Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Overwatch na wyprzedaży za 65 złotych i to powinna być jego normalna cena?
News

Overwatch na wyprzedaży za 65 złotych i to powinna być jego normalna cena?

Blizzard zorganizował kolejną obniżkę cen. Tym razem do 65 złotych.


Wyprzedaże w Overwatch to nic nowego, Blizzard ponownie zdecydował się obniżyć cenę Overwatch – zapewne, by podnieść wyniki finansowe jeszcze przed BlizzConem.

Overwatch normalnie kosztuje 19.99 euro, czyli jakieś 87 złotych.

Overwatch za 65 złotych

Teraz po przecenie OW kupicie bezpośrednio na Battle.net za 65 złotych i według wielu osób, taka cena powinna zostać wprowadzona na stałe. Mnóstwo osób zadeklarowało, że obecnie nie kupiliby tytułu Blizzarda za prawie 90 dych.

Pytanie, ile tak naprawdę warta jest produkcja niebieskich w tym konkretnym momencie. Czy rzeczywiście cena tej całej masa zawartości powinna być na stałe zmieniona?

Overwatch oferuje mało zawartości starym wyjadaczom, którzy zjedli zęby na Hanamurze, natomiast dla nowych osób Overwatch dalej pozostaje jedną z najciekawszych pozycji na rynku. Wydarzenia sezonowe, nowe elementy kosmetyczne, wielu bohaterów i szereg rozmaitych map.

15 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Wydałeś na tą produkcje 200 zł 3 lata temu, na premierę tyle kosztowała, jasne że cena spadnie po latach

  • z takim podejściem proponuje przestać grać w gierki, oglądać filmy, czytać książki i zaprzestać wielu innych form spędzania wolnego czasu bo rzeczy tanieją z czasem jakoś to widzą wszyscy ale to że gdy zapłacili więcej przy premierze gry/filmu/książki/sprzętu sportowego/czegokolwiek innego to mieli możliwość czerpania z tego przyjemności przed ludźmi którzy sobie na to pozwolili to mało kto chce dostrzegać XD kupiłem pre-order overwatcha a jakoś nie boli mnie to że grę idzie dostać coraz taniej, może to nawet lepiej, może jakiś napływ świeżej krwi do społeczności nastąpi? polecam trochę myśleć w szerszej perspektywie niż tylko swoja własna

 • Normalna cena diablo 3 z dodatkami to 175 zł, z czego nekromanta 65 zł… A patrząc na aktualizacje, i rynek przynajmniej podstawka powinna być za free.

 • Ja szczerze nie obraziłbym się, gdyby gra przeszła na model free to play. Może wtedy przeżyła by odrodzenie? Odrodzenie dlatego, że umiera/umarła.

  • Raczej wątpię by tak się stało. W końcu to Blizzard. Po za tym jakby gra była darmowa, byłoby więcej toksycznych ludzi. W końcu jak cie zbanują, kolejne konto możesz w końcu założyć za free. A tak to jeszcze niektórzy się boją, bo za grę trzeba zapłacić.

   • Można zrobić jak Valve konta prime(płatne). Byłaby wtedy możliwość gry między dwoma rodzajami kont ale tylko po zaproszeniu.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ