Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » PRO Overwatch o tym, dlaczego blokada ról niszczy mu grę
News

PRO Overwatch o tym, dlaczego blokada ról niszczy mu grę

Profesjonalny gracz Overwatch wypowiedział się, dlaczego blokada ról niszczy mu grę i streamy.


Blokada ról wyraźnie podzieliła społeczność. Jak widać, miało to wpływ także na profesjonalnych graczy i ich „zwykłe” mecze.

Jeden z nich powoli odpuszcza sobie granie w Overwatch na streamie. Dlaczego?

Nikt nie będzie patrzył na 2 godziny kolejki

Chodzi tutaj o zawodnika iddqd, który gra w Overwatch League dla drużyny San Francisco Shock. Podczas swojej transmisji wyjaśnił, że blokada ról niesamowicie utrudnia mu obecnie grę w Overwatch.

Na jego poziomie kolejki potrafią być naprawdę długie. Chcąc zagrać DPS trzeba się uzbroić duże pokłady cierpliwości.

Jak mówi iddqd, długie kolejki praktycznie uniemożliwiają streamowanie Overwatch. Nikt nie będzie oglądał czekania w kolejce. Mimo tego, że gracz bardzo chciałby czerpać przyjemność z OW, to po  prostu nie może. Nie może wybrać DPS i nim grać.

Tagi

16 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Witam, mam dokładnie to samo, ta blokada ról, byłaby naprawdę spoko gdyby nie kolejki dla Dps’ów! (Proszę nie hejtowac maina dpsa, bo tankami i healerami też grywam)

 • Heh, kilka dni temu śmiałem się z kolegą na discordzie na płacz pro DPS-ów że nie mogą znaleźć meczu, gdzie wystarczyło by grać z zaprzyjaźnionym tankiem/supportem. (on był supportem a ja tankiem, mecz na quicku wpadał za każdym razem w mniej niż 30s) A nawet nie trzeba drugiej osoby, na streamach mógłby brać supporta/tanka który tak na prawdę jest jak DPS bo wymaga cela żeby być użyteczny, np zenyatta czy wieprzu.

     • Dziękuje :) że też ludzie potrafią się o byle co wyżyć na kimś, wyobraź sobie sytuacje idziesz na mieście nagle podbija taki Klaun bo inaczej tego nie nazwę i ni z tego ni z owego Ci ubliża, nierealne! Takie rzeczy tylko w internecie:)

     • Jesteś bardzo przyjemny, dziękuje za troskę :) ale nie trzeba, na prawdę :) martw się o swoich znajomych

 • No i to jest właśnie meta 2-2-2. Dużo sensowniejsze rozwiązanie by było na 4 DPS. Oczywiście cały balans by szlag trafił a życie hila to dramat ale kolejki by były sensowne, więcej graczy by grało czym chce a nie z czego dropi poczka. Poczekamy do blizzcona zobaczymy.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ