Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Pole Nieśmiertelności w Overwatch zostanie osłabione. Jeff Kaplan potwierdza
News

Pole Nieśmiertelności w Overwatch zostanie osłabione. Jeff Kaplan potwierdza

Jeff Kaplan potwierdził, że jedna z bardziej irytujących umiejętności w Overwatch zostanie wkrótce zmieniona.


Gracze od dłuższego czasu prosili o zmiany jednej z umiejętności Baptiste. Chodziło o Pole Nieśmiertelności. Według graczy powinno zostać nieco zmienione, bo obecnie zdaje się być zbyt mocne.

Jeden z graczy na Reddicie zaproponował, by Blizzard zmienił moment, w którym rozpoczyna się czas odnowienia umiejętności.

Jeff Kaplan potwierdza, że będą zmiany

W temacie wypowiedział się Jeff Kaplan, przynosząc dobre wiadomości. Jak sam informuje, Blizzard wprowadza zmiany, by Pole było mniej uciążliwą umiejętnością. Niestety, Jeff przegapił testy, więc nie może powiedzieć nic więcej.

Zmian należy się spodziewać w następnej aktualizacji, natomiast cieszą tutaj dwie rzeczy. Wypowiadający się Jeff Kaplan – to ostatnio spora rzadkość i jego pojawienie się w subreddicie poświęconym kompetytywnemu graniu. Baptiste do tej pory nie otrzymywał zbyt wielkich zmian. Być może wkrótce to się zmieni.

Tagi

3 komentarze

Dodaj komentarz

  • A ja całkiem zamieniłabym miejscami ulta z lampą. Np zrobić z matrycy jakieś aoe pole, które dawałoby ludziom w jego obszarze wzmocnione obrażenia, leczenie itp, zaś ult byłby niezniszczalną lampą, która trwa kilka sekund. I ludzie mniej by płakali, bo ulta w 20s już ciężej jest nabić.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ