Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Tworzymy społeczność polskich graczy Overwatch – dołącz do nas!
News

Tworzymy społeczność polskich graczy Overwatch – dołącz do nas!

dołącz do nas

Dzisiaj w nocy ruszyły otwarte beta testy najnowszej gry Blizzarda Overwatch. Gracze z całego świata będą mogli cieszyć się rozgrywką i poznawać grę do 9 maja włącznie. Jeśli jeszcze nie spróbowałeś zagrać w Overwatch, to nie zwlekaj dłużej! Overwatch to znakomita strzelanka nowej generacji. Świetna i wciągająca fabuła. Ciekawe i oryginalne postacie. Znakomite lokacje i świat gry. To wszystko przyciąga setki tysięcy graczy do Overwatch, a w niedalekiej przyszłości przyciągnie miliony.

Właśnie dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności graczy Overwatch w Polsce. Nowym tytułem Blizzarda interesujemy się już od jakiegoś czasu. Wyrazem tego jest między innymi portal overwatch.pl, gdzie przekazujemy Ci najnowsze wiadomości ze świata gry. Portal będziemy oczywiście rozbudowywać, jednak chcielibyśmy pójść krok dalej i zbudować miejsce gdzie tysiące graczy będzie mogło wspólnie grać, integrować się, uczyć i po prostu spędzać miło czas.

W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do naszej grupy na Facebooku oraz polubienia naszych profili społecznościowych. Dodatkowo dla wszystkich graczy udostępniamy serwer TeamSpeak (dane poniżej). Będzie nam bardzo miło jeśli odwiedzsz nasze forum oraz będziesz publikować komentarze do materiałów na stronie. Chętnie przeczytamy Twoje opinie, konstruktywną krytykę oraz pomysły.

Naszym założeniem jest stworzenie społeczności przyjaznej wszystkim graczom. Chcielibyśmy aby w grupie swoje miejsce znaleźli gracze hardcore’owi, jak i również tzw. casuale. Na TeamSpeaku utworzymy kanał integracyjny oraz kilka kanałów do grania. Chcemy stworzyć miejsce gdzie gracze będą mogli wymieniać się doświadczeniem, uczyć się wzajemnie gry i tworzyć drużyny znajomych na serwerach Battlenet. W przyszłości będziemy organizować mini turnieje i inne eventy dla graczy.

Dołącz do nas na profilach społecznościowych:

Grupa Facebook Profil Facebook Twitter Kanał Youtube Profil Google Plus

Zapraszamy na server TeamSpeak:

Team Speak

Czekamy również na Twoje posty na forum.

Jeśli chcesz zaangażować się jeszcze bardziej na portalu overwatch.pl i zintegrować z naszą Redakcją zapraszamy do działu Rekrutacja.

Premiera gry zbliża się wielkimi krokami. Jeśli szukasz ludzi do grania oraz chcesz rozpocząć przygodę w świecie Overwatch w miłej atmosferze dołącz do nas już teraz!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

  • ok co sodziecie o 3 osobie w salonie gier w grze dowolnej jak oglondasz gre morzesz zobaczyć jak by to wyglondalo mi ta funkcja by sie strasznie podobala

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ