Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Sombra hakuje teraz szarżę Reinhardta, zanim ten do niej dotrze!
News

Sombra hakuje teraz szarżę Reinhardta, zanim ten do niej dotrze!

Zamiana czasu hakowania widoczna gołym okiem.


Sombra dostała sporo zmian, które obecnie są testowane na PST. Jedną z nich jest skrócenie czasu hakowania do 0.65 sekundy. Niby niewielka zmiana, a jednak. Idealnie pokazuje to ten przykład, na którym widzimy szarżującego Reinhardta, który nie dociera do celu.

Gracze od razu zwrócili na to uwagę i stwierdzili, że jest to bardzo duży buff, który na pewno zostanie zauważony w zwykłych grach. Ciężko się z nimi nie zgodzić. Teraz będzie można efektywniej grać Sombrą i rzeczywiście w łatwiejszy sposób hakować kolejne cele.

Zmiana dla mainów Sombry zdecydowanie na plus.

Jak oceniacie zmiany Sombry?

14 komentarzy

Dodaj komentarz

 • W ferworze walki nie będzie to aż takie proste, bo mogą stać inni przeciwnicy obok, a jak wyżej widać trzeba zacząć hakować z maksymalnego dystansu. Do tego jeszcze parę czynników dochodzi, jak np. tarcze, skręcanie Reina itp., więc jakimś dużym buffem to nie jest, ale może się czasem przydać :)

  • Można też sobie sprawę ułatwić cofając się sombrą i dając sobie więcej czasu na hack.

  • Nie przejmuj się. Tutaj większość nie gra w Overwatcha tylko ogląda jak inni grają albo czyta o nim na Reddit i patrzy na niego oczami wyobraźni. Potem masz wrażenie, że rozmawiasz z kosmitami. To są głównie teoretycy gawędziarze :-)

 • Byłbym z grubsza zadowolony (pomijając to że by była op i pickrate by jej podskoczył i ciężej by było nią by na spokojnie pograć) gdyby nie zmiany w pasywce (kiedyś służyła do dobijania wrogów i mówienia kto jest „low” a teraz ?) i translokatora (15 sekund było sensownym kompromisem między żuceniem w złe miejsce i staniem i nic nie robieniem aż minie te 15 sekund + cooldown teraz to będzie się czekało jeszcze dłużej; i jak dla mnie zamiast dawać więcej czasu translokatorowi to powinni (żeby szybciej docierać do celu) dać buffa kamuflażowi). Chwilę pograłem na ptr i jestem puki co bardziej na nie ale jeszcze spróbuje dać im szansę jak nie to zmieniam meina.
  PS: No można jeszcze dać do translokatora opcję anulowania go (jeszcze pod którym przyciskiem?) a do pasywki oznaczenie który ma mało życia ale to by już było śmiechu warte (OP).

  • Pasywka działa inaczej niż myślisz, chyba pisali o tym news.
   Możliwość anulowania translokatora przydałaby się, ale w ten sposób granie Sombrą będzie bardziej wymagające (czyt. idioto nieodporne) co pozwoli na lepsze odróżnienie słabej Sombry od dobrej.
   I człowieku, kolejny raz piszesz post z podstawowymi błędami ortograficznymi. To po prostu źle o tobie świadczy, zwłaszcza biorąc pod uwagę możliwości nowoczesnej techniki, to jest podkreślanie błędów na czerwono. A jak nawet to ci nie wystarcza, to pozostaje jeszcze kwestia autokorekty .-.
   RZucaniem i pÓki co ;)

   • Co ty masz z tym odróżnianiem dobrej Sombry od słabej Sombry? Tak samo powtarzasz w przypadku każdej postaci. To jakiś rodzaj natręctw? To ranga decyduje która Sombra jest słaba a która dobra jeżeli ta postać jest grana jako podstawowa w w meczach rankingowych. Zmiana działania umiejętności nie ma wpływu na dobra/zła Sombra tylko utrudnia lub ułatwia używanie umiejętności a tym samym upraszcza lub komplikuje grę daną postacią. Jeżeli potrzebujesz wyzwań to graj Genjim bez odbicia stawiając sobie wyżej poprzeczkę. Albo Sombrą bez translokatora. Tak sobie załóż i tak graj. Ale to nie uczyni cię lepszym Genjim albo lepszą Sombrą. Przejęłaś rolę „weekendowych głupot”? Nie wyręczaj redakcji. Poprawiasz ortografię jak „pani od polskiego” i piszesz przy okazji farmazony.

    • Skoro według ciebie rzucanie translokatorem w mądry, przemyślany sposób, tak aby nie musieć go potem anulować, nie jest potrzebną umiejętnością wyróżniającą dobrych graczy, to proszę bardzo. Nie lubię rzeczy, jak to nazwałam wcześniej, idiotoodpornych i wolę nagradzać ludzi mających umiejętności, niż wyrównywać słabszych do ich poziomu. Ot, takie spojrzenie na świat. Nie zabraniam ci mieć innego ;)
     Do tego gdzie napisałam farmazony? Od razu je poprawię, wystarczy mi podać logiczny argument.
     No i od kiedy trzeba być nauczycielami, żeby ogarniać podstawową ortografię i wymagać tego od innych? Primo, nie jest to pierwszy raz. Sekundo, nie napisałam „Ahahahahhahm, co za debil, napisał żucać XDXDXDXD”, bo tak nie myślę, tylko w moim mniemaniu grzecznie zwróciłam uwagę na błędy i pokazałam poprawną pisownie czy sposób zapobiegania temu w przyszłości. Coś źle zrobiłam?
     I proszę cię, pisz z konta.

     • Użyłaś pretensjonalnej ganiącej formy osoby patrzącej z góry. Aż mi się w żołądku przewróciło. Adam Krzesło napewno czuje się świetnie teraz. Co do argumentów to je masz. A jeżeli są nielogiczne dla ciebie bo dla ciebie zdecydowana większość czyiś argumentów jest nielogiczna to musisz sama to rozgryźć.
      „Nie każda Smuga która sama wysadza się bombą podczas próby zabicia kogoś jest złą Smugą bo ta umiejętność jest trudna. Ona jest z definicji złą Smugą i pozostałaby złą nawet gdyby ta bombka myślała za nią”. A teraz myśl. Cała niedziela przed tobą. W brązie i na Reddit odpowiedzi nie znajdziesz.
      A ty zmień avatar i nazwę konta bo mi się nie podoba. ( to w odpowiedzi na twoje wytyczne odnośnie tego jak, z czego itd. mam pisać)

     • Jak ty mnie dobrze znasz. Powiem ci, zupełnie jakbyś siedziała w moim mózgu. A ja nie lubię osób czytających mi w myślach, bo od razu odkrywają moje złe intencje :/ Tak więc już nawet nie proszę cię, a rozkazuję (bo i tak mnie przejrzałaś) żebyś pisała z cholernego konta czy założyła nowe, do dołączy do kolekcji zablokowanych i nie będę musiała patrzeć na posty osób mających inne opinie niż ja. To mi przecież niszczy psychikę!

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ