Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Overwatch League pobija swoje rekordy oglądalności!
News

Overwatch League pobija swoje rekordy oglądalności!

Włodarze Overwatch League dzielą się wynikami, jakie osiąga liga.


Overwatch League ponownie pokazuje, że zainteresowanie ligą jest coraz większe. Nowe, wielkie marki jako sponsorzy, coraz większa kampania reklamowa i dostosowywanie Overwatch do oglądania profesjonalnych meczów dają efekty.

Nate Nanzer ‏ na swoim koncie Twitter poinformował, że playoffy i finały drugiego sezonu OWL wyznaczyły nowy rekord oglądalności dla 2 sezonu ze średnią oglądających na minutę w liczbie 545,000.

Finały najlepiej oglądane

Dowiedzieliśmy się także, że finały etapu drugiego były najchętniej oglądanym przekazem e-sportowym kiedykolwiek na kanałach ABC/ESPN/Disney.

To bardzo dobre wiadomości, które potwierdzają, że OWL trzyma się naprawdę dobrze i jest coraz chętniej oglądane. Pytanie, jak i czy w ogóle przełoży się to na zwykłych graczy, którzy z ligą nie mają zbyt wiele wspólnego. Czy oni też zaczną śledzić rozgrywki?

28 komentarzy

Dodaj komentarz

  • To jest………..…………………………………………………….Tak prawdziwe

   • Bo ludzie dalej biorą OWL i OW za jedną i tą samą powiązaną rzecz. A to są 2 odrębne byty z własnym zarządem i funduszem.

   • Przez zbyt duże skupianie się na esporcie i pro scenie cierpią casuale, czyli zwykli gracze, którzy też chcą czegoś więcej

   • Czemu tak sądzisz? Dla mnie jedynym powodem odpalania ligi są (a właściwie byłyby) tokeny.

    • Sądzę tak dlatego, że na 12 tygodni rozgrywek, tylko 2 dni posiadały dystrybucję podwójnych punktów, z czego można ich było uzyskać ok. 60?
     Dlatego, stwierdzenie, iż podwójne punkty wpływają na ogólną lepszą oglądalność ligi w sezonie 2019 jest abstrakcją.

     • Czego nie rozumiesz?
      Odpalanie ligi – oglądanie OWL, tokeny – waluta za którą kupujesz skiny. Napisałem byłyby, ponieważ to byłby jedyny powód, dla którego bym to oglądał.

      Edit: Nice, zrozumiałeś i wyedytowałeś post… brawo…
      Myślałem, że podwójne punkty były od archiwów do rocznicy. Nie interesuję się tym, więc mogę się mylić, niemniej cieszy fakt, że nauczyłeś się czytać :) 60 vs 30 to jednak różnica, jakby zależało na tych skinach to bym odpalił telefon w kącie i niech leci :)

     • Człowieku o co Ci chodzi ? To chyba ty właśnie niczego nie zrozumiałeś.

      Dynia twierdzi, że oglądalność wzrasta, bo tokeny są razy 2. Napisałem mu, że podwójne punkty ligowe, nie mają z tym nic wspólnego. Na to ty się pytasz czemu tak sądzę. No to masz:
      „Sądzę tak dlatego, że na 12 tygodni rozgrywek, tylko 2 dni posiadały dystrybucję podwójnych punktów, z czego można ich było uzyskać ok. 60?
      Dlatego, stwierdzenie, iż podwójne punkty wpływają na ogólną lepszą oglądalność ligi w sezonie 2019 jest abstrakcją.”

      Mam gdzieś, czy sądziłeś, że 2x jest od archiwów czy tylko na allstar. W skali całej ligi nic to nie znaczy. A skoro sam twierdzisz, że nie wiesz, bo się nie orientujesz i masz prawo się mylić to po co wgl zabierasz głos ?

      W edicie zarzucasz mi dając wielokropek na dodatek, że coś zrozumiałem i wyedytowałem. Ty zrobiłeś dokładnie to samo kiedy zarzuciłem Ci brak logicznego sensu wypowiedzi, bo zapewne nawet nie przeczytałeś co napisałeś a telefon Ci zamienił słowa. Skoro ty wyedytowałeś swój post to czemu ja nie mogę swojego ? I ty mi brawo bijesz ? Ja umiem bardzo dobrze czytać, u Ciebie kuleje ocena sytuacji. Bo nie dość, że się odzywasz w temacie, którego nie rozumiesz, to jeszcze bezczelnie atakujesz ludzi, chcących Cię wyprowadzić z błędu.

     • Własnie w tym problem, że ja wcale nie wyedytowałem pierwszego posta, wiec o co beczysz? :) Cały czas był taki sam, a ty wyskoczyłeś z tekstem „napisz po polskiemu, bo na razie nie wiem jak siec dp tego odnieść”, wiec jakbyś umiał czytać to byś nie wyskakiwał z czymś takim :)

      „A skoro sam twierdzisz, że nie wiesz, bo się nie orientujesz i masz prawo się mylić to po co wgl zabierasz głos ?” – Ponieważ rzeczą ludzką jest czegoś nie wiedzieć dlaczego zapytałem, to chyba oczywiste.

     • „Własnie w tym sens, że ja wcale nie wyedytowałem pierwszego posta, wiec o co beczysz?”

      Tutaj kłamstwo :3

      „Ponieważ rzeczą ludzką jest czegoś nie wiedzieć dlaczego zapytałem, to chyba oczywiste.”

      A ja Ci odpowiedziałem, po czym zamiast napisać, aha rozumiem, zacząłeś się obnosić z jakąś dziwną glorią, jakbyś ty miał rację, a ja nie umiał czytać, mylił się i czegoś nie rozumiał.

      Więc tutaj jest głupota :3

      Kłamstwo z głupotą idzie w parze :3

      Na tym zakończmy rozmowę, zanim zaneguję istnienie jakiejkolwiek inteligencji znajdującej się w twoim posiadaniu.

     • Nie kłamstwo, tylko fakt. Zwyczajnie wszedłeś przeczytałeś, nie zrozumiałeś, otrząsnąłeś się po chwili i usunąłeś poprzednie – tak było i taka jest prawda:)
      Z żadną dziwną glorią, wyśmiałem to, że najpierw beczysz o zdanie którego nie rozumiesz, po czy przeczytałeś je ponownie i widać kulki się złączyły.

      Na szczęście jako ociężało umysłowy cymbał nie posiadasz kompetencji do negowania inteligencji lepszych od siebie. Zgadzam się co do jednego – tutaj koniec:)

     • „Nie kłamstwo, tylko fakt. Zwyczajnie wszedłeś przeczytałeś, nie zrozumiałeś, otrząsnąłeś się po chwili i usunąłeś poprzednie – tak było i to jest fakt.”

      Nie poprzedniego nie usunąłem tylko wyedytowałem, zaraz po tym jak ty poprawiłeś swój komentarz :3 Bo smartfonik Ci poprawił autouzupełnianiem, i zdanie się kupy nie trzymało. Wtedy napisałem proszę po polskiemu :3
      Jeśli nie potrafisz się przyznać do tak błahej rzeczy to nie mój problem :3

     • Po co kłamiesz? Pomijam już fakt, że pisałem na komputerze, ale wdziać gimby tylko „smartfoniki znajo”. Było jak napisałem, bo ja pisze o faktach, chcesz sie zająć mitologia to do kościoła:)

     • „ale wdziać gimby tylko”
      „po czy przeczytałeś je”
      „bo na razie nie wiem jak siec dp tego odnieść”
      „Ponieważ rzeczą ludzką jest czegoś nie wiedzieć dlaczego zapytałem, to chyba oczywiste”

      WDZIAĆ, CZY, SIEC DP, DLACZEGO

      Nieźle Ci ten „komputer” pomaga w pisaniu :3

     • haha teraz jak dzieciak się do błędu przyznał to wychodzi z niego grammar nazi hahaha:) Piszę i gram, wiec nie przywiązuje wagi:) Tyle, że pisząc z kimś sensownym, zrobię to dobrze, ty myśleć się już nie nauczysz.
      EOT pajacu :)

     • Wskażesz mi prosze, gdzie się do błędu przyznałem ? konkretne zdanie ? :3

      A co do tego jak piszesz, jeśli z WIDAĆ powstaje Ci WDZIAĆ, a z DLATEGO, DLACZEGO Bałbym się o głowę :3

     • Well… przestałeś szczekać w swoich kłamstwach, więc widocznie do twojego pustego łba w końcu dotarło, że kłamać nie ma sensu:)

      Edit: wow, ledwo napisałem, a ćwok już odpisuje:D Get real life bitch :D

     • Well… przestałeś szczekać w swoich kłamstwach, więc widocznie do twojego pustego łba w końcu dotarło, że kłamać nie ma sensu:)

      Edit: wow, ledwo napisałem, a ćwok już odpisuje:D Get real life bitch :D

     • Zadałem Ci proste pytanie, czy potrafisz wskazać gdzie przyznałem się do błędu. Jeśli nie, nie szerz dalej kolejnych kłamstw :3

     • Czyli nie przyznajesz się, mimo tego ze świadomie kłamiesz? Czy może zwyczajnie z twoja świadomością jest problem? Po co miałbym edytować swój post, skoro w odpowiedzi na twoje wypociny zadałam ci pytanie odnośnie tego, czego potencjalnie możesz nie rozumieć? Twój brak logiki oraz ociezalosc umysłowa są porażające. Mam nadzieje ze do matury się ogarniesz, bo nie mam zamiaru utrzymywać kolejnego patola.

     • Ściana tekstu o niczym bez konkretów :3 Zrobiłeś coś tam, coś tam powiedziałeś, coś ja robię zero argumentów i dalej nie mam rzekomego „przyznania się mojego do kłamstwa” a ponoć się przyznałem :3

   • Czemu tak sądzisz? Dla mnie jedynym powodem odpalania ligi są (a właściwie byłyby) tokeny.

  • Nate Nanzer ‏ na swoim koncie Twitter poinformował, że playoffy i finały drugiego sezonu OWL wyznaczyły nowy rekord oglądalności dla 2 sezonu ze średnią oglądających na minutę w liczbie 545,000. PLAYOFFY a nie All-Stars

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ