Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » Reinhardt Poradnik
Bohaterowie Film Multimedia Poradnik

Reinhardt Poradnik

Dla wszystkich nowych graczy, dla chętnych się czegoś nauczyć o niemieckim Krzyżowcu oraz dla chcących poprawić swoją skuteczność w grze skondensowany poradnik jak grać Reinhardtem.

Dajcie znać co sądzicie w komentarzach oraz czy interesowałaby was seria takich poradników pokrywających wszystkie postaci z Overwatch.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Reinhardt to kosiara, właśnie nim nabiłem najwięcej killi w jednej rozgrywce na mapach koth, łącznie 87 zabić, żadnym dps’em tyle nie uzyskałem. Warto by było w poradniku uwzględnić takie rzeczy jak np. zagranie ulti na przeciwko wrogiego Reinhardta jaki trzyma tarczę, ulti wtedy nie zadziała ani na niego ani na wrogów za nim, trzeba wymusić by wrogi Reinhardt wypuścił tarczę i złapać wtedy moment na zagranie „q” aby powalić wszystkich na ziemię. Z resztą ulti Reinhardta wymaga dopracowania, twórcy nie wzięli pod uwagę pewnych elementów podłoża, bywają sytuacje, że ult powinien ogłuszyć przeciwnika a tego nie robi i nie dlatego, że Ty źle go wykonałeś, ale dlatego, że jest problem graficzny w samej grze. Tak samo może mi to uszło, ale chyba nie wspomniano o jego ognistym pocisku, który jest jedyną bronią Reinhardta na wrogów z dalekiego dystansu a jest to bardzo ważna zdolność zwłaszcza aby ubić jakiegoś uciekającego Lucia czy Smugę tudzież Genjiego. No i nie zawsze jest tak, że Reinhardt ma działać ofensywnie, tu się nie zgodzę, zwłaszcza na mapach z eskortą nie powinien przesadzać z szarżowaniem a trzymać się bliżej drużyny i skupić większą uwagę na jej ochronie, na mapach kontrolnych to aż przyjemnie sobie zamiatać młotkiem przeciwników ale aby się nie zapędzić przypadkiem, bo dzielenie wrogów po ryju wciąga i uzależnia.

    • No z szarżą chodzi własnie o wyczucie kiedy można komuś wjechać a kiedy nie :p Zdarza się że widuje Reinhardta, który wyrusza w środek przeciwników samemu, zostawia ładunek i dupa. Ofensywne granie Reiniem polega na tym żeby trzymać presje na drużynie przeciwnej, aby być przy nich jak najczęściej, ale jednocześnie nie zostawiając ładunku. Nacisk od frontu przez Reinhardta powoduje dekoncentracje przeciwników, bo wszyscy sie skupiają na zabiciu wielkiego gościa, podczas gdy nasz Genji już dawno dorwał ich Mercy ;p Na każdej mapie Reinhardt może królować albo być bity po pysku niemiłosiernie, wszystko zależy od naszych sojuszników i zgrania przeciwników :)

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ