczas gry w beta-sezonie z dobieraniem ról.
 • Beta-sezon z dobieraniem ról – Naprawiono błąd, który mógł powodować, że RU graczy nie ulegała aktualizacji, kiedy cała drużyna przeciwna opuściła mecz.
 • Naprawiono błąd, który powodował nieprawidłowe zastosowanie ograniczeń dobierania ról w grach przeciwko SI.
 • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał graczom wybieranie ról podczas wyszukiwania grup w Szybkiej grze.
 • Warsztat – naprawiono „nieznany błąd”, który uniemożliwiał graczom wczytywanie niektórych z wstępnych ustawień Gier dowolnych.
 • Naprawiono błąd, który mógł powodować zacinanie się informacji o stanie postaci (dotyczących ogłuszenia, uśpienia, wskrzeszenia, zhakowania, wykrycia itd.) na ekranie.

Bohaterowie

Brigitte

 • Naprawiono błąd, który powodował, że Pakiet Regeneracyjny Brigitte pozwalał zdobywać asystę defensywną zawsze po wyleczeniu celu.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że u gracza, który otrzymywał Pakiet Regeneracyjny Brigitte nie odtwarzał się efekt dźwiękowy.

 

16 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Droga redakcjo, a nie możecie po prostu sami tego przetłumaczyć? Bo być może niektórzy są młodsi i na tyle rozwiniętego języka angielskiego nie mają?

 • ja tak sobie grałem w hollow knighta i dostałem aktualizację overwatch a chciałem wiedzieć o co chodzi

  • Niesamowite a ja sobie chciałem włączyć overka i zauważyłem, że jest aktualizacja. Pobrałem aktualizację w 5 minut i zacząłem grać. Następnie wieczorem z ciepłą earl grey z cytrynką usiadłem przed moim komputerem i odpaliłem stronę overwatch pl. Najpierw sprawdziłem czy pod moimi ostatnimi komentarzami nie pojawiły się odpowiedzi innych użytkowników a potem przeczytałem najnowsze artykuły. Okazało się, że redakcja stworzyła artykuł o nowej aktualizacji dzięki któremu dowiedziałem się co zostało zmienione. Jeżeli spodziewasz się że ta historia ma jakiś głębszy sens to się mylisz po prostu ja także chciałem poinformować cały świat o tym co robiłem w czasie gdy weszła aktualizacja overka.

   • Nic się nie pojawia, bo się pilnujesz :3 Nic głupiego do obalenia od dawna Ci się nie wymsknęło to i cisza pod większością komentarzy :3

   • A’ propos aktualizacji overwatcha. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał
    co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze
    się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak
    chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej
    przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a
    że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze
    przez park jechałem i w końcu do domu i pobrałem update.

 • Chyba raczej nie…

  Gra dowolna – Naprawiono błąd gdzie szablon z Symmetrią „Czas trwania teleportacji” był oflagowany jako nieprawidłowy.

  Beta Dobierania ról (sezon) – Naprawiono błąd który uniemożliwiał graczom zdobywanie osiągnięć w becie Dobierania Ról.

  Beta Dobierania ról (sezon) – Naprawiono błąd który mógł spowodować, że gracze nie otrzymali aktualizacji o zdobytych PR, kiedy cała drużyna przeciwna opuściła mecz.

  Naprawiono błąd, który nieprawidłowo stosował ograniczenia Dobierania ról w stosunku do gier Przeciwko SI.

  Naprawiono błąd, który uniemożliwiał graczom wybór ról w podczas szukania meczu w Szybkiej grze.

  Warsztat – naprawiono błąd z „nieznanym błędem” uniemożliwiający graczom wczytywanie niektórych ustawień gier z warsztatu.

  Naprawiono błąd, który mógł powodować, że informacje z efektem statusu (Ogłuszenie, Drzemka, Wskrzeszony, Zhakowany, Wykryty itp.) utrzymywały się na ekranie.

  Bohaterowie

  Brigitte

  Naprawiono błąd z Pakietem Regeneracyjnym Brigitte który uznawał uleczonemu celowi, asystowanie w likwidacjach w dowolnym momencie.

  Naprawiono błąd z Pakietem Regeneracyjnym Brigitte, który nie odtwarzał efektu dźwiękowego dla gracza który go otrzymał.

  + Chciałbym udostępnić tryb gry który stworzyłem dzięki pomocy od DarwinStreams i jednej osobie na jego Discordzie… gdzie mogę się skontaktować z redakcją?

 • Te współdzielenie plików, wspólna instalacja czy jak to będziemy nazywać jest czymś czego potrzebowaliśmy ale dopiero po 3 latach dostaliśmy, teraz o wiele więcej osób będzie na pts.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ