Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Reprezentacja Polski w Overwatch ma nowe logo!
News

Reprezentacja Polski w Overwatch ma nowe logo!

Polska reprezentacja w Overwatch dorobiła się nowego loga!


Obecnie wiele narodowych drużyn Overwatch korzysta z motywów ptaków. Do tego grona w dość naturalny sposób dołącza także Polska. Właśnie poznaliśmy nowe logo, jakie będzie używane również podczas Overwatch World Cup 2019.

Za projekt i wykonanie odpowiada Piotr Podziemski, którego prace związane z reprezentacją pokazywaliśmy już wcześniej.

Nowe logo reprezentacji

Nowe logo wygląda naprawdę świetnie i nic dziwnego, że propozycja została przyjęta. Sami zobaczcie:

https://twitter.com/pmpod

Motyw idealnie pasuje do Overwatch. Samo logo być może znajdzie się także na koszulkach. Nie tych oficjalnych (te wykonuje Blizzard), ale przykładowo treningowych. Piotr pokazał nawet, jak mogłoby to wyglądać:

https://twitter.com/pmpod

Polska reprezentacja szuka pieniędzy na wyjazd

Obecnie nasza reprezentacja poszukuje sponsora, który zdecydowałby się wesprzeć ją w wyjeździe na turniej. Blizzard zmienił dotychczasowe zasady i wspiera finansowo jedynie 10 najlepszych drużyn.

Polska musi zapewnić sobie wszystko sama, co obecnie jest sporym wyzwaniem.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Samo logo takie sobie, ujdzie, nie urywa pośladków ale nie jest jakieś bardzo złe. Koszulka natomiast wygląda po prostu świetnie (no i od razu widać, że to logo polskiej reprezentacji).

  • Nope. Sam motyw ptaka (orła jak mniemam) jest spoko, ale dodatki zupełnie z innej parafii. I ten cieniowany błysk jak z lat 90′ + tło jak logo biedronki (ciemna czerwień i czarny nie są zbyt dobrym pomysłem). Sorry ale dla mnie trochę słabe jak na official :/ Można to było zrobić profesjonalnie.

    • Official czego? Bo chyba nie myślisz, że „reprezentacja Polski w Overwatcha” ma jakiekolwiek profesjonalne zaplecze.

      • Pewnie nie ma. Ale jakby nie patrzeć startują w oficjalnych zawodach (taka Jamajka w bobslejach xD). A o samym logo wpowiadam się z perspektywy grafika.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ