Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » PST » PST 24 sierpnia – zmiany Hanzo i Żołnierza 76
PST

PST 24 sierpnia – zmiany Hanzo i Żołnierza 76

Wspinanie się po ścianach

24 sierpnia na serwerze testowym pojawiła się dosyć istotna aktualizacja, wprowadzono zmiany w wielkości pocisku Hanzo, którą zmniejszono o 33%, strzały Żołnierza 76 będą szybciej miały większy rozrzut, ale pociski zaczną się teraz skupiać znacznie szybciej, dodatkowo aktywacja superzdolności anulują teraz ataki bliskiego zasięgu.

[blizzardquote]Chciałbym podzielić się szybką aktualizacją dotycząca ostatnich zmian na PST. Lista ta obejmuje zmiany z ostatnich kilku dni.

Atak wręcz zmienił się, powinien być teraz bardziej spójny z innymi umiejętnościami. Wiele osób twierdziło, że atak wręcz nie powinien przerywać umiejętności i odwrotnie. Istnieje kilka wyjątków jak blink Smugi, jet boost Fary lub Leap Winstrona – umiejętności te mogą jednocześnie współpracować z atakiem wręcz, wiec w tych przypadkach nie jest on anulowany. Ostatecznie superzdolności powinny anulować szybkie ataki wręcz, ze względu na wyższy priorytet.

Hanzo czuje się świetnie na PTR, a wiele osób twierdziło, że może być zbyt silny po zmianach. Chcemy, aby gracze Hanzo poczuli, że mają większa kontrole nad swoimi strzałami, a doświadczeni gracze mogą poczuć, że wszystko jest bardziej spójne. Chociaż jest to prawdą, to trafianie w przeciwnika mogło być zbyt łatwe, dlatego wielkość pocisku została zmniejszona o 33%. Ogólnie Hanzo powinien czuć się lepiej niż aktualnie na serwerach live.

Ostatnia zmiana dotyczyła broni Żołnierza 76. Rozrzut broni powinien być nieco inny. Rozrzut zaczyna się rozprzestrzeniać nieco wcześniej, ale znacznie szybciej stabilizacje się. Z powodu tych zmian powinna poprawić się jego skuteczność podczas obijania przeciwnika. W efekcie powinien być skuteczniejszy na dalszy zasięg.[/blizzardquote]

4 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ