Dołącz do naszej grupy!
Halloween 2019!
Strona główna » News » Ostatnia wiadomość o blokadzie 2-2-2 do momentu jej oficjalnego wydania!
News

Ostatnia wiadomość o blokadzie 2-2-2 do momentu jej oficjalnego wydania!

Temat blokady 2-2-2 pojawia się co kilka dni. Pora zebrać to do kupy.


W Overwatch od kilku miesięcy grzmi plotka o wprowadzaniu blokady kompozycji 2-2-2 w meczach profesjonalnych, a potem w normalnych. Wszystko, by przeciwstawić się mecie Goats, która według wielu osób psuje rozgrywkę na najwyższym poziomie.

Plotki, ploteczki

Co jakiś czas różne źródła podają, że od przyszłego tygodnia, przyszłego etapu Overwatch League, kolejnego meczu, do Overwatch zostanie wprowadzona blokada 2-2-2.

Na ten moment żadna ta informacja się nie potwierdziła. Gdy wydawało się, że wiadomości są z wiarygodnego źródła, zaraz były dementowane z innego.

W tym momencie naprawdę trudno rozeznać się, jeżeli chodzi o ewentualną datę wprowadzenia blokady i w ogóle możliwość jej pojawienia się.

WEDŁUG OSTATNICH INFORMACJI, BLOKADA 2-2-2 MA ZOSTAĆ WPROWADZONA W 4 ETAPIE OWL

Ostatnie informacje

Z ostatnich informacji wynika, że Blizzard poinformował drużyny o chęci wprowadzenia 2-2-2 na start 4 etapu Overwatch League. Zawodnicy mają mieć 6 tygodni, by przygotować się do do kompletnej zmiany sposobu gry. Nowe oblicze produkcji Blizzarda mamy zobaczyć pod koniec lipca.

W związku z tym, że informacji na ten temat jest mnóstwo, często są one niespójne, niewiarygodne, decydujemy się przestać pisać o 2-2-2 i o plotkach z tym związanych. Następna wiadomość pojawi się w przypadku oficjalnego potwierdzenia, lub faktycznego wprowadzenia tej funkcji do gry.

Tagi

28 komentarzy

Dodaj komentarz

  • To co ty na team, gdzie jest pięciu dpsów i może jeden łaskaecs weźmie healera? Takich sytuacji jest mnóstwo, a ty nie mawz szans wpłynąć jakkolwiek na wybór innych i przegrywasz.

  • Nie, bo im widownia ucieka. Goats są już tak nijakie dla przeciętnego widza, że opłaca się oglądać tylko mecze topowych drużyn. Titans, Dynasty, Shock, Spitfire NYXL może jeszcze Spark. Można się pokusić jeszcze o Hunters i Outlaws na triplu i quadrze zależnie od mapy, ale to tyle. Dopiero ostatnio zaczęły się jakieś tam roszady, w stylu Titans przegrywający z Valiants czy Shock z Outlaws ale to pojedyncze sytuacje. Goats jest „emocjonujące” wtedy, kiedy mirror robią zgrane i potężne drużyny.

 • Także jestem przeciwny blokadzie. Kompletnie nie podoba mi się fakt, że Blizzard ma zmuszać graczy do konkretnej kompozycji! Mówię zdecydowanie NIE!

  • Jak wprowadzili ograniczenie do jednej danej postaci w drużynie to też ograniczyli kompozycje. Wątpię by ludzie chcieli mieć na rankedach tryb „bez limitu”.

 • Jeśli to prawda, to wracamy do ery Divu, mniej potężnemu odpowiednikowi Zarii i Bunkra. Hackfist może wywalczy swoje miejsce poza Contendersami, a poza tym wracamy do Smugi, Wdowy, Genjiego, Phary. A no i Cree będzie robił zadymę :3

 • Bardzo dobrze!! Niech się coś dzieje w tej skostniałej formule. Przecież zmianę zawsze wycofać a może w końcu coś się zmieni w mentalności graczy wybierających granie rankingowe. Choć się łudzę. Prędzej będzie foch bo jak to na platynie nie ma 3-4 dps na team? Nie myli się ten co nic nie robi. Zdecydowanie granie 2-2-2 poprawi doznania przynajmniej psychiczne. Let’s go Blizzard.

 • I tak nawet jeśli blizzard wprowadzi to w świat Overwatch, gracze będą uważać ze bohaterowie wsparcia i Tanki to bohaterowie natarciadps XD

 • Mecze zrobią się przeciętne bez sytuacji typu quad-dps, a tak w ogóle ogląda ktoś wszystkie meczebw OWL? Ja tylko oglądam teorie spiskowe dlaczego ktoś wygrał.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ