Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Pole nieśmiertelności Baptiste może zostać osłabione!
News

Pole nieśmiertelności Baptiste może zostać osłabione!

Blizzard odpowiedział na obawy graczy, w związku z Polem nieśmiertelności, jedną z umiejętności nowej postaci.


„Dlaczego to nie jest ult?” – takich pytań jest bardzo dużo odnośnie jednej z umiejętności Baptiste. Faktycznie, Pole nieśmiertelności to bardzo silna umiejętność, potrafiąca bez trudu skontrować nawet najlepsze umiejętności specjalne. Stąd wiele pytań graczy odnośnie balansu i tego, czy Blizzard zamierza coś z nim zrobić.

Baptiste uruchamia urządzenie tworzące pole, które utrzymuje sojuszników przy życiu. Generator pola można zniszczyć.

Możliwe nerfy, co może zostać zmienione?

Gracze zwracają uwagę na dwa aspekty umiejętności. Czas odnowienia i zdrowie. Okazuje się, że właśnie te elementy Blizzard może zmieniać.

Pole nieśmiertelności może być bardzo szybko zniszczone, gdy tylko przeciwnicy się na nim skupią. Ma tylko 250 punktów zdrowia i kompletnie się nie porusza. Jeżeli faktycznie okaże się, że jest za mocne, zawsze możemy zmniejszyć ilość zdrowia lub zwiększyć czas odnowienia umiejętności o bardziej sensowne wartości.

I takich też nerfów należy się spodziewać. PST nie powie developerom wszystkiego, podobnie jak nam, jednak już teraz większość społeczności narzeka, że umiejętność jest zwyczajnie za silna.

Co Wy uważacie o Polu Nieśmiertelności?

9 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Ogolnie sądzę że pole nieśmiertelności jest trochę przesadzoną zdolnoscia skoro potrafi utrzymac caly oddział przy życiu nawet po ult dvy. Imo tak samo broken jak stary ult mercy.
  Czemu to zrobili mojej mercy ;-;

  • Bo ult był gówniany i nagradzał Cię za popełnienie błędu, który wykorzystał przeciwny team :3

 • E tam ja Aszką baptiste robiłem jak chciałem, rzucał to pole, strzał w dynksa, w tym czasie bystrzejsi do niego wchodzili a ja cyk dynamit, wszyscy go łyknęli, teraz pozostaje tylko dobić drani! Dodam że strategia była pierwszą która mi przyszła do głowy, pewnie idzie wymyślić coś lepszego.

   • Silver na testowy wejdzie raz żeby sobie na obszarze treningowym popykać nową postacią i stwierdzić, że jest OP i że to na pewno jego nowy main, po czym na normalnych serverach 2 tygodnie potem stwierdzi, że postać jest do dupy, albo „drużyna” nie wie jak z nim współpracować.
    PTR to błogosławieństwo. Na prawdę myślisz, że jakiś bronz albo silver będzie siedział na ptr, kiedy kompletnie nic tam nie zyskuje z tego co go interesuje?

   • Wydaje mi się że kolejka na pst działa podobnie jak na live, czyli na qp wyszukuje Ci przeciwników podobnych do Ciebie. Poza tym silver to tego skilla nawet by nie zauważył … ;<

 • Samo w sobie wydaje się silne, ale skoro da się je skontrować no to raczej uznał bym to za zbalansowane.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ