Dołącz do naszej grupy!
Halloween 2019!
Strona główna » News » Ponad 2 godziny czekania na rozpoczęcie meczu w GrandMasterze!
News

Ponad 2 godziny czekania na rozpoczęcie meczu w GrandMasterze!

Australia ma naprawdę spore problemy, trudno się tam gra w Overwatch.


Chyba nawet sam Blizzard nie spodziewał się, że kolejki w ich grach mogą być tak długie, bo licznik po 64 minutach oczekiwania po prostu się resetuje. Nawet, jak nie znajdzie gry.

Słabo? Bardzo słabo. Nie mam pojęcia kto normalny chciałby czekać tyle czasu na grę. A to nie wszystko, bo po zresetowaniu się licznika, gracz czekał kolejne 64 minuty.

Trudno powiedzieć, czy to problemy z serwerami, czy tak po prostu jest w tamtym rejonie z Overwatch. Na reddicie widać, że to nie jedyna osoba z Australii, która ma z tym problem. Nawet nie wiem, jak to skomentować… Graczy jest coraz więcej, a gra się rozwija?

10 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Heh. I tak nie tak źle. Kiedyś pisaliście chyba ,że gość czekał parenaście godzin na mecz.

 • Dobra ale to problem tamtego regionu. Póki w Polsce i Europie nie brakuje graczy czy jest się czym martwić? Prawda jest też taka że im wyższa ranga tym mniej graczy. Zawsze można spróbować swoich sił w starciu z graczami z innej strefy i wyższym pingiem.

  • Australia ma problemy z dobieraniem gier nie tylko w overwatchu a między innymi też w PUBG więc wnioskowanie jak wygląda stan gry biorąc pod lupę owy region jest po prostu średnie.

   • Australia ma problemy z populacja graczy w praktycznie każdej grze, ze względu na swoje geograficzne położenie i ogólnie małą liczbę graczy w tamtym regionie, jak również stosunkowo słaby dostęp do internetu na tle innych regionów. Łącza 1-2mbps to u nich standard, a i tak wiele osób nie ma nawet dostępu do przewodowego internetu. Wypowiadanie się o kondycji jakiejkolwiek gry na podstawie sytuacji w Australii to albo kompletna ignorancja albo złe intencje. Innej możliwości nie ma.

 • Dodam jeszcze że to stałe wyśmiewanie sytuacji przez redakcję zaczyna męczyć. Było ok, jak pojawiło się na początku ale teraz po prostu drażni. Niemal 90% Waszych ostatnich newsów zawiera jakąś szpilę, jakieś odniesienie co do tego że Overwatch to martwa gra. Nie pasuje Wam to zmieńcie piaskownicę. I wiem że ostatnio ciężko o optymistyczne newsy ale dla chcącego nic trudnego.

  • Panie, przecież newsy tutaj są pisane w takim stylu od praktycznie początku istnienia tego serwisu. Najlepsze to w ogóle były treści o OWL. Jakby overwatchpl było kogoś jedynym źródłem informacji o OWL to by myślał, że to liga gdzie kilku pajaców gra w grę i robi „afery”, nikt tego nie ogląda i w ogóle „po co to komu? A komu to potrzebne?”. Na tej stronie „overwatch umiera” już spokojnie od ponad 2 lat.

 • UUUuuuuUUUuuuu Martwa Gra, nic nowego nie dodają, Blizzard upada, nie spełniają obietnic, to już się robi nudne…

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ