Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » To już koniec testowania Ashe! Dzisiaj na normalnych serwerach?
News

To już koniec testowania Ashe! Dzisiaj na normalnych serwerach?

Blizzard poinformował o zamknięciu testów na PST.


Niebiescy podali informację o zakończeniu testów wersji 1.30 na PST. Oznacza to tyle, że gracze sprawdzili Ashe i Boba wystarczająco i można wprowadzać nową postać na normalne serwery.

Dzięki za pomoc w testowaniu Ashe i Boba! Teraz kończymy test publiczny 1.30. Publiczny region testowy nie będzie dostępny, dopóki nie zaktualizujemy go o nowe treści.

Czyli możemy się spodziewać aktualizacji dzisiaj, lub w następnych dniach. Trudno powiedzieć, w końcu Blizzard od dawna nie trzyma się schematu wtorek/czwartek.

Jak myślicie, dzisiaj czeka nas aktualizacja z Ashe?

38 komentarzy

Dodaj komentarz

   • Ja się ekscytuję reinstalką, a nie pobraniem, które mi zajmie kilka minut (11 MB/s). Może w końcu naprawią buga z oddychaniem…

    • Polecam ssd na PCI-E 3.0 x4 NVMe m.2 w takim razie :}

     Chyba, że w ogóle źle cię zrozumiałem i ty, tak samo jak ja, pozytywnie patrzysz na ten patch i również nie możesz się już go doczekać ^^’.

     • To drugie: bardzo czekam na update, uwielbiam takie „większe” i „ważniejsze” patch’e. <3 Mam obsesje na punkcie aktualizacji. :D

      SSD oczywiście obecne. ;)

      Dzisiaj jeszcze przed 20:00 odinstaluje obie wersje (normalna i PTR) i poczekam na info, że jest już update.

   • No u mnie troszkę wywołuje, jak ma się internet 3 Mb/s i nie da się mieć lepszego bo (wstaw słowo na K) się nie da gdy się mieszka dalej od miasta, ale co zrobisz jak się tak lubi coś za coś. Mimo wszystko cieszę się na patch, mam nadzieje że jednak coś ekstra będzie, potg 2.0? A może możliwość oglądania powtórek? Stawiałbym w to drugie.

    • > coś ekstra
     > potg 2.0

     No rozumiem, ale to i tak godzinka max pewnie i gotowe, a skoro gra ma lepiej chodzić to jakoś przebolejesz :p. Ale fakt, też kiedyś mieszkałem w miejscu gdzie nie było możliwości podłączenia żadnego przyzwoitego neta, więc bardzo dobrze znam ten ból. Najgorsze było w ewenty, jak rzucali patcha i wszyscy już oglądają nowe skiny, a ty siedzisz i patrzysz na ten pasek postępu :/.

     No i ja czekam głównie na Ashe, bo to wreszcie pierwszy nowy skillowy champion od czasów Any.
     Optymalizacja średnio mnie ekscytuje, bo akurat na mojej maszynie nie oczękuję jakiś znaczących wzrostów wydajności :P.

  • to odpisali na forum overwatch :
   wszystko “powinno” odbyć się w ramach automatycznego procesu aktualizacji. Informacja ma głównie na celu przygotowanie graczy do pobrania większej ilości danych

   „powinno” – odbyć się w ramach automatycznego procesu aktualizacji
   więc informacje nie są w stu procentach pewne

   ale ja zrobię ręczny reinstall :)

   Info mam z :
   https://eu.forums.blizzard.com/pl/overwatch/t/glupie-pytanie-do-tematu-nastepna-duza-aktualizacja-bedzie-wymagala-pelnej-reinstalacji-gry/3244

   chyba link do forum moge dac jak nie to możecie usunąć komentarz

 • Coś za wcześnie…Czyżby blizzard przyspieszył? Bardzo się cieszę na nową postać, czekałem na taką od początku gry. Lecz zobaczymy co będzie w praktyce bo testowanie na pst nie ma najmniejszego sensu, blizzard powinien się tego już dawno domyślić . Dosyć że dostaną więcej statystyk na live to i szybciej oraz dokładniejszych, a tak na prawdę postać będzie w pełni przetestowana po miesiącu w sezonie rankingowym, wcześnie można tylko zgadywać jak odbije się ona na grze.

  • testowanie na PST nie ma na celu jedynie balansowanie postaci. Bardziej nawet chodzi o sprawdzenie czy aktualizacja z nowa postacia nie wywala jakichs bledow wiekszych na serwerach. Czy nie powoduje crasha, laga, ectr ectr.

   Lepiej jest wrcucic updejta na pst i posprawdzac sobie rozne odczyty i stabilnosc, niz jechac na zywca i w razie bledu zamykac oficjalny serwer na 2-3 dni, albo zablokować rankedy bo wywala z gry jakis blad.

   • No to jest jedyny powód o którym też myślałem, jednak czy takie błędy nie są sprawdzane przez jakąś gromadkę testerów wystarczająco dobrze?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ