Dołącz do naszej grupy!
Halloween 2019!
Strona główna » News » Paladins X Overwatch, czy to możliwe?
News

Paladins X Overwatch, czy to możliwe?

Jeden z graczy złączył dwie gry, które od zawsze ze sobą konkurują.


Paladins od zawsze było nazywane „darmowym Overwatch”. Wśród wszystkich gier gatunku, Paladins jako jedyne przetrwało. Do kosza poszły wszystkie gry, jak Battleborn czy Gigantic.

Ostatecznie  na rynku mamy Paladins i Overwatch. Czy te gry mają kiedyś szanse na „pokój”?

Paladins X Overwatch

Chyba dla wszystkich szokiem byłaby taka współpraca, ewentualnie wymiana graczy. Natomiast w obecnym stadium nie byłoby to takie głupie. Pokazuje to jeden z graczy, projektując coś w rodzaju plakatu.

Szansa na połączenie tych uniwersów jest jednak bardzo mała. Blizzard pewnie nie chce się pozbywać swoich graczy, którzy mogliby przejść do Paladins. Podobnie Hi-Rez zapewne nie chciałoby tracić ludzi.

Z drugiej strony takie wymieszanie się społeczności mogłoby być dobre i zdrowe dla obu produkcji.

17 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Jakoś mam dziwne wrażenie że wyżej pokazany autor bardziej promuje paladins, wystarczy spojrzeć jak bohaterowie paladins wypierają tych od overwatch

 • Bądźmy szczerzy, kto jeszcze pamięta o Paladins, teraz popularne jest Team Fight Tactics, a zaraz po tym Fortnite stale utrzymujący poziom. Jednym Hero-Shooterem, który teraz zdobył największą populaność jest Apex, ale jest on też battle royale, więc odbiega od meczu typu Eskorta czy Przejmowanie Punktów. Jeśli, więc chodzi o takie tryby, to Overwatch króluję…Głównie przez wyrazistych bohaterów, kreatywny świat, i oczywiście bycie częścią Blizzarda.

   • >nie słyszysz o grze od 6 miesięcy
    >lol ta gra przecież jest popularna, co ty wygadujesz…

    • „Problem” Paladins polega na tym że dostaje małe ale regularne aktualizacje, informacje o nich są bardzo łatwo dostępne i społeczność tej gry sobie po prostu gra bo z tygodnia na tydzień mają jakieś tam zmiany a o overwatch jest faktycznie super głośno, głośno jest o oczekiwaniach na event, głośno jest o propozycjach skinów, głośno jest o cosplayach i zabawkach z uniwersum, szkoda tylko że równie głośno nie jest o zawartości gry samej w sobie, osobiście wolę overwatch niż paladins no ale bez jaj, nie oszukujmy się w kwestii tego w jakiej sytuacji znajdują się te gry.

     • Zaraz uważasz, że Paladins ma lepszą sytuację? Jasne co do tytułu Blizzarda są naprawdę spore oczekiwania, ale to nie jest tak, że Overwatch ich nie spełnia… Workshop jest, chociażby dowodem na to, że gra się rozwija…Ludzie narzekają na to, że nie ma nowych Eventów, a nie widzą tych fajnych skinów, które dostają cokażdy event, nie widzą wyzwań, typu Bastet…Nie widzą coraz to nowych cinematiców…przecież zaraz może wyjść Overwatch 2.0, Blizzard ma potężną markę, której rozwój jest zaplanowany na lata. Wystarczy poczekać…A Paladins no są sobie, ale nie widzę w nich tak wielkiego potencjału na rozwój. Jak dla mnie Overwatch ma lepszą sytuację…

 • Obrazek fajny, pomysł do dupy. Nie chciałbym mieć do czynienia z czymś co tak chamsko kopiuje OW.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ