Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Tak, z Brigitte przesadziliśmy. Blizzard przyznaje!
News

Tak, z Brigitte przesadziliśmy. Blizzard przyznaje!

Brigitte od początku budziła ogromne emocje. Teraz wiemy, że faktycznie Blizzard mocno przesadził.


Blizzard przyznał, że przy Brigitte popełnił szereg błędów, jeżeli chodzi o kwestie balansu tej bohaterki. Ostateczny jej wygląd, jaki wszedł na serwery był daleki od tego, co chcieli zobaczyć gracze i sami developerzy. Postać była słabo zbalansowana i niedostosowana do innych bohaterów. W skrócie – OP.

Była największym błędem balansu

Balans Brigitte był daleki od celów. Dostała kilka nerfów od momentu wyjścia i dalej jest mocna. – Usłyszeliśmy od Geoffa Goodmana.

Podobnie sprawa miała się z kilkoma innymi postaciami, ale obok Brigitte, Geoff stawia Hanzo. Ten bohater także miał problemy ze swoimi umiejętnościami. Twórcy wiedzieli, w którym kierunku chcą iść, ale nie wiedzieli jak tam dotrzeć. Ostatecznie skończyło się na wielu godzinach testów i reworku, który pozbył się jednej z najbardziej znienawidzonych umiejętności.

Społeczność wielokrotnie prosiła o większe i bardziej przemyślane aktualizacje balansu i chyba właśnie jesteśmy świadkami takiego „czyszczenia”, świeżego startu, czy jakkolwiek to nazwać. Ostatnia aktualizacja na serwerze testowym była jedną z największych, o ile nie największą w historii.

Podoba Wam się kierunek, jaki obrał ostatnio Blizzard, czy wolicie wolniejsze zmiany bohater, po bohaterze?

12 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Od pewnego czasu narzekanie na Brigitte to czysta ,,moda” a nie faktyczny stan jej problemu balansu. A słuchy o kolejnych nerfach to też komedia. No, ale może po wprowadzeniu Baptiste ludziom trochę przestanie odbijać szajba.

  • Jak coś robić to z pierdolnięciem, bo wtedy coś słychać. Drobne zmiany bohaterów przejdą bez większego echa, a tak jak teraz jest wiele zmian to czuć, że coś się dzieje

  • Wprowadzenie Bagiety w takim stanie w jakim była wprowadzona, było zdecydowanie błędem. Kontrowała niemal wszystko i wszystkich, mnie osobiście doprowadzała do szału.

  • Brygida jest w grze od ponad pół roku a Zamieć dopiero teraz przyznaje, że była za silna. Cóż za refleks z ich strony.

  • Niestety w grach zawsze tak to wygląda, po premierze wprowadzają przesadzone postacie, a potem nie wiedzą jak to zbalansować

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ