Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Otwarta Beta Overwatch na PC, PS4 i Xbox One
News Ważna informacja

Otwarta Beta Overwatch na PC, PS4 i Xbox One

Dzisiaj poinformowaliśmy was o dacie premiery Overwatch, a także dacie rozpoczęcia otwartych beta testów, informacje właśnie zostały oficjalnie potwierdzone. Wiadome jest także, że beta gry będzie dostępna na platformach PC, PS4 i Xbox One.

W skrócie:

  • Otwarta beta będzie dostępna na wszystkich platformach
  • 3-4 maja do bety będą miały dostęp osoby z zakupionym pre-orderem z możliwością zaproszenia jednego znajomego
  • Od 5-9 maja dostęp do bety będzie miał każdy
  • Po klucz wcześniejszego dostępu należy zgłosić się do dystrybutora.

[blizzardquote]Chcesz sprawdzić Overwatch jeszcze przed premierą 24 maja? Stwórz ze znajomymi drużynę i zanurz się w świat tej futurystycznej strzelanki w trakcie otwartej bety Overwatch, która wystartujena początku maja na PC, PS4™ oraz Xbox One!

Nie mogło zabraknąć dodatkowych niespodzianek. Jeśli kupisz grę w przedsprzedaży na dowolną platformę (cyfrowo lub u wybranych wydawców) przed 29 kwietnia, otrzymasz wczesny dostęp do otwartej bety dla siebie i znajomego na dni 3-4 maja. Po tych dwóch dniach każdy będzie mógł zagrać za darmo w powszechnie dostępnej otwartej becie, która potrwa od 5 do 9 maja.

Niezależnie od tego czy grasz na PC, PS4 czy Xbox One, będziecie mogli doświadczyć intensywnej rozgrywki w Overwatch oraz wypróbować wszystkich bohaterów i mapy dostępne w dniu premiery. Poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat.

 

Informacje na temat otwartej bety

Aby otrzymać wcześniejszy dostęp do otwartej bety dla siebie i znajomego już 3-4 maja, kup dowolną edycję gry w przedsprzedaży przed 29 kwietnia. Zrobić to możesz na kilka sposobów:

SKLEP BATTLE.NET:

Kup cyfrową wersję gry Overwatch lub Overwatch: Origins Edition na PC w sklepie Battle.net. Na adres e-mail przypisany do twojego konta Battle.net wyślemy przed startem otwartej bety dwa klucze wczesnego dostępu PC -.

Jeśli zdążyłeś już kupić grę w wersji cyfrowej w przedsprzedaży poprzez Battle.net, twoje konto zostało już oznaczone jako uprawnione do wczesnego dostępu. Dodatkowy klucz wyślemy do ciebie zanim rozpocznie się okreswczesnego dostępu do otwartej bety.

ZAKUP W SKLEPIE WYDAWCY:

Zakup grę w przedsprzedaży u wybranego wydawcy, a otrzymasz dwa klucze z wczesnym dostępem do otwartej bety na wybrane platformy jeszcze przed rozpoczęciem okresu wczesnego dostępu. Forma dystrybucji może różnić się w zależności od wydawcy, więc warto spytać go o szczegóły.

Jeśli kupiłeś już grę w przedsprzedaży u wybranego wydawcy, skontaktuj się ze sklepem w którym dokonałeś zakupu i spytaj, jak otrzymać klucze wczesnegodostępu.

PLAYSTATION NETWORK I XBOX LIVE – WKRÓTCE:

Kup grę Overwatch: Origins Edition cyfrowo przez PlayStation Network lub Xbox Live (kiedy się pojawi), a zostaniesz automatycznie włączony do grupy graczy z wczesnym dostępem do otwartej bety na swojej konsoli.

Zanim okres wczesnego dostępu do otwartej bety się rozpocznie, otrzymasz dodatkowy klucz (ważny tylko na tej samej platformie).

Nie zapomnij, że jeśli zamówisz dowolną wersję Overwatch na dowolną platformę, poza wczesnym dostępem do otwartej bety, otrzymasz także skórkę Noire dla Trupiej Wdowy w dniu premiery gry. Zajrzyj nawww.buyoverwatch.com, aby dowiedzieć się więcej.

P. W jakim terminie trzeba kupić grę w przedsprzedaży, by otrzymać wczesny dostęp do otwartej bety? 
O: By zagwarantować sobie wczesny dostęp do otwartej bety, trzeba kupić egzemplarz gry cyfrowo lub u wydawcy biorącego udział w promocji nie później niż 29 kwietnia 2016 roku.

 

P. Kiedy otrzymam moje klucze z wczesnym dostępem?
O. Klucze będą rozsyłane 2 maja 2016 r. lub wcześniej.

 

P. Jak mogę otrzymac mój klucz z wczesnym dostępem od lokalnego wydawcy?
O. Wydawca wyśle ci klucze na tę samą platformę sprzętową, którą wybrałeś podczas przedsprzedaży. O czasie i formie dostarczenia kluczy decyduje sam wydawca, więc aby uzyskać więcej informacji, należy się z nim skontaktować.

 

P. Jak mogę otrzymać wczesny dostęp do otwartej bety, jeśli wcześniej kupiłem grę w przedsprzedaży w lokalnym sklepie i nie otrzymałem kluczy z wczesnym dostępem?
O. Jeśli tak się stało, skontaktuj się ze sprzedawcą i dowiedz się, jak otrzymać klucze.

 

P. Czy mogę wykorzystać klucze z wczesnym dostępem od razu po ich otrzymaniu?
O. Klucze z wczesnym dostępem dla PC mogą być użyte natychmiast po ich uzyskaniu. W tym celu należy wejść w zakładkę Ustawienia konta na Battle.net („Gry i kody” > „Dodaj klucz gry”).

Klucze z wczesnym dostępem na PlayStation 4 oraz Xbox One będzie można wykorzystać od 3 maja 2016. Zachowaj klucze i użyj ich w tym dniu, by ściągnąć grę i cieszyć się rozgrywką.

 

P. Z kim powinienem się kontaktować, jeśli mam problemy z wykorzystaniem mojego kodu z wczesnym dostępem?
O. W razie jakichkolwiek problemów z kodami z wczesnym dostępem, kontaktuj się ze sprzedawcą u którego nabyłeś grę w przedsprzedaży.

 

P. Kiedy dokładnie rozpocznie się otwarta beta w moim regionie?
O. To jeszcze do ustalenia! Kiedy tylko będziemy wiedzieć coś więcej na ten temat (wliczając godzinę startu wczesnego dostępu), od razu damy znać.

 

P. Jaka zawartośc gry zostanie udostępniona podczas otwartej bety? 
O. Gracze otrzymają pełny dostęp do wszystki 21 bohaterów, będą także mogli zagrać na wszystkich mapach obecnych w dniu premiery gry. Chcemy, aby gracze mogli doświadczyć Overwatch w całej jego rozmaitości!

P. Czy potrzebuję Xbox Live Gold lub PlayStation Plus aby wziąć udział w otwartej becie? 
O. Ze względu na wieloosoobwy charakter Overwatch, usługa Xbox Live Gold jest niezbędna do udziału w otwarte becie oraz samej grze po jej premierze. Usługa PlayStation Plus nie jest natomiast wymagana – ani podczas otwartej bety, ani po premierze gry.

P. Czy moje postępy w otwartej becie zostaną przeniesione do właściwej gry po jej premierze?
O. Nie. Cały progres – wliczając w to skórki, nagrody, poziomy doświadczenia czy statystyki – z otwartej bety zostaną zresetowane w dniu premiery gry. To samo tyczy się także wczesnego dostępu.

P. Czy gracze PC oraz konsolowi będą mogli grać ze sobą podczas otwartej bety?
O: Nie, rozgrywki międzyplatformowe nie będą dostępne ani w czasie otwartej bety, ani po premierze gry.

P. Czy zamknięta beta zostanie wyłączona przed startem otwartej bety?
O. Tak. Dostęp do zamkniętej bety zostanie zablokowany przed 3 maja. Konkretna data jest jeszcze ustalana.

P. Co jeśli moje pytanie nie zostało uwzględnione w tym FAQ?
O. 
Bądź czujny!  W następnych tygodniach będziemy ujawniać kolejne informacje na temat otwartej bety. Nie wahaj się zadawać kolejnych pytań na Twitterze (@PlayOverwatch), a postaramy się odpowiedzieć w jednej z kolejnych aktualizacji.

[/blizzardquote]

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ