Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Profesjonalny gracz Overwatch mocno krytykuje Blizzarda zmiany Doomfista
News

Profesjonalny gracz Overwatch mocno krytykuje Blizzarda zmiany Doomfista

Philip “ChipSa” Graham, grający obecnie dla jednej z drużyn Overwatch League wypowiedział się odnośnie zmian, jakie otrzymał Doomfist.


Kilka dni temu na serwery testowe trafiła aktualizacja, która zmieniła kilku bohaterów. W tym także Doomfista. Przypomnijmy, że Blizzard postanowił zmienić Podbródkowy.

Jeden z profesjonalnych graczy dość mocno wypowiedział się na temat tego pomysłu, który jego zdaniem jest kompletnie nietrafiony.

ChipSa o Doomfiście

W sumie wydłużono czas regeneracji umiejętności z 0.2 do 0.5 sekundy.

Podbródkowy

  • Wydłużono czas regeneracji z 0,2 do 0,5 sek.

Podczas jednego ze swoich streamów, obecny gracz Philadelphia Fusion opowiedział, dlaczego jego zdaniem to fatalny pomysł. Jak słyszymy, postać traci przez to płynność poruszania się i musi grać w bardzo określony sposób, jeżeli chce być przydatna.

Doomfist jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów. Blizzard doskonale o tym wiedział, że jego prędkość poruszania się może sprawiać problemy. Teraz zespół stara się zbalansować to w taki sposób, by bohater był przyjemny do grania nim, ale także przeciwko niemu.

Tagi

2 komentarze

Dodaj komentarz

  • Ojojoj, znerfili mi maina! Będę teraz płakać i narzekać, bo już nie będzie tak ez jak wcześniej i będę zmuszony się bardziej wysilać! Straszne.
    I bardzo dobrze, blizzard. Nerfcie go jak najwięcej.

    • Wytłumacz po co nerfić go jak najwięcej? Przez to że nie potrafisz go skontrować? Ciężko picknąć nawet taką Sombrę albo Creego?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ