Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Tak wygląda Ana skórce Żołnierza-76!
News

Tak wygląda Ana skórce Żołnierza-76!

Całkiem ciekawy pomysł, by skórkę z jednej postaci przenieść na kogoś zupełnie innego.


Jeden z graczy o nicku ChattyWindow postanowił trochę pomieszać w kwestii skórek do bohaterów. Jak twierdzi, zainspirował go do tego jeden ze zwiastunów Overwatch, na którym widać Anę w oficjalnym stroju.

Tak oto powstał skin do Any z różnymi wariantami. Sami rzućcie okiem:

Pierwsza wersja wygląda, jakby to rzeczywiście był skin projektowany z myślą o Anie. Choć w sumie wersja z płaszczem też daje radę.

Ciekawe, czy takie przenoszenie skórek jest w miarę łatwe. Byłby to niezły pomysł na jakieś Prima Aprilis, by niektórym postaciom zamienić skiny.

Jak Wam się podoba taka Ana?

7 komentarzy

Dodaj komentarz

 • No, na Prima Aprilis mogłoby być fajnie, ale i tak nie ma na co liczyć. Patrząc na nowe Archiwa widać, że ta gra powoli upada.

   • Tu się nie ma co podobać. Znam ludzi co się bardziej jarają jak mercy lata na cutscence niż samym gameplayem. Wrogowie są powtarzalni, ba lamerscy. Zanim nie dojdziesz do 2 szturmowców na końcu praktycznie wszystko da się wyeliminować zanim się nawet ruszy. Zabójczyni na 2 etapie, zabijam ze znajomymi sekundę po tym jak pojawi się na ścianie.
    Jakimś magicznym cudem tabela
    top500 jest zgliczowana i nie można wyjść powyżej 23K w all heroes, ładunek jest tak estetycznie zbudowany, że niejednokrotnie zabójczyni potrafi utknąć na nim.
    A sam event speedrunuję dla zabawy bo expa dostaję więcej niż na qp jeśli weźmiemy pod uwagę czas trwania.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ