Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Polska przegrała wszystkie możliwe mecze, włącznie z ostatnim!
News OVERWATCH WORLD CUP 2018

Polska przegrała wszystkie możliwe mecze, włącznie z ostatnim!

To już ostatni news odnośnie meczów polskiej reprezentacji. Czeka nas już jedynie podsumowanie całego turnieju.


Ostatni mecz Polaków przeciwko Holendrom zakończył się wynikiem 4:0

Tym samym Polacy ulegli każdej drużynie, z jaką grali. Łącznie 5 meczów.

 • Polska – Włochy 2:3
 • Polska – Wielka Brytania 0:4
 • Polska – Niemcy 2:3
 • Polska – Francja 0:4
 • Polska – Holandia 0:4

Teraz pora na przemyślenie kilku spraw i przyjazd z powrotem do kraju. Mimo wszystko dziękujemy naszej drużynie za chęć walki.

29 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Goście z soloq który dużo grają i grindują elo raczej nikt nie powinien się spodziewać jakiś super rezultatów.

 • Każdy to wiedział, że przegra. Sądziłem jedynie, że wygrają z Włochami. Ale i tak zawsze będę kibicował Kanadzie lul.

 • Bardzo przyjemnie się oglądało mecze polaków i pomimo ich porażek czuje się dumny.
  W stosunku do ubiegłego roku zaprezentowaliśmy się nadzwyczaj dobrze a w następnym roku na pewno będzie lepiej. Szkoda że tak mało graczy w Polsce chce teraz się zająć poważnym graniem w overwatch.
  Polski YT poświęcony overwatchowi leży i kwiczy a mógłby zachęcić graczy i ich motywować do dalszego rozwoju.
  No nic… Trudno… Teraz Polacy pokazali pazurki a następnym razem pokażą szpony :D

  #PROLAND

 • W Polsce nikt nie traktuje Overwatcha powanie, to i poważni gracze się Overwatchem nie interesują. Jak nie ma kto grać to i nie ma wyników.

 • No cóż, szkoda. Jednak widać postępy względem ostatniego roku. W sumie to zawiedziony nie jestem, grali dobrze, za rok jak się dostaniemy to jestem pewien, że tego jednego winka zgarniemy.

 • Powiem tak, Danye ugrał dużo tym turniejem. Pokazał, że może spokojnie grać w drużynie z top4 contenders EU. Matwoj też całkiem nieźle się zaprezentował. Redziok trochę taki one trick zadaniowiec ale nie było dramatu. Było blisko zwycięstwa z Włochami i tego najbardziej żal. Problemem było to, że największą gwiazdą Włochów był main tank, a naszą DPS co w obecnej mecie stawia nas na straconej pozycji. Nasze tanki na papierze były najsłabsze z całej stawki ale mimo wszystko utrzymały jako taki poziom(dxtr na koniec z holandią trochę się pogubił). Shaddo nieźle grał małpą, Reinem trochę gorzej. Największy jednak minus dałbym naszym supportom duku grał mega zachowawczo przez co jego Zen robił właściwie minimalny dmg, a Ana nie miała szans na dobre antinady(inna sprawa, że nasza sytuacyjna koordynacja była średnia więc nawet dobre nady nie były wykorzystywane) przez co walki musieliśmy wygrywać głównie ultami. Xyzano natomiast co tu dużo mowić trochę feedował i często marnował ulty często w wygranych walkach. Nie ma się co jednak spinać na chłopaków, taki mamy klimat, takich graczy i dali z siebie wszystko. A że kołdra jest za krótka to nie ich wina. Francja miała gwiazdy, Brytyjczycy mieli gwiazdę i solidnychh grajków, Holandia i Niemcy też profesjonalistów, Włosi którzy byli w zasięgu jednak mają większą scenę profesjonalną co było widać.
  Inna sprawa, że widać było przede wszystkim brak ogrania i jakieś nawyki z soloq. Średnie rotacje w obronie, słaba ekonomia ultów, słaby focus fire i jeszcze gorszy focus healing. A indywidualnie zabrakło tak jak mówiłem supportów, profesjonalnego tanka(ale chłopaki dawali radę mimo wszystko zaskakująco dobrze), widow i briggitte.
  Model overwatcha oparty na SR i braku logicznych turniejów i ladderów, niestety nie sprzyja rozwojowi profesjonalnej sceny w Polsce.

 • Jeszcze długo, długo nic z tego nie będzie… O ile wgl… W zeszłym roku nie wyszło, no trudno w przyszłym będzie lepiej. No i może było jednak wynik dalej jest ten sam. W tabeli zero, może od nas ma kto klikać – jeden czy dwóch ale to trochę za mało. Mecze ładne ale nie dające punktów a bez tego nic nie zdziałamy. Mam tylko nadzieję że to nie będzie odpowiednik naszej reprezentacji w piłkę nożną .. Bo na soloq chłopaki dają radę na wyższym poziomie jednak czegoś brakuje.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ