Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Sombra niczym niekończąca się historia, doczeka się kolejnych zmian!
News

Sombra niczym niekończąca się historia, doczeka się kolejnych zmian!

Długo myślałem, czy pisać tę informację, bo w końcu każda postać pewnie w jakimś momencie doczeka się jeszcze zmian. Ale z Sombrą jest trochę inaczej.


Jakbyście określili historię zmian Sombry i próby jej ulepszania? Jako trudne, ciężkie, może trochę zagmatwane? Sombra nie miała łatwej przeszłości i od zawsze wzbudzała duże emocje. Ostatnie zmiany wydawały się być takimi w miarę ostatecznymi.

Tymczasem to nie koniec tej historii

Blizzard aktywnie przygląda się Sombrze i bada jej wpływ na grę. Developerzy praktycznie nieustannie wyłapują propozycje społeczności i sugestie e-sportowców. Niedawno dowiedzieliśmy się, że na horyzoncie są kolejne zmiany.

Niestety Blizzard nie ujawnia czego będą dotyczyć, bo temat Sombry to jedynie kropla w morzu wywiadów, pytań, filmów etc. Z publikowanych odpowiedzi wiemy, że chodzi o lepsze dopasowanie jej do gry zarówno na niższym, jak i profesjonalnym poziomie.

Co sądzicie?

Jakby nie jest to nic przełomowego, ale chciałem zamiast informować, to zapytać Was, co sądzicie o Sombrze. O jej całym procesie tworzenia, udoskonalania i kolejnych zmianach. Czy ta postać jest możliwa do wyważenia i doprowadzenia do takiego stanu, by nie tworzyły się o niej co chwilę nowe tematy z propozycjami zmian?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ