Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Tryb polegający na wspinaniu się w Overwatch!
News

Tryb polegający na wspinaniu się w Overwatch!

Od tej strony chyba jeszcze nikt nie kombinował.


Jeden z użytkowników reddita o nicku Jeyzor wymyślił tryb, polegający na wspinaniu się. Całość została przygotowana za pomocą warsztatu.

Tryb wspiera 21 bohaterów i skaluje trudność wraz z postępami.

Wygląda ciekawie i co lepsze, jest niesamowicie oryginalne!

 

33 komentarze

Dodaj komentarz

 • Ha, to teraz tylko brakuje mi pełnoprawnych boulderów na ściance wspinaczkowej na Horizon xD
  Do redakcji, czy naprawdę nie zamierzacie w najmniejszy sposób komentować ostatniego newsa z wczoraj, który tajemniczo zniknął? Nie tak się rozwiązuje sprawy, zwłaszcza że minęło co najmniej 3 godziny kiedy ludzie mogli zobaczyć tę nieprawdziwą informacje. Zamiatanie pod dywan jest po prostu żałosne, nawet gorsze od samego newsa, bo potrafię zrozumieć, jeżeli ktoś źle coś zrozumiał/przetłumaczył. Powinniście jakkolwiek tę sprawę wyjaśnić, choćby w komentarzach. Opowiedzieć co się stało, przeprosić za zaistniałą sytuację i poprosić o zrozumienie. Czy to naprawdę takie trudne?

   • Cervescik o co chodzi, bo mi to uciekło, ostatnio mam jakoś mało czasu a jestem mega ciekaw

    • Narcyzku chodzi o newsa, co twierdził, że: „OW nie spełniło oczekiwań spółki” przez co zostaje pozbawiony metki priorytetu i schodzi na bok jeśli chodzi o rozwój” :3

  • O którego newsa chodzi?
   Na pewno przeczytałem ale choruję na ciężką sklerozę gdy chodzi o takie rzeczy xD
   Oczywiście usuwanie jakiegoś newsa bez tłumaczenia się jest głupie. Powinniście się przyznać do błędu i przeprosić, no bo sory, ale osoby które go przeczytały na pewno nadal w niego wierzą nie zależnie czy nadal jest na tej stronie i niezależnie od powodu jego zdjęcia nie zauważą, że coś jest z nim nie tak.

   • Eh, nie chcę być tą osobą, która to wytłumaczy, dlatego chcę dać redakcji jeszcze szanse. Jak się nie ogarną to wyślę screena komentarza, przez którego zdjęli news (nawet nie mojego, lol) gdzie wszystko jest pięknie opisane i tyle. Za dużo to pewnie nie zmieni, ale whatever, ludzie mają prawo wiedzieć ¯_(ツ)_/¯

  • Czy chodzi o news z mniejszym priorytetem?
   Jeśli tak to LOL bo redaktor bardzo mocno się ze mną kłócił na FB, że nie mam racji i ich newsy są prawilne x)

   Kolejny raz Ja – Overwatch.pl 1:0
   Nie wiem jakim cudem ludzie ich jeszcze czytają, żadna informacja nie jest ciekawa, a większość „newsów” to plotki i niepotwierdzone informacje. AAA I PODOBNO NIE ZARABIAJĄ NA REKLAMACH XDDDD

   • Ta strona od nie dawna dostarcza nam w większości informacje o nowych trybach w warsztacie, dopiero gdy jakiś dev się wypowie to mają o czym pisać tak na prawdę.
    Co do nie zarabianiu na reklamach, ja im wierzę. Nie dość, że zarobki z reklam na stronach są małe, to jeszcze i tak zgaduję, że znaczna większość czytelników korzysta z AdBlocka, przez co prawie nic za te reklamy nie dostają.

   • 1. Tak.
    2. Redaktor, który zajmował się social media został zwolniony wraz z końcem poprzedniego tygodnia. Po okresie wypowiedzenia nie będzie już pisał na naszych stronach.
    3. Nie wiem.
    4. Dlatego ta strona zostanie przebudowana.
    5. Owpl nie jest nawet 1% tego, co zarabiamy i jest tworzone hobbystycznie. Overwatch nie zdobywa nowych osób, a czytelnicy znają układ reklam i w nie nie wchodzą. Wraz z końcem tamtego tygodnia ograniczyliśmy liczbę reklam.

  • Owpl pracuje na innych zasadach, niż się wydaje. Współpracowaliśmy z dostawcą treści na zasadzie umów. Te umowy wygasają jedna po drugiej na przełomie maja/czerwca i nie będą przedłużane. Nie mogliśmy też przyjmować nowych osób.
   Sprostowanie pojawiło się na stronie głównej.

 • Heh, bez obrazy dla autora ale dla mnie to gówno, uprzedzając sam lepszego nie zrobię, ale to jest gówno.

   • Hej, od niedawna zaczynamy się zgadzać co do rozwoju overwatch, liczyłem że mi pomożesz . Poza tym to słowo wcale nie jest brzydkie i 5 letnie dzieci już je znają, tak nawet te które grają w fortnite! Taki mały żarcik na zakończenie dnia, miłego i dobranoc dla wszystkich!!!

    • Miło mi to słyszeć. Zawsze służę pomocą jeżeli chodzi o krytykowanie naszej ukochanej gry ale nie lubię używać do tego nieodpowiednich słów ponieważ to sprawia, że jeszcze więcej fortnajtowych dzieci je pozna i zacznie używać.

     • Fortnajtowe dzieci z patologicznych rodzin i tak znają już te słowa, więc osobiście nie widzę żadnych przeszkód. Poza tym wątpie aby te fortnajtowe dziecioczki zaglądały na stronę poświęconą Overwatch.

     • Ale słownictwo to jedna z cech pozwalających odróżnić patologię od reszty społeczeństwa. Dlatego też należy je pielęgnować niczym kwiat azalii.

     • Toksyczność i patologia jest taka sama wsrod dzieciaków z fortnite i tępych ćwokow w OW. Bez sensu jest krytykować jednych, gdy samemu zalicza si do drugich. To jakby szczekać, ze sąsiad biedak bo jezdzi polonezem, podczas gdy samemu się jezdzi dużym fiatem:)

 • Warsztat jest fajny, ale wprowadza zamieszanie, a poza tym to taj jakby blizz mówił zróbcie se sami, rozumiecie… Płacimy za grę którą trzeba samemu zrobić

 • Tymczasem w Evil Mojo:Podjęto decyzję o wypuszczaniu update’ów co 2 miesiące by ograniczyć liczbę błedów,lepiej zoptymalizować samą grę i nie wydawać kijowych eventów ze skinami od czapy.
  Tymczasem w Blizzardzie:Dodano Workshop w którym gracze robią tryb w którym chopsasz po górce.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ