Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Poważny błąd z apteczkami i Sombrą!
News

Poważny błąd z apteczkami i Sombrą!

W najnowszym patchu Overwatch (1.6.0.2.33403) pojawił się poważny błąd z apteczkami. Wspominaliście o tym błędzie na grupie, ale jego wywołanie nie było jasne.

Błąd umożliwia permanentne zhakowanie apteczki, co uniemożliwia przeciwnikom korzystanie z niej przez całą rundę.

Wykorzystanie błędu jest bardzo proste – wystarczy zhakować apteczkę (PPM), użyć ulta (Q), a następnie ponownie zhakować apteczkę (PPM). W ten sposób możemy wykorzystywać ją przez całą rundę. Błąd ten prawdopodobnie zostanie naprawiony w kolnej aktualizacji.

14 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Jak uda się może zchackować tak większość apteczek to można powiedzieć że lekki instant win nieprawdaż ?

  • troszku ciężko, jako że na mapach jest ok. 10-15 apteczek, to zanim zhakowałbyś większość skończyłby się mecz…
   Mimo wszystko jedna to olbrzymi buff do ładowania ulta sombry i leczenia całej drużyny

 • Napiszmy newsa o bugu i powiedzmy jak go wykorzystać. Ja pierdziele serio? Ciężko pomyśleć i nie robić niepotrzebnie zamętu i nie tworzyć kolejnych bug userów w grze, którzy będą psuli przyjemność z gry innym? Zamiast pisać newsa wystarczyło napisać ticket do blizza z korzyścią dla setek tysięcy graczy.

  • Blizzard już o tym wie, błąd prawdopodobnie zostanie naprawiony jeszcze przed świętami, jak wyjdzie w praktyce zobaczymy. Jeżeli ktoś nie dowie się z źródła X to dowie się z Y, zauważ że celowo nie wspomnieliśmy o prostszej wersji wykorzystania błędu, którą znajdziesz w komentarzach, ponieważ zdobycie ulti zajmuje trochę czasu, a poświęcanie go na apteczki sprawia, że taki gracz jest w tyle podczas gry. Raczej niewiele osób gra Sombrą na rankedach (ogólnie jej popularności wynosi 0,42%), więc zagrożenie jest znikome.
   Druga strona medalu to, wykorzystywanie błędu przez przeciwników, zawsze możesz zgłosić daną osobę w grze, jeżeli widzisz, że zabawia się w ten sposób, inaczej nie wiedziałbyś jak to się stało.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ