Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Overwatch wczesny dostęp
News

Overwatch wczesny dostęp

Beta

Przy okazji rozpoczęcia otwartych beta-testów pojawia się masa pytań i tysiące różnych odpowiedzi dotyczących wczesnego dostępu do testów gry. Niestety Blizzard nie zadbał o spójność i niektórzy gracze będą mogli czuć się poszkodowani.

Dla przypomnienia – osoby posiadające wcześniejszy dostęp będą mogły w grę zagrać 3 maja o godzinie 1 w nocy, natomiast wszystkie inne osoby dostęp otrzymają 5 maja o godzinie 1 w nocy. Wcześniejszy dostęp przysługuje nam po zakupie pre-ordera

Blizzard zaczął już rozsyłać emaile dla osób, które zakupiły pre-order na platformie Battle.net, niestety jak na polskie realia ceny są tam bardzo wysokie i za zwykłą edycję musimy zapłacić aż 170 zł, a za niższą cenę na Kinguin.net możemy zaopatrzyć się w Origins Edition. Niestety jednak za dystrybucje kluczy ze wcześniejszym dostępem odpowiedzialne są sklepy, a jak wiadomo z tym może być różnie.

Sklep CDP.pl zdaje się rozsyłać kody wcześniejszego dostępu, kontaktowaliśmy się z Kinguin.net i G2A i w obu przypadkach nie otrzymaliśmy informacji dotyczących dystrybucji tych kluczy. Grę można zakupić jeszcze w inny sposób rezerwując sobie pre-order za 20 zł w sklepach sieci Empik i Media Expert, gdzie przy okazji zakupu otrzymujemy kartkę z dwoma kodami.

overwatch wczesny dostęp

[blizzardquote]Dołączcie to Otwartej Bety Overwatch w dnia od 5 do 9 maja. Gracze, którzy zakupią grę w przedsprzedaży do 29 kwietnia, otrzymają w dniu 3 maja wcześniejszy dostęp do Otwartej Bety dla siebie oraz wybranego przyjaciela

Jeśli kupicie cyfrową wersję gry w przedsprzedaży w Sklepie Battle.net, to do 2 maja otrzymacie na swój adres email 2 klucze wcześniejszego dostępu w wersji na PC.

Jeśli kupicie Overwatch w przedsprzedaży w Sklepie Playstation lub Xbox (dostępne wkrótce), to zostaniecie automatycznie oflagowani do wcześniejszego udziału w Otwartej Becie na waszej konsoli. Do 2 maja otrzymacie także dodatkowy klucz wcześniejszego dostępu dla tej samej platformy.

Jeśli kupicie dowolną wersję Overwatch w przedsprzedaży w autoryzowanym punkcie sprzedaży, to sprzedawca dostarczy wam do 2 maja dwa klucze wcześniejszego dostępu dla wybranej platformy. Lista sklepów oferujących wcześniejszy dostęp do bety dla gier zakupionych w przedsprzedaży znajduje się w artykule zwiastującym otwartą betę. Sposób dystrybucji kluczy zależy od danego sprzedawcy, więc prosimy o kontakt z lokalnym dystrybutorem w celu uzyskania większej ilości informacji.

Prosimy pamiętać, że klucze wcześniejszego dostępu dla PlayStation 4 i Xbox One nie będą działały przed 3 maja. Próby aktywacji tych kluczy przed 3 maja zakończą się błędem.[/blizzardquote]

5 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Apropo… Zamawiałem Overwatch`a w empiku w pierwszej połowie kwietnia. Pytałem wtedy konsultanta o kod do wczesnego dostępu przy zakupie pre-order`a. Powiedział, że jeszcze nie mają pewności czy dostaną te kody i nie może mi udzielić 100% odpowiedzi czy ja taki kod otrzymam.. Dzisiaj do nich napisałem, czy coś już wiadomo? i laska mi napisała, że mogę iść sobie do stacjonarnego sklepu za 20zł kupić.. Ofc. od razu się skontaktowałem z obsługą Blizzard`a czy to jest legalna procedura i mają to wyjaśnić – ale na pewno się to nie stanie przed rozpoczęciem wczesnego dostępu :/ gz 4 empik za takie działania.. pierwszy i ostatni raz się u nich zaopatrzyłem..

 • Pisałem o tych „niuansach” w komentarzu do propagowanego przez overwatch.pl „taniego grania” ma kinguin w artykuliku

  Overwatch: Origins Edition już za 143zł! Przewidywałem, że tak to będzie z różnymi aspektami tego, że taniej. Tak więc pograłem sobie Smugą wcześniej, otrzymałem skrzydła łaski do D3 i pozostałe dodatki już też otrzymałem. Oczywiście jest to okupione wyższą cena zakupu na battle.net ale coś za coś. Na cdp.pl pisali odnośnie wcześniejszego dostępu – „Pula kluczy wczesnego dostępu do betatestów (od 3 maja 2016) na
  platformie PC została wyczerpana. Otrzymają je wyłącznie osoby, które
  złożyły zamówienie na wersję PC w sklepie cdp.pl przed 12 stycznia 2016. Klucze zostaną wysłane tym klientom 28 kwietnia 2016” Taką grę się kupuje raz na kilka lat i uważam, że warto dać 50 dych więcej na battle.net niż bawić się w zakupy w naszych sklepach, które tak naprawdę nie bardzo się klientem przejmują. Ja otrzymałem swoje dwa klucze do Overwatch’a już 29 kwietnia wieczorem. Czekam już tylko na „wpuszczenie” mnie na serwer 3 maja o 1 w nocy. Pa milusińscy :)

 • To jak to jest? Rozpoczyna się Beta 5 Maja. I co? Jak zgrywamy Overwatcha na Kompa? Będzie możliwy do pobrania na stronie głównej, czy może gdzieś indziej?

  • Będzie dostępny na Aplikacji blizzarda battle.net. Pojawi sie guzik zainstaluj i potem Graj. a co do apki to można ją pobrać na stronie Blizzarda

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ