Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Skórki Lucio i Łaski za darmo? Jak je zdobyć bez wydawania pieniędzy!
News

Skórki Lucio i Łaski za darmo? Jak je zdobyć bez wydawania pieniędzy!

Wczoraj ujawniono skórki, jakie być może znajdą się w Overwatch za jakiś czas. Jak je zdobyć?


Skórki All-Stars pierwszy raz pokazały się rok temu. Był to Genji i Smuga.

To oni dają nam mocne podstawy sądzić, że również skiny z tegorocznej edycji będą do zdobycia za żetony ligowe. Zarówno Smugę, jak i Genjiego można było kupić za sprawą specjalnej waluty w grze. Za jedną skórkę trzeba było zapłacić 200 żetonów.

W przypadku nowych skórek do Łaski i Lucio (O ile się potwierdzą) zapewne będzie podobnie. 200 żetonów i skin jest Wasz. Pytanie tylko jak je zdobyć.

Jak zdobyć żetony Overwatch League?

Najprościej jest je po prostu kupić. Natomiast to wyjście nie interesuje większości. Jak to zrobić za darmo? Wystarczy oglądać mecze ligowe na Twitch.tv. Zostawiając włączony telefon, lub zakładkę w komputerze co jakiś czas będą nam wpadały żetony:

Po każdym zwycięstwie na danej mapie kwalifikujący się widzowie otrzymają żeton.

Jest też możliwość zdobycia żetonów poprzez losowanie. Co mecz mały procent widzów otrzymuje zupełnie losowo po 100 żetonów.

Pewien procent szczęśliwców otrzyma także 100 Żetonów Ligowych.

Co ważne, konto Twitch lub MLG należy mieć połączone z kontem Battle.net. Oznacza to tyle, że zdobywanie żetonów musi się odbywać tylko na jedno konto. To blokuje możliwość włączenia transmisji na 2 kontach, po czym kupienie skórki tylko na 1.

Zdobywanie Żetonów Ligowych jest możliwe po spełnieniu następujących wymogów:

  • Twoje konto Blizzard musi być powiązane z usługą, której używasz do oglądania meczu.
  • Podczas oglądania meczu musisz być zalogowany do konta.
  • (Informacja od Od sezonu 2019 mechanika przyznawania została zmieniona. Teraz jest wykorzystywany ten sam system co do spreyów na twitch’u z zaprzyjaźnionymi streamerami. Co znaczy, że za godzinę oglądania dostajesz 3 tokeny. Ale całą godzinę a nie wbijasz się np. mecz startuje o 01:00, ty wbijasz 01:59 czekasz i masz 3 tokeny.

Jeżeli do tej pory nie oglądaliście transmisji, to prawdopodobnie nie uda Wam się uzbierać wystarczającej ilości żetonów na dwie skórki. Na jedną spokojnie powinno wystarczyć.

Powodzenia w farmieniu żetonów!

28 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ